Similar lots by type
-
#424
Een Biedermeier toiletspiegel met lijst van wortelnootfineer.
Un miroir de toilette Biermeier avec encadrement en bois de placage de ronce.No longer availableDim. 52 x 36 cmEstimate: € 80/100 -
#705
Een grote verguld houten trumeau in Louis-Philippestijl. Medio XIXe eeuw.
Un grand trumeau doré style Louis-Philippe. Mi- XIXème siècle.No longer availableDim. 220 x 105 cmEstimate: € 120/200 -
#628
Een schouwspiegel van goudgepatineerd hout.
Un miroir de cheminée, encadrement en bois doré.No longer availableDim. 142 x 90 cmEstimate: € 200/220 -
#759
Een mahoniehouten psyché met een lade. XIXe eeuw.
Un psyché en acajou à un tiroir.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 60/100 -
#629
Een schouwspiegel van goudgepatineerd hout.
Un miroir de cheminée, encadrement en bois doré.No longer availableDim. 142 x 90 cmEstimate: € 200/220 -
#429
Een gedreven rood koperen spiegel. XIXe eeuw.
Un miroir en cuivre rouge repoussé. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 48 cmEstimate: € 50/80 -
#672
Een verguld houten schouwspiegel met een bloemenvaas en leeuwenkop in de kuif. Tijdperk Napoleon III. Letsel aan de kroonlijst.
Un miroir de cheminée à encadrement doré, un vase fleuri et une tête de lion dans la coiffe. Période Napoléon III. Dégât à la coiffe.No longer availableDim. 172 x 91 cmEstimate: € 100/120 -
#714
Een spiegel in goudgepatineerde houten lijst.
Un miroir à encadrement en bois doré.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#201
“Pastorale scène”. Een XIXde eeuwse gobelin. Kleine restauratie.
”Scène pastorale”. Un gobelin du XIXème siècle. Petite restauration.No longer availableDim. 228 x 560 cmEstimate: € 1000/1200 -
#449
Twee kunstboeken:- José Rogelio Buendia et al. “Die Sammlungen des Prado. Malerei vom 12. - 18. Jahrhundert”. Ed. Könemann 1995. In-folio met stofwikkel. Zeer goede staat.- Giovanna Uzzani. “New York Art Museums”. Ed. Scala, Florence 2010. In-folio met stofwikkel. Zeer goede staat.
Deux livres d’Art:- José Rogelio Buendia et al. “Die Sammlungen des Prado. Malerei vom 12. - 18. Jahrhundert”. Ed. Könemann 1995. In-folio et jaquette, en très bon état..- Giovanna Uzzani. “New York Art Museums”. Ed. Scala, Florence 2010. In-folio et jaquette, en très bon état.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#351
Twee oude houten wandtelefoons met bakelieten hoorn. Een gedateerd 1947 binnenin. Eén sleuteltje manco.
Deux ancien téléphones muraux à récepteurs en bakélite. Un avec la date 1947. une clé manquante.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40/60 -
#60
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een rookkwarts van ± 8 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de quartz fumé de ± 8 ct.No longer availableDim. 9,71 gEstimate: € 250/350 -
#481Val Saint-Lambert
Twee asbakken van kleurloos kristal versierd met een rund. Onderaan gemerkt. Evenals 12 onderzetters met de tekens van de dierenriem, niet gemerkt.
Deux cendriers en cristal incolore, décoration de boeuf. Marque sous la base. Et 12 sous-verres à signes zodiaques, pas de marque.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#249
Een paar brede bloemenstillevens. Olieverf op doek. In de geest van de XVIe eeuw.
Une paire de natures mortes de fleurs. Huile sur toile. Dans l’esprit du XVIème siècle.No longer availableDim. 60 x 180 cmEstimate: € 650/700 -
#111
Een art nouveau vaas van aardewerk met een meerkleurig decor van narcissen. Gesigneerd ‘G. Fieravino’
Un vase Art Nouveau en faïence, décor polychrome de narcisses. Signé:’G. Fieravino’.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80/120 -
#42
“Landschap”. Olieverf op paneel. Recent werk naar de XVIIde eeuw.
”Paysage”. Huile sur panneau. Travail récent d’après le XVIIème siècle.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#675
Een gefineerde commode met drie laden en een zwart marmeren blad. Eén trekker gebroken.
Une commode à trois tiroirs et tablette en marbre noir. Une poignée cassée.No longer availableDim. b: 116 cmEstimate: € 200/240 -
#497
Een kalender van Felix Timmermans en de Zimmertoren van Lier.
Un calendrier de Felix Timmermans et la tour Zimmer à Lier.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#217Marc Sleen
“Het geheim van Matsuoka”. Ed. De Gids. Eerste druk, 1948. Matige tot goede staat. Enkele bladzijden met kleine scheurtjes. Kaft hersteld in rechter bovenhoek achteraan.
”Het geheim van Matsuoka”. Ed. De Gids. Première édition. 1948. En bon état. Quelques pages montrent une petite déchirure. Couverture restaurée au dos droit à l’arrière.No longer availableEstimate: € 600/800 -
#332Jaak van den SeylberghPeriod: 1884-1960
“Veenlandschap”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Paysage de bruyères”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 38 x 48 cmEstimate: € 80/100