#294Karel Van Vlaanderen
'Interior', oil on canvas, signed by Karel Van Vlaanderen and dated 1973.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#547
Een bronzen beeld van een panter.
#154Edward Charles BarnesPeriod: 19e eeuw
#170
Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale briljant van +- 0,57 ct. FVS1.
#539
“Het wiel van het leven”. Een tanka op doek.
#416Bokhara
#79
Een spiegel in vergulde kader met weelderige kuif.
A mirror in a gilded frame with a lush crest.No longer availableDim. 125 x 67 cmEstimate: € 80 / 120 -
#43Val Saint Lambert
Een Val Saint Lambert vaas, blauw en kleurloos kristal, genummerd 141/300.
#99Achiel Van SassenbroeckPeriod: 1886-1979
“De zondagsmis of Kerk in de Kempen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechtsonder.
"The Sunday Mass or Church in the Kempen". Oil on panel. Signed lower right.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#60
Een 18 kt geelgouden herdenkingsmunt voor het Rubensjaar 1977.
#657
Een lot van vier houten Afrikaanse beeldjes.
#274Ph. S. Heiders
‘Zicht vanop de binnenkoer’, olieverf op doek, gesigneerd.
'View from the courtyard', oil on canvas, signed.No longer availableDim. 59 x 80 cmEstimate: € 60 / 80