Other lots in this auction
-
#59Een vintage polychroom houten beeldje van een cherubijn met vergulde drapering. Verso gemerkt, made in Italy.
A vintage polychrome wooden statue of a cherub with gilded drapery. Marked on the back, made in Italy.No longer availableOnline onlyDim. 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#286WedgewoodEen lot van 12 borden gemerkt ‘Stratford’, Wedgewood.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 23 cmEstimate: € 10 / 20 -
#280Een paar replica middeleeuwse pantserhandschoenen als wanddeco.
No longer availableOnline onlyDim. 39 cmEstimate: € 15 / 30 -
#91Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas, rood in de massa. Getekend onderaan.
A cut crystal vase, red in color. Signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#276Een tinnen groenteschaal in Lodewijk XV stijl. Handvat met bajonetfitting, zodat het deksel ook als schaal kan gebruikt worden.
No longer availableOnline onlyDim. L. 35 cmEstimate: € 20 / 40 -
#261Een gefineerd houten bijzettafeltje op wieltjes, met ovalen tafelblad en glazen plaat.
A veneered wooden side table on wheels, with an oval tabletop and a glass panel.No longer availableOnline onlyDim. 64 x 50 x 80 cmEstimate: € 40 / 60 -
#258Een Delfts aardewerken dekselvaas met Chinees decor. Aan de hals alsook aan het deksel beschadigd/gerestaureerd.
A Delft earthenware covered vase with Chinese decor. Damaged/restored at the neck and lid.No longer availableOnline onlyDim. h 57 cmEstimate: € 20 / 30 -
#44Een blauw en wit porseleinen bonbonnière met romantisch tafereel.
A blue and white porcelain bonbonnière with a romantic scene.No longer availableOnline onlyDim. 9 x 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#245Een lot van 2 koperen schalen, de ene verzilverd met glazen inzetschaal uit de jaren 30 van vorige eeuw, de andere recent werk met plastic inzetbakje.
A lot of 2 copper bowls, one silver-plated with glass insert from the 1930s, the other a recent piece with a plastic insert tray.No longer availableOnline onlyDim. 13.5 x 43 x 23 cmEstimate: € 20 / 30 -
#277Vijf diverse miniatuurauto’. Een Trabant, een Зил, een oldtimer (Russobalt), een Porsche, een vrachtwagen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#49CapodimonteEen kunststoffen beeld op houten voet, verso gemerkt.
A plastic sculpture on a wooden base, marked on the back.No longer availableOnline onlyDim. 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#62Een uit kunststof vervaardigde bekervaas met engelachtig figuur in het reliëf.
A cup-shaped vase made from plastic with an angelic figure in relief.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 20


