#173Een lot van 3 Blanc de Chine beeldjes. Enkele schilfers en vingertjes manco.
#161Een koperen beslagen kan met enkele deuken.
#165Een kunststoffen buste van een jonge dame met hoofddeksel.
#15Een zamakken eekhoorn op arduinen sokkel.
#169Een lot van 3 oude grés schenkkannen waarvan de grootste beschadigd/gelijmd.
A lot of 3 old stoneware pitchers, with the largest one being damaged/repaired.No longer availableOnline onlyDim. h 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#219Een kolomvitrine, medio jaren 80 van de vorige eeuw. Het spiegeltje bovenaan is gebarsten.
No longer availableOnline onlyDim. 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#163Een aardewerken asbak en twee diverse aardewerken borden.
Vase en porcelaine de Chine, hexagonal, à décor d'une dame sur un oiseau en vol.No longer availableOnline onlyDim. h 36 cm x b 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#7Een set van 2 cloisonné vaasjes, blauw met bloemendecor, één van de vazen is gedeukt.
A set of 2 cloisonné vases, blue with floral decoration, one of the vases is dented.No longer availableOnline onlyDim. h 23.5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#21Een art-deco inktpot met pennenhouder in verzilverd metaal, made in France.
An art-deco inkwell with pen holder in silver-plated metal, made in France.No longer availableOnline onlyDim. l 23 cmEstimate: € 15 / 25