Other lots in this auction
-
#207
Grote coupe van kleurloos geslepen kristal. Waarschijnlijk VSL, niet gemerkt.
Large bowl made of colorless cut crystal. Probably VSL (Val Saint Lambert), not marked.No longer availableDim. Ø 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#228
Een paar vuurbokken. Tijdperk Napoleon III.
Paire de chenets en bronze d’époque Napoléon III.No longer availableDim. 61 cmEstimate: € 200 / 240 -
#572
Twee heraldische leeuwtjes van gesculpteerd albast.
Deux lions héraldiques en albâtre sculpté.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#196Val Saint-Lambert
Randschade aan de achterkant!! Een grote kelkvormige vaas met voetstuk van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt. En met label.
Un grand vase de forme calice à piédouche de cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué en bas. Et avec étiquette.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#392
“Bloemenstilleven”. Een ets op papier, genummerd 9/10, signatuur onleesbaar.
"Bloemstilleven." An etching on paper, numbered 9/10, illegible signature.No longer availableDim. 9 x 6cmEstimate: € 15 / 20 -
#299J. Foltier
Gestileerd Dorpszicht, gemengde techniek met aquarel op papier, gedateerd 1974.
Stylized Village View, mixed media with watercolor on paper, dated 1974.No longer availableDim. 42.5 x 56 cmEstimate: € 25 / 50 -
#306
Een rechthoekig, donkerbruin gebeitste salontafel met bamboe tablet en onderplaat.
A rectangular, dark brown coloured coffee table with bamboo tablet and bottom plate.No longer availableDim. 43 x 120 x 60cmEstimate: € 200 / 240 -
#138
Een zilveren bloempothouder met Schotse keuren, Edinburgh, 1921 met een gewicht van 195 gram.
A silver flower pot holder with Scottish hallmarks, Edinburgh, 1921, weighing 195 grams.No longer availableDim. h 11 x Ø14 cm 195 gEstimate: € 100 / 150 -
#617Nanking
Een balustervaas van veelkleurig aardewerk, met decor van krijgers, monochrome draken op de schouder en dito fo-honden als oren. Omstreeks 1900. Onderaan gemerkt.
A baluster vase made of multicolored earthenware, decorated with warriors, monochrome dragons on the shoulder, and similar foo dogs as handles. Circa 1900. Marked at the bottom.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#638
Een houten beeld van een soldaat, eveneens een dienbladhouder.
A wooden statue of a soldier, also a tray holder.No longer availableDim. h 103 cmEstimate: € 80 / 120 -
#256
Een eikenhouten meubel met gesculpteerde versieringen in en rond de twee deuren.
An oak piece of furniture with sculpted decorations in and around the two doors.No longer availableDim. 120 x 128 x 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#732
Een religieus haakwerk in vergulde kader en dit alles in een vitrinekastje.
A religious needlework in a gilded frame, all displayed in a display case.No longer availableDim. 58 x 51 x 9 cmEstimate: € 40 / 50