Similar lots by type
-
#392
Een stoel en een armstoel van wit gepatineerd notenhout in Lodewijk XV-stijl.
Chaise et fauteuil en noyer à patine blanche de style Louis XV.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#606
Twee fauteuils, bekleed met bruin leder. Engels werk.
Deux fauteuils recouverts de cuir brun. Travail anglais.No longer availableEstimate: € 550/600 -
#784
Een kleine fruithouten commode met twee orgelgebogen deurtjes in trompe-l’oeil boven een lade.
Petite commode en bois fruitier ouvrant à deux portes en plis d’orgue imitant des tiroirs et surmontées d’un tiroir.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#776
Een klein buffet met twee deuren van gefineerd hout in art-decostijl.
Petit buffet ouvrant à deux portes en bois de placage de style art déco.No longer availableDim. B 122 cmEstimate: € 100/150 -
#716
Eikenhouten klapsecretaire in Lodewijk XV-stijl.
Secrétaire à abattant en chêne de style Louis XV.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#779
Een ééndeurskastje van gefineerd hout en versierd met bronsbeslag en marqueterie en een beige marmeren blad.
Meuble à une porte en bois de placage décorée de bronzes et de marqueterie. Tablette en marbre beige.No longer availableDim. B 75 cmEstimate: € 40/50 -
#771
Een armstoel van gesculpteerd notenhout in Louis Philippestijl.
Fauteuil en noyer sculpté de style Louis-Philippe.No longer availableDim. H 100 cmEstimate: € 60/80 -
#545
Een eikenhouten tinkast met twee gemoulureerde deuren onder twee laden. XIXe eeuw.
Vaisselier en chêne. Le bas ouvrant à deux portes en dessous de deux tiroirs. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 205 cmEstimate: € 180/200 -
#226
Een linenpress van mahoniehout in George III-stijl.
Linenpress en acajou de style George III.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#596
Een vitrinekast van gefineerd hout met aan weerskanten een paneeldeur.
Vitrine en bois de placage. Vitres centrales flanquées de deux portes pleines.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#786
Een gebeeldhouwd houten armstoel in Lodewijk XIII-stijl, bekleed met naaldwerk.
Fauteuil en bois sculpté de style Louis XIII recouvert de tapisserie.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 80/100 -
#540
Een eikenhouten buffetkast in Lodewijk XV-stijl met twee laden boven twee gemoulureerde paneeldeuren. XIXe eeuw.
Buffet en chêne de style Louis XV ouvrant à deux portes en dessous de deux tiroirs. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 161 cmEstimate: € 200/300 -
#635
Een eikenhouten driedeursbibliotheek met gecanneleerde stijlen.
Bibliothèque à trois portes en chêne. Montants cannelés.No longer availableDim. b: 206 cmEstimate: € 150/220 -
#787
Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in barokke stijl. Begin XXe eeuw.
Fauteuil en noyer sculpté de style baroque. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 50/60 -
#766
Een console in art decostijl met gefineerd in marcassarstijl. Recent werk.
Console de style art déco en placage de style marcassar. Travail contemporain.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 260/280 -
#758
Een secretaire met opzet in Chippendalestijl.
Secrétaire de style Chippendale. Partie supérieure aux tiroirs.No longer availableDim. b: 104 cmEstimate: € 100/120 -
#406
Een eikenhouten klapsecretaire in Edwardian stijl.
Secrétaire à abattant en chêne de style Edwardian.No longer availableDim. b: 85 cmEstimate: € 160/200 -
#762
Een kruidenrek van gesculpteerd hout. We voegen er een brievenhouder aan toe.
Etagère murale en chêne. Nous joignons un porte-lettre.No longer availableDim. H 62 cmEstimate: € 40/60 -
#788
Een rechthoekige salontafel van gebeeldhouwd eikenhout in barokstijl.
Table de salon rectangulaire en chêne sculpté de style baroque.No longer availableDim. L 119 cmEstimate: € 40/50 -
#610
Een rond bijzettafeltje van taxushout op centrale poot, eindigend in drie voluten.
Table d’appoint ronde en bois d’if sur pied central se terminant en trois volutes.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 160/180 -
#535
Een eikenhouten buffetkast in Lodewijk XV-stijl. Omstreeks 1800.
Buffet en chêne de style Louis XV. Vers 1800.No longer availableDim. h: 145 cmEstimate: € 200/300 -
#525
Een tv-meubel versierd met een Chinees decor.
Meuble de télévision à décor chinois.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#747
Een sokkel van gepolychromeerd hout met een handgeschilderd landschapsdecor. Chinees werk.
Socle en bois polychrome à décor d’un paysage peint. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#545,1
Een eikenhouten tafel met gedraaide poten in H-verbinding. We voegen er zes bijpassende stoelen met rieten zit aan toe.
Table en chêne aux pieds tournés à l’entretoise en H. Ainsi que six chaises assorties aux sièges en osier.No longer availableDim. l: 210 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#281Limoges
Een meisjesbuste van monochroom wit biscuit op een sokkel van kobaltblauw porselein.
Buste de fille en biscuit monochrome blanc sur socle en porcelaine bleue cobalt.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40/60 -
#325
Een 18 karaats geel gouden sleutelhanger met het embleem van Mercedes.
Porte clefs en or jaune 18 ct au logo de Mercedes-Benz.No longer availableDim. 19,80 gEstimate: € 400/500 -
#434
“Cortryck”. Ingekleurde landkaart naar een origineel van Johannes Blaeu uit 1649. Vochtvlek in het neutrale gedeelte onderaan.
“Cortryck”. Carte colorée d’après un original par Johannes Blaeu de 1649. Tâche d’humidité dans une partie neutre.No longer availableDim. 38,5 x 49 cmEstimate: € 50/80 -
#82Hilde Hendrickx
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘86.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée et datée ‘86.No longer availableDim. 51 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#472Leo DutoyPeriod: °1938
“Paar elanden”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paire d’élans”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 104 x 102 cmEstimate: € 200/300 -
#344J. Wolter
“Herfstlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Letsels.
“Paysage d’automne”. Huile sur toile. Signée. Dégâts.No longer availableDim. 68 x 76 cmEstimate: € 120/160 -
#234Jean-Pierre Van Den BroeckPeriod: 1914-1989
“Molenzicht met geiten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de moulin aux chèvres”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#365
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met naamplaatje.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct au prénom.No longer availableDim. 19,69 gEstimate: € 400/500 -
#312Antoon De VaerePeriod: 1900-1989
“Begijnhof te Mechelen”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Béguinage de Malines”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 5à x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#2Warmink
Een kleine staande klok.
Petite horloge de vestibule.No longer availableDim. H 183 cmEstimate: € 80/120 -
#526
Een paar balustervazen van Satsuma aardewerk met een decor van personages op kobaltblauwe fond.
Paire de vases balustres en faïence de Satsuma décorés de personnages sur fond bleu cobalt.No longer availableDim. H 47 cmEstimate: € 80/120 -
#394
Twee oude parasols van wit en zwart kant.
Deux ombrelles en dentelle blanche et noire.No longer availableEstimate: € 80/100