Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een rechthoekige plaquette van Chinees porselein met tekst.

Een rechthoekige plaquette van Chinees porselein met tekst.

Une plaquette rectangulaire en porcelaine de Chine avec un texte.
Dim. 26 x 37 cm
SKU: 2409190581.
Category: Uncategorized.
Auction day: 25 September 2019 19:00
Catalogue #581
Estimate: € 130 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #616

    Meshed. Perzisch tapijt van wol. Handgeknoopt.

    Meshed. Un tapis de Perse en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 381 x 297 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #767

    Tafelscherm van eikenhout met vier panelen met beschilderd glas met bloementuilen. Omstreeks 1900.

    Un paravent à quatre panneaux en chêne, verre peint de bouquets de fleurs. +- 1900.
    No longer available
    Dim. H. 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #685

    Een collectie postzegels: postfolders met daarin alle speciale zegels van 1965-1978 postfris, evenals de postfolders (Frans en Nederlands) van 1953 tot 1964, zonder zegels.

    Une collection de timbres postes: dépliants contenant les timbres spéciales de 1965-1978 non oblitérés, aansi que les dépliants (en français et en néerlandais) de 1953 à 1964, sans timbres.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #717

    Een vaas van Chinees porselein met sang-de-boeufglazuur.

    Un vase en porcelaine de Chine à glaçure sang-de-boeuf.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #626

    Mahal Shah Abbas. Een groot tapijt van wol. Handgeknoopt.

    Mahal Shah Abbas. Un grand tapis en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 346 x 256 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #563

    Een vaas van amberkleurig Muranoglas.

    Un vase en verre Murano, couleur ambre.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #701

    Een buikvaas van Chinees porselein met geel glazuur. Gemerkt met wasstempel.

    Un vase pansu en porcelaine de Chine à glaçure jaune. Marque et tampon en cire.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #774

    Een affiche van Keith Haring.

    Une affiche par Keith Haring.
    No longer available
    Dim. 54 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #812

    Spiegeltje met twee beschilderde panelen. Chinees werk. Slijtage.

    Un petit miroir à deux panneaux. Travail chinois. Usures.
    No longer available
    Dim. H. 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #55

    Een halssnoer van verschillende kleuren kwarts en gitte met zilveren slot.

    Collier en différentes couleurs de quartz et en jais. Fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #680

    Een collectie postzegels: postfolders met daarin alle speciale zegels van 1984-1986 postfris, evenals de meeste FDC’s van 1986 tot 1988, met daarbij telkens de niet gefrankeerde zegels. We voegen daarbij een partijtje Hawid Klemmtaschen e.d. voor de veilige verzameling.

    Collection de timbres postes: dépliants avec chaque fois les timbres concernés non oblitérés de 1984-1986, ainsi que des FDC de 1986 à 1988 accompagnés chaque fois des timbres non oblitérés. Nous joignons une partie de Hawid Klemmtaschen e.a. pour la collection soigneuse.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #402
    Yvonne Couron

    “Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1940.

    ”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signé et daté 1940.
    No longer available
    Dim. 33 x 21 cm
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #630

    Een eikenhouten secretaire in renaissancestijl. Onderaan twee paneeldeuren en een lade onder het rolluik en bovenaan twee gevitreerde deuren met glas in lood.

    Un secrétaire en chêne style Renaissance. Le dessous à deux portes et un tiroir sous le store. Le dessus à deux portes vitrées.
    No longer available
    Dim. 220 x 107 x 69 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #833

    Een decoratief handgeschilderd metalen schaalmodel van een Franse tweedekker.

    Une miniature d’un bi-plane en métal peint à la main.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #173

    “Livre d’Or du Centenaire d l’Independance Belge. 1830 - 1930”. In zeer goede staat.

    ”Livre d’Or du Centenaire de l’Indépendance Belge. 1830 - 1930”. En très bon état.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 240
  • #441

    Een lot celadonkleurig porselein, bestaande uit twee kleine jardinières met verschillende onderschalen, een vaas, een bloemenemmerjte, een suikerpot, een theepot en een inktpot. De theepot met haarscheuren.

    Un lot de porcelaine de couleur Celadon, comprenant deux jardinières, des sous-plats, un vase, un seau à fleurs, un sucrier, une théière (cheveux) et un encrier.
    No longer available
    Dim. h: 4 - 18 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #254
    Johannes Luyken

    Een reeks van 15 oude etsen met scènes uit het Oude en het Nieuwe Testament. Edit. J. Covens & C. Mortier, Amsterdam (1721-1866)). Enige vochtschade (niet aan de afbeeldingen) en enkele vlekken.

    Série de 15 vieilles eaux-fortes aux scènes bibliques. Edit. J. Covens & C. Mortier (1721-1866). Quelques dégâts d’humidité (pas dans les planches) et quelques tâches.
    No longer available
    Dim. 33 x 45 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #108

    “Moeder Gods met Christus”. Een Oekraïense icoon met fraai uitgewerkte messingen riza. Achter glas. XIXe eeuw.

    ”Mère Sainte et Christ”. Une icône ukrainienne à riza ajouré en laiton. Sous verre. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 35 x 30 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #524
    Nora Verbeek

    “Back to Stonehenge”. Een ets. Gesigneerd, gedateerd 2009 en genummerd 5/8 buiten de plaat.

    ”Back to Stonehenge”. Une eau-forte. Signée, datée 2009 et numérotée hors planche.
    No longer available
    Dim. 40 x 29 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #813

    Een kleine messingen Boeddha met staander.

    Un petit Bouddha en laiton avec support.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #824
    De Fuiseaux, Baudour

    Een servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.

    Un service au décor d’oiseaux, comprenant 29 assiettes plates, 10 assiettes creuses, un petit beurrier, une saucière, un plat ovale et un plat rond. Marquées.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #445

    Drie vintage mechanische horloges, waarvan een Pontiac Supporter, een Kelton en een Grand Prix Election.

    Trois montres vintage mécaniques, dont une Pontiac Supporter, une Kelton et une Grand Prix Election.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #471
    Val Saint-Lambert

    Driedelig toiletstel van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa.

    Une garniture de toilette en cristal taillé, vert dans la masse.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #218

    Madonna met kind van polychroom hout. Enige slijtage en manco’s. Vlaanderen omstreeks 1700.

    Vierge à l’Enfant en bois polychrome. Usure et quelques manquants. Flandre, +- 1700.
    No longer available
    Dim. H. 80 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More