#32Een gevarieerd lot etnisch materiaal bestaande uit een houten kippen masker, een Afrikaans masker in hout en een polychroom Afrikaans beeldje in aluminium.
A varied lot of ethnic items consisting of a wooden chicken mask, an African wooden mask, and a polychrome African figurine in aluminum.No longer availableOnline onlyDim. h 28 cmEstimate: € 10 / 20 -
#64Een set van twee Afrikaanse beelden in tropisch hout. Voorstellend een man en een vrouw.
A set of two African sculptures in tropical wood. Depicting a man and a woman.No longer availableOnline onlyDim. h 51 cmEstimate: € 30 / 40 -
#181Boch LuxembourgEen aardewerken tabakspot met opschrift ‘Tabac de St. Omer’ en onderaan gestempeld ‘Boch Luxembourg.
An earthenware tobacco jar with the inscription 'Tabac de St. Omer' and stamped 'Boch Luxembourg' at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#17Een beeldje van een rondborstige dame, Samson porselein, ca 1900.
#156OrussEen lot van 2 polshorloges, gemerkt Oruss.
#151Een vintage beeldje van een giraf in messing. Restant merklabel aan de buik.
A vintage brass statue of a giraffe. Remnant brand label on the belly.No longer availableOnline onlyDim. 56,5 cmEstimate: € 60 / 90 -
#102Een verzilverde koffie-en theeset met melkkan en suikerpot.
#161Een koperen beslagen kan met enkele deuken.
#273Een ronde plaquette van veelkleurig porselein meet voorstelling van een Spaanse soldaat. In een ruime omlijsting van gedreven koper.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 30 cmEstimate: € 20 / 40 -