Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een rechthoekige spiegel in zwarte kunststoffen kader. Schade aan de kader.

Een rechthoekige spiegel in zwarte kunststoffen kader. Schade aan de kader.

Un miroir rectangulaire dans un cadre en plastique noir. Dommages au cadre.
Dim. 98,5 x 61,5 cm
SKU: 3008220610.
Category: Spiegel.
Auction day: 31 August 2022 19:00
Catalogue #610
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #182

    Een goud gepatineerde trumeau in Louis-Philippestijl met facet geslepen spiegelglas.

    Un trumeau patiné or de style Louis-Philippe avec verre miroir taillé en facette.
    No longer available
    Dim. 141 x 91 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #32

    Een reclamespiegel van Coca Cola.

    Un miroir publicitaire Coca Cola.
    No longer available
    Dim. 96 x 65 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #349

    Een oude Engelse mahoniehouten kapspiegel.

    Un ancien miroir de toilette anglais en acajou.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #564

    Een gesculpteerde houten halspiegel.

    Miroir d'entrée en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. 69 x 109 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #172

    Een goud gepatineerde trumeau in Louis-Philippestijl met facet geslepen spiegelglas. Versierd met een lauwerkrans in de kuif.

    Un trumeau patiné or de style Louis-Philippe avec verre miroir taillé à facettes. Décoré d'une couronne de laurier dans la coiffe.
    No longer available
    Dim. 179 x 102 cm
    Estimate: € 260 / 300

Other lots in this auction

  • #660

    Een eikenhouten kerkdeur, afkomstig uit de Sint Sulpitiuskerk te Diest.

    Une porte d'église en chêne, de l’Eglise St-Sulpice à Diest.
    No longer available
    Dim. 188 x 54 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #633

    Een geglazuurd aardewerken sierstuk in de vorm van een giraf met zeven kleine bloempotjes.

    Un ornement en terre vernissée en forme de girafe avec sept petits pots à fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 45 / 65
  • #53

    Een lot van vier verschillende kleine terrines van meerkleurig en verguld Frans porselein op schoteltjes. Drie van Parijs en één van Limoges.

    Lot de quatre petites terrines différentes en porcelaine de France multicolore et dorée sur soucoupes. Trois de Paris et un de Limoges.
    No longer available
    Dim. h: 11 - 19 cm Ø: 12 - 20 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #412

    “Abstract landschap”. Een papiercollage”. Draagt handtekening.

    "Paysage abstrait". Un collage de papier. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 30 x 45 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #688

    “CMB 100 - Een eeuw maritiem ondernemerschap”. Greta Devos & Guy Elewaut. Ed. Lannoo. Tielt, 1995.

    « CMB 100 - Een eeuw maritiem ondernemerschap ». Greta Devos et Guy Elewaut. Éd. Lannoo. Tielt, 1995.
    No longer available
    Estimate: € 26 / 30
  • #615

    Een Indisch Boeddhabeeld.

    Statuette du Bouddha. Travail indien.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #387

    Een gepolychromeerd en verguld Chinees Boeddhistisch beeldje.

    Une statue bouddhiste chinoise polychrome et dorée.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #470

    Een rok en bijpassende bolero van zwart tulle bezet met pailletten en bloemen.

    Une jupe et son boléro assortis en tule noire sertie de sequins et de fleurs.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #21

    “Moeder en kind met kat”. Een groepje van meerkleurig Saksisch porselein. Gemerkt met gekroonde F.

    "Mère et enfant avec chat". Un groupe de porcelaine de Saxe multicolore. Marqué du F couronné.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #179
    Georg Bathasar Probst

    “Sale, que les anciens romains destinoient pour voir les fêstes publiques”, “Vue perspective de la cathédrale de Milan”, “Prospectus pontis Rioualti cum palatio delphinorum Venetus”. Drie handgekleurde kopergravures circa XIXe eeuw.

    « Sale, que les anciens romains destinoient pour voir les fêstes publiques», « Vue perspective de la cathédrale de Milan », « Prospectus pontis Rioualti cum palatio delphinorum Venetus ». Trois gravures sur cuivre coloriées à la main vers le XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 23 x 36 cm, 25 x 42 cm & 25 x 42 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #442

    “Abstract”. Oliever op doek. Draagt handtekening.

    "Résumé". Huile sur toile. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 41 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #389

    “Abstracte compositie”. Olieverf op schildersboard.

    "Composition abstraite". Huile sur carton de peintre.
    No longer available
    Dim. 45 x 57 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Augustus 2022

De catalogus is volledig - 700 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 26 & Zaterdag 27 augustus van 10.00u tot 17.00u.

30 August 2022 19:00
31 August 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 August 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More