No longer availableOnline onlyDim. H. 16,5 cmEstimate: € 20 / 40 -
#98Een lot van zes blauw glazen onderzetborden.
#130Een verguld bronzen inktpothouder. De glazen inktpotten ontbreken.
A gilded bronze inkwell holder. The glass inkpots are missing.No longer availableOnline onlyDim. 13 x 32 x 19 cmEstimate: € 20 / 30 -
#114Een massief eiken boekensteun met Gothische invloeden.
A solid oak bookend with Gothic influences.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 40 x 35 cmEstimate: € 20 / 30 -
#96Een lot van drie Vlaams aardewerken borden met spreuken: Zooals ‘t klokje thuis tikt, tikt het nergens, Hoe meer haaste hoe min spoed en De morgenstond heeft goud in den mond.
A lot of three Flemish earthenware plates with inscriptions: "There's no place like home," "Haste makes waste," and "The early bird catches the worm."No longer availableOnline onlyDim. Ø 27 cmEstimate: € 30 / 40 -
#69Een Delfts aardewerken dekseldoosje, met decor van een hoeve met windmolen, gedateerd 1-6-1991, Nieuwpoort. Onderaan gemerkt.
A Delft earthenware lidded box, decorated with a farmhouse and windmill scene, dated 1-6-1991, Nieuwpoort. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. Ø 14 cmEstimate: € 20 / 30 -
#223Een gesculpteerd massief houten beeld van Petrus. Bruin geverfd.
#8Twee sets vazen in Vlaams aardewerk, van elke set is één van de vazen bovenaan gebarsten.
Two sets of vases in Flemish earthenware, one vase in each set has a crack at the top.No longer availableOnline onlyDim. h 49 cmEstimate: € 40 / 60 -
#79BergenEen lot van twee stuks art-deco keramiek gemerkt Bergen bestaande uit een vaasje en een schenkkannetje.
A lot of two pieces of Art Deco ceramics marked Bergen consisting of a vase and a small jug.No longer availableOnline onlyDim. h 22 cmEstimate: € 30 / 50