#111ChristofleBestek van verzilverd metaal.
Silver-plated metal cutlery.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#455Gerard van den BergEen vintage fauteuil uit gepatineerd grijs leder. Model “Mantis” door Gerard van den Berg.
#490Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,42 ct.
#495Een Art Deco chaise longue, met 2 bruine kussens, opnieuw gestoffeerd door Vandervoort Mol.
#589Een spiegel met een vergulde houten kader.
A mirror with a gilded wooden frame.No longer availableDim. h 107 x b 76 cmEstimate: € 80 / 120 -
#568Een ronde butler spiegel met houten verguld kader.
#54Georgette Huet“La Renardière au Roeulx”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1938. Gegevens op de achterzijde.
#271May ClaerhoutEen aardewerken wandsculptuur, gesigneerd.
#511Een Chinees porseleinen dekselpot, met purper decor, vogels en bloesems. Onderaan gemerkt. En cartouche aan het handvat.
A Chinese porcelain lidded pot, decorated with purple, birds, and blossoms. Marked at the bottom. Cartouche on the handle.No longer availableDim. h 22 cm, Ø 22 cmEstimate: € 60 / 100 -
#574MuranoEen meerkleurig glazen Murano vaas.
A sculptural group in patinated bronze 'Pro Patria', signed by Emille Laporte with foundry mark 'Siot Decauville'.No longer availableDim. h 42.5 cmEstimate: € 700 / 900