#573Een paar blauw-wit Chinese porseleinen cache-pots met floraal motief.
#496ZandjanEen Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
An Oriental carpet. Hand knotted wool.No longer availableDim. 340 x 235 cmEstimate: € 120 / 200 -
#237Een gegraveerd glasservies.
#355Een piëdestal met marqueterie en koperen ornamenten.
#670Vijftien verschillende bronzen penningen, twee van zilver en één van tin van de 19de en 20ste eeuw. Belgische, Chinese jaar van de tijger, Duitse, Engelse, Franse Charles de Gaulle van 15 gr., één Italiaanse ecu van 1992 van 50 gr. en Nederlandse.
#215Een groot wandtapijt met jonkheren te paard in het bos.
#558Een Chinees porseleinen vaas met drakenfiguur in het decor.
#117Een groot lot Fleischmann bestaande uit een loc + tender en 22 wagons, allen in originele verpakking, 11 wagons zonder verpakking, 2 startpaketten, een groot lot sporen waarvan enkele in ovp en een deel losse, 2 transfo’s en nog een lot huizen en gebouwen. HO.
A large lot of Fleischmann consisting of a locomotive + tender and 22 wagons, all in original packaging, 11 wagons without packaging, 2 starter sets, a large lot of tracks, some in original packaging and some loose, 2 transformers, and another lot of houses and buildings. HO scale.No longer availableEstimate: € 200 / 300