Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een rechthoekige spiegel in mahoniehouten lijst.

Een rechthoekige spiegel in mahoniehouten lijst.

Un miroir rectangulaire dans un cadre en acajou.
Dim. 93 x 70 cm
SKU: 2004210302.
Category: Spiegel.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #302
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #322

    Een gebeeldhouwd notenhouten spiegeltje.

    Un miroir en noyer sculpté.
    No longer available
    Dim. 61 x 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #361

    Een art deco handspiegeltje, beslagen met gedreven zilveren roosjes.

    Un miroir de poche Art Déco, parsemé de roses en argent ciselé.
    No longer available
    Dim. l: 27,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #646

    Een zilvergepatineerde houten wandspiegel met geslepen glas.

    Un miroir mural en bois patiné argent avec verre taillé.
    No longer available
    Dim. 63 x 84 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #524

    Een verguld houten trumeau met een lauwerkrans in de kuif.

    Un trumeau en bois doré avec une couronne de laurier dans le cimier.
    No longer available
    Dim. 180 x 100 cm
    Estimate: € 250 / 280

Other lots in this auction

  • #642

    Een paar geajoureerde ronde coupes van Vieux Bruxelles op voet. Eén gerestaureerd.

    Une paire de coupes ronds ajourés du Vieux Bruxelles à pied. Une restaurée.
    No longer available
    Dim. Ø: 21,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #253

    Een terracotta bierpul met meerkleurig geglazuurd reliëfdecor van een havenzicht en het handvat in de vorm van een zeemeermin. Onderaan gemerkt.

    Chope à bière en terre cuite avec décor en relief émaillé multicolore représentant une vue sur le port et anse en forme de sirène. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #76

    Een notenhouten partiturenmeubeltje.

    Un meuble à musique en noyer.
    No longer available
    Dim. h: 109 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #267

    Een paar muziekgroepjes van meerkleurig Duits porselein.

    Une paire de groupes de musiciens en porcelaine allemande multicolores.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #49
    Jaky Lefrançois

    Vier landschapjes, aquarel op papier. Allen gesigneerd.

    Quatre paysages, aquarelle sur papier. Tous signés.
    No longer available
    Dim. 4,5 x 6 & 15 x 21 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #381

    Een bol aardewerken kruikje met olieglazuur en ongeglazuurd decor.

    Un vase rond en terre cuite avec glaçure à l'huile et décor non émaillé.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #527

    Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van diverse vogels in bloeiende struiken en met handvatten in de vorm van Fo-honden. Letsel aan de kraag.

    Un vase en porcelaine de Chine avec un décor multicolore de divers oiseaux dans des arbustes à fleurs et avec des poignées en forme de chiens Fo. Dégât au col.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #356

    “Paardenspan” & “Jupiter & Iona”. Twee gravures, resp. XVIIe en XVIIIe eeuw.

    Calèche et Jupiter & Iona . Deux gravures, 17e et 18e siècles respectivement.
    No longer available
    Dim. 13 x 35 & 37 x 27 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #196

    Een gefineerde eetkamer, bestaande uit een breed buffet met twee afgeronde deuren op de hoeken naast twee gevitreerde deuren en onder twee laden, met rood marmeren blad en met spiegel, een smal buffet met twee paneeldeurtjes en twee laden, eveneens met marmeren blad en spiegel, een verlenbare ovale tafel en acht stoelen.

    Une salle à manger en placage, composée d'un large buffet avec deux portes arrondies aux angles à côté de deux portes grillagées et sous deux tiroirs, avec dessus en marbre rouge et avec miroir, un buffet étroit avec deux portes à panneaux et deux tiroirs, également avec plateau en marbre et miroir, table ovale extensible et huit chaises.
    No longer available
    Dim. b: 202 & 133 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #148
    Raphaël Nannini

    Een metalen buste van Napoleon Bonaparte, op groene marmeren sokkel. Achteraan gesigneerd.

    Un buste en métal de Napoléon Bonaparte, sur un socle en marbre vert. Signé au dos.
    No longer available
    Dim. H. 48 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #682

    “Germania Inferioris sive Belgi...” Kleurenets.

    Germania Inferioris sive Belgium ... Gravure couleur.
    No longer available
    Dim. 50 x 58 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #582

    Drie Afrikaanse landschappen op doek. Diverse maten: 82 x 55 cm, 40 x 73 cm en 40 x 70 cm.

    Trois paysages africains sur toile. Différentes tailles.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More