Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een rechthoekig spiegeltje met oude vergulde lijst.

Een rechthoekig spiegeltje met oude vergulde lijst.

A rectangular mirror with an antique gilded frame.
Dim. 42 x 38 cm
SKU: 2609230304.
Auction day: 26 September 2023 19:00
Catalogue #304
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #129
    Wallaert

    “Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Flower still life". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 58 x 48cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #618

    Een voorouderbeeld van gesculpteerd hout, Fang, Gabon.

    An ancestral figure of carved wood, Fang, Gabon.
    No longer available
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #680

    Een lot van 12 bronzen penningen uit de 19de en 20ste eeuw door Wiener, Hart, Tramaux. e.a.

    A lot of 12 bronze tokens from the 19th and 20th century by Wiener, Hart, Tramaux, and others.
    No longer available
    Estimate: € 450 / 550
  • #652

    Een lot van 6 gesculpteerde houten stoelen met rieten bekleding. Waarvan 1 met een beschadigde poot.

    A lot of six carved wooden chairs with wicker seats. One with a damaged leg.
    No longer available
    Dim. 104 x 48 x 48cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #646

    Een eikenhouten commode met 3 laden.

    An oak commode with three drawers.
    No longer available
    Dim. 84 x 114 x 50cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #537

    Een koffie-en theeservies van veelkleurig en verguld porselein, alle stukken individueel prachtig gedecoreerd met Chinese personages. Koffiepot, theepot (dekselknop ontbreekt), suiker-en melkpot. Bowl, twaalf koppen(1 haarscheur) en twaalf schoteltjes. Parijs, tijdperk Louis-Philippe.

    A coffee and tea set of multicolored and gilt porcelain, each piece beautifully decorated with Chinese figures. Coffee pot, tea pot (minus lid knob), sugar and milk pot. Bowl, twelve cups (one hairline crack) and twelve saucers. Paris, Louis-Philippe era.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #563

    “De Denker”. Een roestkleurig gepatineerd beeldje, naar Rodin.

    "The Thinker". A rust-colored patinated statue, after Rodin.
    No longer available
    Dim. 26cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #507

    Een Japanse handgemaakte huwelijkskimono met kraanvogels en floraal decor in vergulde details.

    A Japanese handmade wedding kimono with crane and floral motifs in gilded details.
    No longer available
    Dim. 180cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #314

    ‘Naakte jonge dame’, gemengde techniek, onduidelijk gesigneerd.

    "‘Naked young lady’, mixed media, unclearly signed."
    No longer available
    Dim. h 29 x b 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #252
    Van Den Broeck

    “Boerenleven”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.

    “Farm life”. A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 38 x 25cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #596

    Zes houten stoelen met gestoffeerde zit. Tijdperk Regency.

    Six wooden chairs with upholstered seats. Regency period.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 220
  • #240

    Een 18 karaats roze gouden en zilveren ring bezet met diamant schilfertjes en een parel.

    An 18 carat rose gold and silver ring set with diamond chips and a pearl.
    No longer available
    Dim. 3,90 g
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More