Similar lots by type
-
#672
Een verguld houten schouwspiegel met een bloemenvaas en leeuwenkop in de kuif. Tijdperk Napoleon III. Letsel aan de kroonlijst.
Un miroir de cheminée à encadrement doré, un vase fleuri et une tête de lion dans la coiffe. Période Napoléon III. Dégât à la coiffe.No longer availableDim. 172 x 91 cmEstimate: € 100 / 120 -
#424
Een Biedermeier toiletspiegel met lijst van wortelnootfineer.
Un miroir de toilette Biermeier avec encadrement en bois de placage de ronce.No longer availableDim. 52 x 36 cmEstimate: € 80 / 100 -
#714
Een spiegel in goudgepatineerde houten lijst.
Un miroir à encadrement en bois doré.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#759
Een mahoniehouten psyché met een lade. XIXe eeuw.
Un psyché en acajou à un tiroir.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 60 / 100 -
#628
Een schouwspiegel van goudgepatineerd hout.
Un miroir de cheminée, encadrement en bois doré.No longer availableDim. 142 x 90 cmEstimate: € 200 / 220 -
#705
Een grote verguld houten trumeau in Louis-Philippestijl. Medio XIXe eeuw.
Un grand trumeau doré style Louis-Philippe. Mi- XIXème siècle.No longer availableDim. 220 x 105 cmEstimate: € 120 / 200 -
#629
Een schouwspiegel van goudgepatineerd hout.
Un miroir de cheminée, encadrement en bois doré.No longer availableDim. 142 x 90 cmEstimate: € 200 / 220 -
#429
Een gedreven rood koperen spiegel. XIXe eeuw.
Un miroir en cuivre rouge repoussé. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 48 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#856
Een handgeknoopt Oosters wollen bidkleed.
Un tapis de prière d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 159 x 118 cmEstimate: € 40 / 50 -
#322Stephan GorusPeriod: 1913 - 2012
“Damesfiguren”. Een paar gouaches op papier. Gesigneerd.
”Figures de dames”. Une paire de gouaches sur papier. Signés.No longer availableDim. 22 x 18 & 21 x 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#309Eugene Van MierloPeriod: 1880 - 1972
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue fermière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 200 / 240 -
#404Jacques LacomblezPeriod: °1934
Vier aquarels en een lithografie. Op één na allen gesigneerd.
Quatre aquarelles et une lithographie. Tous à part une signées.No longer availableDim. ± 20 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#892
Een vaas van kleurloos geslepen kristal.
Un vase en cristal taillé incolore.No longer availableDim. h 31 cmEstimate: € 25 / 35 -
#482F.J. Raeymaekers
“Het kattenkoor.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”La chorale des chats”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 13 x 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#196
Een mahoniehouten tweedeursvitrine, versierd met fraai houtsnijwerk.
Une vitrine à deux portes en acajou, décoration de gravures sur bois.No longer availableDim. 215 x 156 x 43 cmEstimate: € 120 / 200 -
#533
Een art deco vaas van gekleurd glas.
Un vase Art Déco en verre de couleur.No longer availableDim. h: 19 cm Ø 17,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#596
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 202 x 130 cmEstimate: € 40 / 60 -
#846
Een eikenhouten kastje met twee laden.
Une petite armoire en chêne à deux tiroirs.No longer availableDim. 68 x 56 x 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#329J. Mattues
“Koppel in een landschap”. Een gesneden houten bas-reliëf. Gesigneerd.
”Couple dans un paysage”. Un bas-relief en bois. Signé.No longer availableDim. 35 x 82 cmEstimate: € 30 / 50 -
#34G. Coussement
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. In oorspronkelijke lijst, omstreeks 1830. Letsels.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Encadrement d’origine, +- 1830.No longer availableDim. 48 x 54 cmEstimate: € 30 / 50