#438
Un cadre à photos chinois en bois laqué rouge sculpté, décoration de dragons et motifs à fleurs.No longer availableDim. 34 x 50 cmEstimate: € 80/100 -
#379Camille Heinrichs
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1929.
”Vue sur fermette”. Huile sur panneau. Signé et daté 1929.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 100/120 -
Een lot van drie stukken koraal en een grote zeeschelp.
#189Felix De Boeck
”Lumières de nuit”. Une lithographie. Signée 45/100 hors planche.No longer availableDim. 50 x 38 cmEstimate: € 220/280 -
#389Félicien Rops
“Slachtoffer van de duivel”. Gravure. Draagt een monogram.
”Victime du diable”. Une gravure. ¨Porte un monogramme.No longer availableDim. 13x 22 cmEstimate: € 100/160 -
#236
Een toiletkast met vier laden, een marmeren blad en een spiegel.
#245
Une bague en platine style Art Deco sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 6,29 gEstimate: € 500/700 -
#388
Drie oude knuffeldieren: Een konijn, een aap en een hond.
#489O. Van Rompay
“Winkelstraat”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Rue commerçante”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 45 cmEstimate: € 60/100 -
#662Jan Van CampenhoutPeriod: 1907-1972
“De rede van Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”La rade d’Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 69 cmEstimate: € 240/320 -
#530
Un tapis d’orient en laine fait main.No longer availableDim. 286 x 167 cmEstimate: € 100/150