#300“A calendar of Culture for 1918”, een scheurkalender voor het jaar 1918.
"A calendar of Culture for 1918," a tear-off calendar for the year 1918.No longer availableOnline onlyDim. 3 x 10.5 x 20 cmEstimate: € 15 / 20 -
#271Een vintage luster in hout en messing met 8 lichtpunten. Kapjes manco.
No longer availableOnline onlyDim. 90 x 68 cmEstimate: € 40 / 60 -
#185Een lot van 3 Iraanse tegeltjes met floraal en figuratief decor. Vroeg 20e eeuw.
#256Een zilverkleurige porseleinen vaas.
#71Een vintage Boheems kristallen vaas met geslepen geometrisch decor.
A vintage Bohemian crystal vase with cut geometric design.No longer availableOnline onlyDim. 18 x Ø 17 cmEstimate: € 20 / 40 -
#136Een polychroom houten gesculpteerd kisteje met afbeelding van St. Cecilia. Begin 20e eeuw.
A polychrome wooden carved box with image from St. Cecilia. Early 20th century.No longer availableOnline onlyDim. 9 x 25 x 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#169Een lot van 3 oude grés schenkkannen waarvan de grootste beschadigd/gelijmd.
A lot of 3 old stoneware pitchers, with the largest one being damaged/repaired.No longer availableOnline onlyDim. h 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#170Een Chinese gelakte doos met een decor van zwanen.
A Chinese lacquered box with a decor of swans.No longer availableOnline onlyDim. 10 x 33 x 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#179Een lot van 7 beeldjes, bestaande uit bronzen Boeddha, hout gesculpteerd koppeltje en 4 vergulde reis Boeddha’s.
#269Een persglazen vaas.
A pressed glass vase.No longer availableOnline onlyDim. h 27 x Ø 14 cmEstimate: € 5 / 10