#262Albert Claeys“Winterlandschap bij avond”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd
#686Een vierkante massief eiken salontafel.
#529Leonor Fini‘Naakt op schommel’, een lithografie genummerd 22/175 door Leonor Fini, gesigneerd buiten de plaat.
"Nude on swing," a lithograph numbered 22/175 by Leonor Fini, signed outside the plate.No longer availableDim. h 56 x b 39 cmEstimate: € 300 / 400 -
#390Kristalen luchter met messing, circa 1980. Met reservestuk.
#147Een uit albast gesculpteerde Art Deco tafellamp met twee windhonden.
#299Jules van AelPeriod: 1912-1997“Herders bij de kribbe”. Een gravure op papier. Genummerd 40/100, buiten de plaat gesigneerd.
#430Een 18 karaats geelgouden kruis met filigraanwerk.
#675Een Chinees bijzettafeltje in rood gepatineerd hout met snijwerk en een roze marmeren blad.
A Chinese side table in red patinated wood with carvings and a pink marble top.No longer availableDim. 46 x 34 x 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#663HamadanEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#226Een houten secretaire met 4 laden.
A wooden secretaire desk with 4 drawers.No longer availableDim. 104 x 91 x 51cmEstimate: € 100 / 120 -
#546HamadanEen handgeknoopt Oosters dozar karpet van wol.
A hand-knotted Oriental dozar rug made of wool.No longer availableDim. 210 x 136 cmEstimate: € 80 / 120