#124Een lot van 2 porseleinen wijwatervaatjes.
#290Een mahoniehouten scheerkistje met spiegel en lade.
No longer availableOnline onlyDim. 12 x 32 x 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#274ØEen schotel van blauw en wit aardewerk versierd met een bloementuil. Gemerkt onderaan: Oud Delft, Nijmegen.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 36 cmEstimate: € 20 / 40 -
#110Een handbeschilderde vaas in opalineglas.
A hand-painted vase in opaline glass.No longer availableOnline onlyDim. h 31.5 cmEstimate: € 10 / 15 -
#25Een bloemvormige gesculpteerd zilveren broche.
A flower-shaped sculpted silver brooch.No longer availableOnline onlyDim. 7,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#268Delvaux BruxellesEen beige lederen portefeuille met verschillende vakverdelingen. Gebruikssporen.
A beige leather wallet with multiple compartments. Signs of wear.No longer availableOnline onlyDim. 10 x 15 cmEstimate: € 60 / 100 -
#57Een vintage wanddeco design plaaster beeldje met bloempot.
#266Een tafellamp in Oosterse stijl met zijn originele kap.
#26VazoliniEen Italiaans majolica klokje, gemerkt.
#92Een lot van 2 Japans porseleinen Imari sierborden en 1 schotel.
#100Een houten beeld van een hurkend personage. Afrikaans werk.
A set of 2 hand-painted Chinese porcelain plates depicting a resting lady.No longer availableOnline onlyDim. Ø 26 cmEstimate: € 10 / 20