#323Val Saint LambertEen mauve kristallen vide-poche. Gesigneerd onderaan.
#124Grote ovale spiegel met ornament bovenaan, verguld.
Large oval mirror, ornament on top, gilded.No longer availableDim. h 132 x b 32 cmEstimate: € 175 / 200 -
#207Hergé“Raket naar de maan”. Hard cover. Ed. Casterman 1956. Herdruk A56’’. Zeer goede staat.
#240Een 18 karaatswit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,44 ct. en een parel.
An 18 carat white gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.44 ct and a pearl.No longer availableDim. 8,35 g p:1 cmEstimate: € 700 / 800 -
#341HeirloomEen dienblad van verzilverd metaal. Gemerkt onderaan. Heirloom Melon.
A tray of silver-plated metal. Marked at the bottom. Heirloom Melon.No longer availableDim. 77,5 x 47 cmEstimate: € 40 / 50 -
#442Van Vaernewijck“Duinlandschap.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Dune landscape.” Watercolour on paper. Signed.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#669Een neorenaissance kapstok van notenhout met zes koperen haakjes.
#114René ClarotPeriod: 1882-1972“Marinezicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marine view.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 180 / 220