#537Een koffie-en theeservies van veelkleurig en verguld porselein, alle stukken individueel prachtig gedecoreerd met Chinese personages. Koffiepot, theepot (dekselknop ontbreekt), suiker-en melkpot. Bowl, twaalf koppen(1 haarscheur) en twaalf schoteltjes. Parijs, tijdperk Louis-Philippe.
A coffee and tea set of multicolored and gilt porcelain, each piece beautifully decorated with Chinese figures. Coffee pot, tea pot (minus lid knob), sugar and milk pot. Bowl, twelve cups (one hairline crack) and twelve saucers. Paris, Louis-Philippe era.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#517Een Chinees porseleinen vaas met decor van personages. Op sokkel.
#167P.J. Mene“Caballos.” Bronzen beeld, gesigneerd.
#276Een eikenhouten buffet, 2 deurs en met 2 laden.
#154Franz De VadderPeriod: 1862-1936“Heidelandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd “1901”.
"Heath landscape". A painting, oil on canvas. Signed and dated at the bottom "1901".No longer availableDim. 53 x 73cmEstimate: € 300 / 500 -
#618Een voorouderbeeld van gesculpteerd hout, Fang, Gabon.
An ancestral figure of carved wood, Fang, Gabon.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#145Achiel Van SassenbroeckPeriod: 1886-1979“Karren in de Kempen.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Carriages in the Kempen." Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 550 / 650 -
#679AltimasaEen handgeknoopt Oosters karpet van wol met een geometrisch motief.
A hand-knotted Oriental rug made of wool with a geometric motif.No longer availableDim. 96 x 97 cmEstimate: € 35 / 45 -
#415Een eikenhouten opbergkoffer met deksel en lade.
An oak chest with cover and drawer.No longer availableDim. 52 x 101 x 44cmEstimate: € 40 / 60 -
#211UCRAEen marmeren Art Deco pendule. Gemerkt UCRA.
#405Een eikenhouten tafeltje.
A small oak table in Louis XV style.No longer availableDim. 73 x 102 x 72cmEstimate: € 50 / 75