#43Twee vergulde fotokadertjes, waarbij één van hout en plaaster en één van messing en glas. (Glasschilfer achteraan)
Deux cadres photo dorés, l'un en bois et plâtre et l'autre en laiton et verre. (éclat de verre à l'arrière).No longer availableOnline onlyDim. 21 x 14 & 36 x 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#160CorneillePeriod: 1922 - 2010Broche met vogels. Genummerd 126/ 1000.
Broche avec oiseaux. Numérotée 126/1000.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#247Ripa“Zicht op Parijs”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1952.
”Vue sur Paris”. Huile sur toile. Signée et datée 1952.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 36 cmEstimate: € 50 / 70 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 8 - 10 cm -
Le Mariage. Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.No longer availableOnline onlyDim. 39,5 x 29,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#76Een paar kleurloos glazen kandelaars.
#9“Ruiter te paard”. Een groepje van Staffordshire aardwerk.
#128Een Chinees porseleinen gemberpot. (deksel manco).
Pot à gingembre en porcelaine de Chine (couvercle manque).No longer availableOnline onlyDim. h: 18 cmEstimate: € 20 / 30 -
#123Een dubbele Luba fetisj bekleed met linnen, veren en spiegels. DRC.
#284Frank-Ivo Van Damme“Onberekenbare sprong”. Gravure. Gesigneerd en genummerd 60/80.
“Saut incalculable”. Gravure. Signée et numérotée 60/80.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 22 cmEstimate: € 40 / 60