Similar lots by type
-
#767
Tafelscherm van eikenhout met vier panelen met beschilderd glas met bloementuilen. Omstreeks 1900.
Un paravent à quatre panneaux en chêne, verre peint de bouquets de fleurs. +- 1900.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 80/120 -
#685
Een collectie postzegels: postfolders met daarin alle speciale zegels van 1965-1978 postfris, evenals de postfolders (Frans en Nederlands) van 1953 tot 1964, zonder zegels.
Une collection de timbres postes: dépliants contenant les timbres spéciales de 1965-1978 non oblitérés, aansi que les dépliants (en français et en néerlandais) de 1953 à 1964, sans timbres.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#402Yvonne Couron
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1940.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signé et daté 1940.No longer availableDim. 33 x 21 cmEstimate: € 30/50 -
#563
Een vaas van amberkleurig Muranoglas.
Un vase en verre Murano, couleur ambre.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 65/80 -
#701
Een buikvaas van Chinees porselein met geel glazuur. Gemerkt met wasstempel.
Un vase pansu en porcelaine de Chine à glaçure jaune. Marque et tampon en cire.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 80/120 -
#812
Spiegeltje met twee beschilderde panelen. Chinees werk. Slijtage.
Un petit miroir à deux panneaux. Travail chinois. Usures.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 40/60 -
#55
Een halssnoer van verschillende kleuren kwarts en gitte met zilveren slot.
Collier en différentes couleurs de quartz et en jais. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#680
Een collectie postzegels: postfolders met daarin alle speciale zegels van 1984-1986 postfris, evenals de meeste FDC’s van 1986 tot 1988, met daarbij telkens de niet gefrankeerde zegels. We voegen daarbij een partijtje Hawid Klemmtaschen e.d. voor de veilige verzameling.
Collection de timbres postes: dépliants avec chaque fois les timbres concernés non oblitérés de 1984-1986, ainsi que des FDC de 1986 à 1988 accompagnés chaque fois des timbres non oblitérés. Nous joignons une partie de Hawid Klemmtaschen e.a. pour la collection soigneuse.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#626
Mahal Shah Abbas. Een groot tapijt van wol. Handgeknoopt.
Mahal Shah Abbas. Un grand tapis en laine nouée main.No longer availableDim. 346 x 256 cmEstimate: € 100/150 -
#616
Meshed. Perzisch tapijt van wol. Handgeknoopt.
Meshed. Un tapis de Perse en laine nouée main.No longer availableDim. 381 x 297 cmEstimate: € 300/400 -
#717
Een vaas van Chinees porselein met sang-de-boeufglazuur.
Un vase en porcelaine de Chine à glaçure sang-de-boeuf.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 90/120
Other lots in this auction
-
#600
Een Engelse mahoniehouten armstoel.
Un fauteuil en acajou. Anglais.No longer availableDim. H. 112 cmEstimate: € 40/60 -
#287
Een paar bronzen wandlampen in de vorm van citroentakken.
Une paire d’appliques sous forme de branches de citronnier.No longer availableDim. H: 24 cmEstimate: € 100/120 -
#337
“Christus in de Hof van Olijven”. Een olieverfschilderijtje op koper.
”Le Christ et le Grâle”. Huile sur cuivre.No longer availableDim. 17 x 13 cmEstimate: € 80/120 -
#179Célestine Vermoelen
“Damesportret. Genoveva Vermoelen-Coussement”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Portrait de dame. Genoveva Vermoelen-Coussement”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 76 x 65 cmEstimate: € 200/220 -
#443
Een lot, bestaande uit twee kleurloze kristallen schotels en een blauwe asbak van Val St. Lambert, een Boheems kristallen dekseldoosje en een kleurloze Murano asbak. Enkele randschilfers.
Un lot comprenant deux plats en cristal incolore, un cendrier bleu Val St. Lambert, une boîte à couvercle Bohème, et un cendrier Murano incolore. Quelques dégâts.No longer availableDim. Ø: 12 - 27 cmEstimate: € 40/60 -
#75
Een 18 karaats roze gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct. en een centrale amethist van ± 4 ct.
Chaîne en or rose 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,36 ct et d’une améthyste centrale de ± 4 ct.No longer availableEstimate: € 750/850 -
#840Primex (Märklin)
3 goederenwagons ( 4587, 440, 4581).
Trois wagons à marchandise ( 4587, 440, 4581).No longer availableEstimate: € 30/35 -
#230
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en een centrale saffier van ± 0,50 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct et d’un saphir central de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 4,05 gEstimate: € 700/800 -
#484
“Marine”. Aquarel.
”Marine”. Une aquarelle.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 60/100 -
#271
Een gietijzeren jardinière met bladmotief en een meisjeshoofd. Tijdperk Art Nouveau.
Une jardinière en fer forgé à motifs de feuilles et une tête de jeune fille. Période Art Nouveau.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 100/150 -
#763
Een paar kandelaars van koper en porselein in eclectische stijl. Draadstang te vervangen. XIXe eeuw.
Une paire de candélabres en cuivre et porcelaine, style éclectique. Bec-de-corbeau à remplacer.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 40/60 -
#537
Een witgepatineerd olifantenmasker. Azië.
Un masque éléphant à patine blanche. Asie.No longer availableDim. L. 87 cmEstimate: € 60/80