#344Een spiegel met vergulde lijst.
A mirror with gilded frame.No longer availableDim. 54 x 49Estimate: € 35 / 45 -
#674HamadanEen handgeknoopt Oosters karpet van wol met een centraal medaillon.
#435ShirazEen handgeknoopte Oosterse loper van wol.
"LAG, four seasons, Autumn" An acoustic guitar with accompanying carrying bag. 1 string is missing.No longer availableDim. 104cmEstimate: € 150 / 250 -
#353Een langgerekte blauwe glaspasta vaas.
#466CaucazeEen Oosters wollen karpet. Handgeknoopt.
#483Een Chinees porseleinen bord, stijl famille jaune.
#670Vijftien verschillende bronzen penningen, twee van zilver en één van tin van de 19de en 20ste eeuw. Belgische, Chinese jaar van de tijger, Duitse, Engelse, Franse Charles de Gaulle van 15 gr., één Italiaanse ecu van 1992 van 50 gr. en Nederlandse.
#72“La Fidelité.” Gravure door St. Amand de Gilles.
"La Fidelité." Engraving by St. Amand de Gilles.No longer availableDim. 31 x 24 cmEstimate: € 60 / 80