#180Een paar bronzen olielampen, 19e eeuw. Verschillende bolglazen en 1 vulglaasje binnenin manco.
#278“Vin de Pays”. Een vintage aardewerken schenkkan met druiven in het decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. 20 cmEstimate: € 15 / 30 -
#67WMF ZinnEen set van vier tinnen muurplaketten, ‘De vier jaargetijden’.
A set of four tin wall plaques, 'The Four Seasons'.No longer availableOnline onlyDim. Ø 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
No longer availableOnline onlyDim. 22,5 x 16 x 25,5 cmEstimate: € 20 / 40 -
#92Een lot van 2 Japans porseleinen Imari sierborden en 1 schotel.
#117MasonsEen Engels porseleinen dekselvaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
An English porcelain lidded vase with floral decoration. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 23 x Ø 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#131Een antiek, geaderd zwart marmeren inkstel met 2 potjes.
An antique, veined black marble inkwell with 2 pots.No longer availableOnline onlyDim. 10 x 33 x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#211Een massief eikenhouten gesculpteerde buste van een Romein.
#290Een mahoniehouten scheerkistje met spiegel en lade.
No longer availableOnline onlyDim. 12 x 32 x 26 cmEstimate: € 40 / 60