Other lots in this auction
-
#533Goebel, Germany
“Schulschwänzer”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 82/II. Gesigneerd door de decorateur.
"Schulschwänzer". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 82/II. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 75 -
#132William Preston PhelpsPeriod: 1848 - 1923
“Zicht op de Boulevard te Napels met de Vesuvius in de achtergrond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Amerikaanse school.
“Vue du Boulevard à Naples avec le Vésuve”. Huile sur panneau. Signé. Ecole américaine.No longer availableDim. 26 x 41 cmEstimate: € 750 / 1000 -
#686
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt. Gesigneerd.
Tapis pakistanais en laine. Noué main. Avec signature.No longer availableDim. 180 x 120 cmEstimate: € 40 / 50 -
#256
Commode met vier laden. Messingen handvaten en slotplaatjes, bracket legs. Engeland, tijdperk George III.
Commode à quatre tiroirs. Poignées et plaques de verrouillage en laiton, pattes de type bracket. Angleterre, époque George III.No longer availableDim. 84 x 100 53 cmEstimate: € 120 / 200 -
#176
Een gefineerde rechte secretaire met één lade boven en drie laden onder het blad. Binnenin veertien fraai ingelegde schuifjes en een opening met dambordpatroon. Periode Biedermeier. Slijtage aan het fineer en aan een ornament bovenaan.
Un secrétaire droit en placage avec un tiroir au-dessus et trois tiroirs en dessous du plateau. A l'intérieur, quatorze petits tiroirs joliment incrustées et un théâtre à motif damier. Période Biedermeier. Usure au placage et à un ornement au sommet.No longer availableDim. 182 x 102 x 53 cmEstimate: € 120 / 200 -
#122
Een XIXe eeuwse spiegel in gesculpteerde lijst. Duitsland.
Un miroir du XIXe siècle dans un cadre sculpté. Allemagne.No longer availableDim. 97 x 83 cmEstimate: € 120 / 160 -
#182
“Romantisch landschap met vee”. Olieverf op doek. Enkele restauraties. XIXe eeuw.
Paysage romantique avec du bétail. Huile sur toile. Quelques restaurations. XIXème siècle.No longer availableDim. 62 x 89 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#479
“Guillage II.” Gemengde techniek. Met een toeschrijving aan Christian Donck. Gedateerd 2004.
"Guillage II". Technique mixte. Avec une attribution à Christian Donck. Daté 2004.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#674
Een salontafel met twee glazen bladen in vier metalen poten.
Table de salon à 2 tablettes en verre sur quatre pieds en métal.No longer availableDim. 44 x 80 x 80 cmEstimate: € 40 / 50 -
#74
Een spiegel van Duits porselein. Uitbundieg versierd met engelen en bloemen.
Un miroir en porcelaine allemande. Décor exubérant d'anges et de fleurs.No longer availableDim. 72 x 50 cmEstimate: € 360 / 380 -
#109Alphonse Mora
“Stilleven met bloemen, fruit en ruiter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte avec fleurs, fruits et cavalier". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 63 cm x 98 cmEstimate: € 100 / 120 -
#360
Een 18 K geelgouden ring bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un diamant taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,35 ct.No longer availableDim. 2,36 gEstimate: € 250 / 300