Similar lots by type
-
#827
Een staande spiegel van gefineerd hout in classicistische stijl.
Miroir debout en bois de placage de style classique.No longer availableDim. h: 245 cmEstimate: € 200/240 -
#380
Een grote trumeauspiegel van goudgepatineerd hout, versierd met een kuif in de vorm van een acanthusblad en rozen.
Grand trumeau en bois doré coiffé d’une feuille d’acanthe et de roses.No longer availableDim. h: 220 cmEstimate: € 200/240
Other lots in this auction
-
#443
Een lot blauw en wit aardewerk en porselein, bestaande uit twee Delftse tegels, twee verschillende kommetjes met onderbordjes en twee schoteltjes.
Lot de faïences bleues et blanches comprenant deux carreaux de Delft, deux bols différents aux soucoupes et deux petits plats.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#798
Een zwartgelakt likeurkeldertje, versierd met messingen inlegwerk, afgewerkt met parelmoer. Zonder inhoud.
Cave à liqueur en bois noirci incrustée de laiton et de nacre. Sans contenu.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80/100 -
#268E. Beck
Gebeeldhouwd marmeren inktstel versierd met een leeuwenkoppel. Twee inktpotjes, waarvan enkel de glazen deksel overblijven. Gesigneerd achteraan.
Encrier en marbre sculpté décoré d’un couple de lions. Uniquement les deux couvercles en verre restent des récipients. Signé au verso.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#327
Vier portemonneetjes van schildpad en zilver, waarbij één ook met goudinleg.
Quatre petits porte-monnaie en écaille et argent dont un incrusté d’or.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#694
Drie oude caféreclames, omstreeks 1900.
Trois anciennes publicités de café. Vers 1900.No longer availableDim. 57 x 47 cmEstimate: € 120/140 -
#840
Een houten schaaktafeltje met een muziekdoos.
Petite table au jeu d’échec contenant une boîte à musique.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#375
Een mahoniehouten tafel met kantelend en gefineerd blad. Engels werk, XIXe eeuw.
Table en acajou à abattant en bois de placage. Travail anglais, XIXe siècle.No longer availableDim. 114 x 72 cmEstimate: € 200/240 -
#544Salvador Dali
“Le Chevalier Moyenâgeux”. Chromografie op porselein. Naar het werk van de meester, uit de serie Les Chevaux Daliniens. Genummerd 205/490. Ed. Artco France, Pontoise.
“Le Chevalier Moyenâgeux”. Chromographie sur porcelaine. D’après une oeuvre du maître, de la série Les Chevaux Daliniens. Numérotée 205/490. Ed. Artco France, Pontoise.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 220/250 -
#418
Een slabestek, een papiersnijder en een krokodil van bewerkt ivoor.
Couvert à salade, coupe papier et crocodile en ivoire sculpté. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. 232,58 gEstimate: € 150/200 -
#620
“Stilleven met olielamp”. Olieverf op paneel. Gesigneerd: Vanheel.
“Nature morte à la lampe à huile”. Huile sur panneau. Signé Vanheel.No longer availableDim. 38 x 49 cmEstimate: € 150/200 -
#68E. Werner
“De aanbidding”. Een groep van monochroom wit biscuit. Achteraan gesigneerd en onderaan gemerkt. Kleine manco.
“L’adoration”. Groupe en biscuit monochrome blanc. Signé au verso et marque sous la base. Petit manquant.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40/60 -
#593
Een grote Chinese vaas in blauw en wit porselein met hertenkoppen als handvaten.
Grand vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc aux têtes de cerf comme anses.No longer availableDim. h 64 cmEstimate: € 850/900