#61MuranoEen lot van 2 glazen asbakken, waarvan 1 Murano gekleurd en 1 onleesbaar gemerkt.
#298Een lot van 4 Oosterse koperen voorwerpen waaronder een gebedswiel, een wierrookbrander, een schaaltje en een briefopener.
A lot of 4 Oriental copper objects including a prayer wheel, an incense burner, a bowl and a letter opener.No longer availableOnline onlyDim. h 17.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#215Een eikenhouten bijzettafeltje.
#216JacobEen paar pijpenkoppen van deels beschilderde witte pijpaarde in de vorm van bebaarde mannen. Gemerkt.
#273Een paar Chinees brons gesculpteerde wierrook potjes.
A pair of Chinese bronze sculpted incense pots.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#79Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, nr 124/0, periode 1972/1979.
A Hummel figurine, no. 124/0, period 1972/1979.No longer availableOnline onlyDim. h 15 cmEstimate: € 20 / 30 -
#126Een kunststoffen beeldje van een dronken schipper.
#106Een lot van 8 doosjes met medailles en herdenkingsmunten, verguld en verzilverd. Medio ‘58.
#286Nilos Paris. Een theaterkijker.
Nilos Paris. A theater viewer.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#142Een houten gesculpteerd beeld, abstract naakt geknield.
A wooden sculpted statue, abstractly kneeling naked.No longer availableOnline onlyDim. 40cmEstimate: € 25 / 50 -
#64Een lot van 2 boeken met thema luchtvaart.
#132Een reiskruik van steengoed.
A stoneware travel jug.No longer availableOnline onlyDim. h 23 cmEstimate: € 35 / 45