Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een rechthoekige spiegel in mahoniehouten lijst.

Een rechthoekige spiegel in mahoniehouten lijst.

Un miroir rectangulaire dans un cadre en acajou.
Dim. 93 x 70 cm
SKU: 2004210302.
Category: Spiegel.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #302
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #322

    Een gebeeldhouwd notenhouten spiegeltje.

    Un miroir en noyer sculpté.
    No longer available
    Dim. 61 x 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #524

    Een verguld houten trumeau met een lauwerkrans in de kuif.

    Un trumeau en bois doré avec une couronne de laurier dans le cimier.
    No longer available
    Dim. 180 x 100 cm
    Estimate: € 250 / 280
  • #361

    Een art deco handspiegeltje, beslagen met gedreven zilveren roosjes.

    Un miroir de poche Art Déco, parsemé de roses en argent ciselé.
    No longer available
    Dim. l: 27,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #646

    Een zilvergepatineerde houten wandspiegel met geslepen glas.

    Un miroir mural en bois patiné argent avec verre taillé.
    No longer available
    Dim. 63 x 84 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #662
    Emaux de Longwy

    Een diepe ronde schaal van meerkleurig aardewerk, versierd met een decor van vogels bij een vijver in een cartouche in het plat, omgeven door diverse bloemen. Onderaan gemerkt. Haarscheurtje.

    Un bol rond profond en faïence multicolore, décoré d'un décor d'oiseaux près d'un étang dans un cartouche dans l'appartement, entouré de diverses fleurs. Marqué en bas. Cheveu.
    No longer available
    Dim. Ø: 25,5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #607

    Een antieke gepolychromeerde en vergulde houten Boeddha. China.

    Ancien Bouddha en bois polychrome et doré. Chine.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #342
    Val St. Lambert

    Een siervaas van geslepen kleurloos en groen kristal. Op voet. Gemerkt met sticker.

    Un vase décoratif en cristal incolore et vert taillé. Sur pied. Marqué avec un autocollant.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #645
    Schneider

    Een kleurloos kristallen klokje met werkje van Lancel. Gemerkt.

    Une horloge à cristal incolore avec une œuvre de Lancel. Marquée.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #290

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct. en een centrale saffier van +- 0,70 ct.

    Une bague en or blanc 18 K sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,35 ct. Et un saphir central de + - 0,70 ct.
    No longer available
    Dim. 3,40 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #551
    Waechtersbach

    Een porseleinen wildservies, gedecoreerd met diverse dieren. 15 stuks: 5 paar borden, één apart bord, een grote serveerschotel, een terrine, een kom en een sauskom. Onderaan gemerkt.

    Un service à gibier en porcelaine, décoré de divers animaux. 15 pièces: 5 paires d'assiettes, une assiette séparée, un grand plat de service, une soupière, un bol et une saucière. Marqué en bas .
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #534

    Een verlengbare mahoniehouten tafel met zes bijpassende stoelen, waarbij twee armstoelen. (Eén leuning te restaureren). Met drie verlengbladen.

    Une table extensible en acajou avec six chaises assorties, dont deux fauteuils. (Un dossier à restaurer). Avec trois rallonges.
    No longer available
    Dim. 139 x 113 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #316

    Een klein eikenhouten tafeltje in Lodewijk XVI-stijl met twee verlengbladen. Twee sierlijstjes manco.

    Une petite table de style Louis XVI en chêne à deux rallonges. Il manque deux cadres décoratifs.
    No longer available
    Dim. 75 x 75 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #514
    Utagawa Hiroshige
    Period: 1797 - 1858

    “Tomigaoka Hachiman shrine at Fukagawa”. Een japanse houtsnede uit de reeks ‘Famous places in the eastern capital”. Gesigneerd. Omstreeks 1835.

    Sanctuaire Tomigaoka Hachiman à Fukagawa . Une gravure sur bois japonaise de la série Lieux célèbres de la capitale orientale . Signé. Vers 1835.
    No longer available
    Dim. 24 x 37 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #700
    Val St. Lambert

    Een paar kristallen lampenvoeten, resp. in groen en blauw. Eén gemerkt.

    Une paire de pieds de lampe en cristal, respectivement en vert et bleu. Un marqué.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #124

    “Spelende katjes”. Olieverf op doek. Restauratie en beschadiging.

    Jouer aux chats . Huile sur toile. Restauration et dégâts.
    No longer available
    Dim. 40 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #179

    “Herbergtafereel”. Olieverf op paneel. Op te frissen. Vroeg XIXe eeuw.

    Scène d'auberge . Huile sur panneau. A rafraîchir. Début XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 42 x 55 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More