#267Een halssnoer en ring van zilver 925 ‰ bezet met vierkante zirkoon.
Un collier et une bague en argent 925 ‰ sertie d’un zircone cubique.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#161Een koperen beslagen kan met enkele deuken.
No longer availableOnline onlyDim. 22,5 x 16 x 25,5 cmEstimate: € 20 / 40 -
#286WedgewoodEen lot van 12 borden gemerkt ‘Stratford’, Wedgewood.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 23 cmEstimate: € 10 / 20 -
#72Kaiser W. Germany‘Luxor’ & ‘Theben’. Een lot van twee porseleinen vazen, één met oren, met decor naar de Egyptische oudheid.
'Luxor' & 'Thebes'. A lot of two porcelain vases, one with handles, decorated in the style of ancient Egypt.No longer availableOnline onlyDim. h 30 cm & h 15,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#30Een meerkleurig vintage aarderwerken vaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
#86Lempereur & BernardEen koperen olielamp. Bovenaan gemerkt L&B.
A copper oil lamp. Marked at the top with L&B.No longer availableOnline onlyDim. 50 cmEstimate: € 20 / 40 -
#150Een uit kunststof vervaardigd vintage beeldje van een kleine adelaar.
#229“La Danse”. Een bruin gepatineerd zamak beeldje.
"The Dance". A brown patinated zamak statue.No longer availableOnline onlyDim. 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#169Een lot van 3 oude grés schenkkannen waarvan de grootste beschadigd/gelijmd.
A lot of 3 old stoneware pitchers, with the largest one being damaged/repaired.No longer availableOnline onlyDim. h 42 cmEstimate: € 40 / 60