#25Een bloemvormige gesculpteerd zilveren broche.
A flower-shaped sculpted silver brooch.No longer availableOnline onlyDim. 7,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#51Gerardus van Majella, een geschilderd vintage plaaster beeldje.
Gerard Majella, a painted vintage plaster figurine.No longer availableOnline onlyDim. 42 cmEstimate: € 50 / 75 -
#177Een balustervaas van meerkleurig Canton porselein.
#26VazoliniEen Italiaans majolica klokje, gemerkt.
#116Een groen porseleinen mandje met bloemendecor.
#150Een uit kunststof vervaardigd vintage beeldje van een kleine adelaar.
#27Stainless Steel JapanEen lot van 6 vergulde koffielepeltjes.
#223Een gesculpteerd massief houten beeld van Petrus. Bruin geverfd.
#290Een mahoniehouten scheerkistje met spiegel en lade.
No longer availableOnline onlyDim. 12 x 32 x 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#170Een Chinese gelakte doos met een decor van zwanen.
A Chinese lacquered box with a decor of swans.No longer availableOnline onlyDim. 10 x 33 x 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#133Een keramische vaas, Deruta, Italy.
A ceramic vase, Deruta, Italy.No longer availableOnline onlyDim. h 33 cmEstimate: € 15 / 25