#219Een kleine verguld houten butlerspiegel .
#222Een kleine verguld houten butlerspiegel.
#212Een verguld houten butlerspiegel.
Un trumeau en bois doré avec une couronne de laurier dans le cimier.No longer availableDim. 180 x 100 cmEstimate: € 250 / 280
#31Een verzilverd kruisbeeld met twee kandelaars en glazen stolp.
#5351 gouden munt van 10 Pesos. Au 900/1000. Mexico, jaren zestig.
#360Een schapenpak. Carnavalskostuum.
#71Een koperen en een sterlingzilveren munt “Olympiade Tokyo 1964”, beide in etui. Evenals een bronzen medaille “San Diego 200th Anniversary 1769-1969, in etui.
#216Een eikenhouten vitrinekast met vijf glazen leggers.
#248Een opaalglazen siervaas met blauw en verguld decor.
#425Een gouden 10 Franse Franc. Napoléon III. Paris 1864. 900 ‰.
#379Kunimaro“Geisha”. Een Japanse houtsnede. Gesigneerd. Eind XIXe eeuw.
Geisha . Une gravure sur bois japonaise. Signé. Fin du XIXème siècle.No longer availableDim. 33 x 22 cmEstimate: € 120 / 200 -
#513Luba beeld van drie personages op elkaars schouders gezeten.
#40Een 18 K geelgouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de + - 0,40 ct.No longer availableDim. 5,60 gEstimate: € 700 / 800