#506Kashan
Een Iranees handgeknoopt Kashan tapijt met geometrische patronen.
#596
#185
Een eikenhouten buffetkast met opzet. Voorzien van gesculpteerde bloemen, leeuwenkoppen, fruit en enkele hoofden. XIXde eeuws.
#624
Een lot exemplaren koraal en gedroogd aquatisch fauna.
#29R. Brogniet
“Franse landschappen”. Een paar schilderijen, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
#60
Een 18 kt geelgouden herdenkingsmunt voor het Rubensjaar 1977.
#111
Een paar aardewerken siervazen met sang-de-boeufglazuur met zilvergepatineerde messingen voet en deksel, getooid met een vlam.
A pair of earthenware decorative vases with sang-de-boeuf glaze, silver-patinated brass base and lid, adorned with a flame.No longer availableDim. h 48 cmEstimate: € 200 / 240 -
#310
Een 18 kt geelgouden ring zonder steen.
#137
Een paar bronzen liggende leeuwen.
#369Jacobs
“Stilleven met fazant”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Still Life with Pheasant". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 38,5 x 48,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#148Jean Lambert RuckiPeriod: 1888-1967
Bronzen art deco crucifix in twee kleuren. Gesigneerd.
#411
Een Chinees blauw-wit porseleinen tulpenvaas.
A Chinese blue and white porcelain tulip vase.No longer availableDim. 23 cmEstimate: € 175 / 225