#60
Een paar 18 K geelgouden manchetknopen.
#321
Een lot porseleinen en biscuit beeldjes en groepjes.
#154Jan De BelderPeriod: °1953
#105Axedo
Een 18 K geelgouden dameshorloge met 18 K geelgouden polsband.
#83
“Smedende smid”. Koperen beeldje.
#373Daum France
Een glazen vaas versierd met mauve bloemen.
#94Perton
“Portrait posthume de Monsieur Kruymel” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1941.
“Portrait posthume de Monsieur Kruymel” Huile sur toile. Signée et datée 1941.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#191
Een aap van donkergepatineerd brons in futuristische stijl.
#415Starlux
19 diverse loden soldaatjes, met de hand geschilderd. Allen gemerkt.
#112Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Herder met kudde op weg naar de stal.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Berger avec troupeau sur le chemin de l'étable. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 105 cmEstimate: € 100/150 -
#597
Een kleine jardinière van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin. Onderaan gemerkt met zegel.
Une petite jardinière en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin. Marquée d'un cachet en bas.No longer availableDim. Ø: 17 cmEstimate: € 80/100 -
#382Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
“Zeus Wedergeboorte”. Olieverf en hars op doek. Gesigneerd en gedateerd 2004.
“Zeus Rebirth”. Huile et résine sur toile. Signé et daté 2004.No longer availableDim. 69 x 169 cmEstimate: € 450/650