#258Een Delfts aardewerken dekselvaas met Chinees decor. Aan de hals alsook aan het deksel beschadigd/gerestaureerd.
#82Een paar pastorale beelden van kunsthars. Gemerkt AB. Italiaans werk.
A pair of pastoral images in synthetic resin. Marked AB. Italian work.No longer availableOnline onlyDim. H. 46 cmEstimate: € 25 / 40 -
#106BrevetEen lot van 7 dessert -coupes met verzilverde voet. Onderaan gemerkt.
#285Een kleine oude verrekijker met lederen etui. Begin XXste eeuw. Gebruikssporen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#24“Staand naakt”. Een vintage gepatineerd hout gesculpteerd beeldje. Onderaan gesigneerd.
"Standing nude." A vintage patinated wood sculpted figurine. Signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 32,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#17Een beeldje van een rondborstige dame, Samson porselein, ca 1900.
#145Een Boheems kristallen vaas, kleurloos en blauw in de massa.
A Bohemian crystal vase, colorless and blue in the mass.No longer availableOnline onlyDim. h 16 x Ø 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#212Een Chinees porseleinen theepot met figuratief decor.
#203Een antieke grammofoon. Te restaureren of voor onderdelen.
An antique gramophone. To restore or for parts.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 38 x 41 cmEstimate: € 30 / 50 -
#114Een massief eiken boekensteun met Gothische invloeden.
A solid oak bookend with Gothic influences.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 40 x 35 cmEstimate: € 20 / 30