#70Een 18 karaats geelgouden ring met een centrale briljant van +-0,48 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct.
An 18 karat yellow gold ring with a central brilliant cut diamond of approximately 0.48 ct and brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.14 ct.No longer availableDim. 1,55 gEstimate: € 850 / 950 -
#480Een platina ring bezet met amethist van 4,29 ct. en briljanten van 0,06 ct. Met certificaat.
#455Gerard van den BergEen vintage fauteuil uit gepatineerd grijs leder. Model “Mantis” door Gerard van den Berg.
#316Een massief houten kribbe deels overkapt, begin 20e eeuw.
A solid wooden crib, partially covered, early 20th century.No longer availableDim. 96 x 103 x 47Estimate: € 40 / 60 -
#518Een Japans porseleinen gelobd celadon bord, 19de eeuw. Met handgeschilderd decor van bloesems. Onderaan gemerkt.
A Japanese porcelain lobed celadon plate, 19th century. Hand-painted blossom decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. Ø 39 cmEstimate: € 220 / 340 -
#658Lopez y MorenoEen paar porseleinen beeldjes van Spaanse makelij.
#68Rode Pelikaan Ambal Metal de DuffelEen groot cilindervormige koffie doos met opschrift “Café Torréfié” & “Le Pélican Rouge”. Gemerkt “Ambal Metal de Duffel”.
A large cylindrical coffee tin with the inscription "Café Torréfié" & "Le Pélican Rouge". Marked "Ambal Metal de Duffel".No longer availableDim. 50 x Ø31cmEstimate: € 60 / 80 -
#572Een vintage design tafel met gechromeerd frame en fumé glazen blad.
An African bronze funerary urn with sculpted details, supported by three figures. Presumably from Nigeria.No longer availableDim. 26cmEstimate: € 200 / 300