Other lots in this auction
-
#344
Een serie van zes verzilverd metalen bekers. Gemerkt “Hard Soldered E.P.N.S. De Luxe”.
Suite de six gobelets en métal argenté. Marque “Hard soldered E.P.N.S. de Luxe”.No longer availableDim. H. 12,5 cmEstimate: € 80/120 -
#380
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale amethist van ± 2 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’une améthyste centrale de ± 2 ct.No longer availableDim. 3,70 gEstimate: € 1000/1200 -
#290
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een aquamarijn.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’une aigue-marine.No longer availableEstimate: € 600/800 -
#336
Eikenhouten vitrine met twee gebeeldhouwde deuren.
Une vitrine en chêne à deux portes sculptées.No longer availableDim. 166 x 127 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#718Manufacture Liègeois
Een Luiks jachtgeweer, versierd met gegraveerde decors. Omstreeks 1890.
Fusil de chasse liégeois à décor gravé. Vers 1890.No longer availableDim. L. 112 cmEstimate: € 200/300 -
#734
Een metalen lamp met bovenaan een bolle lens.
Lampe en métal surmontée d’une lentille sphérique.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 120/200 -
#430
Een lot zilveren juwelen van 925 en 835 ‰ waaronder een parelhalssnoer een ketting met hanger een kruis, ringen, twee armbanden en twee broches, sommige bezet met halfedelstenen.
Lot de bijoux en argent 925 et 835 ‰ dont collier de perles, chaîne à pendentif, une croix, des bagues, deux bracelets et deux broches, certains sertis de pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#222
Een sobere eikenhouten secretaire-bibliotheek met klapblad. Achter het klapblad zes kleine laden, eronder twee deuren. Bovenaan een opzet met twee beglaasde deuren. Medio XIXde eeuw.
Sobre bibliothèque-secrétaire à abattant, cachant six petits tiroirs. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées. Milieu du XIXe siècle.No longer availableDim. H. 176 x 104 x 50 cmEstimate: € 300/400 -
#364
Een spiegel in verguld houten lijst.
Miroir à cadre en bois doré.No longer availableDim. 83 x 52 cmEstimate: € 40/60 -
#271
Drie borden en een diepe schotel van Hollands aardewerk met een Japans geïnspireerd meerkleurig decor. Meerdere beschadigingen. XVIIIe eeuw.
Trois assiettes et un plat creux en faïence hollandaise avec décor polychrome d’inspiration japonaise. Plusieurs dégâts. XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø: 22, 26 & 29 cmEstimate: € 40/60 -
#22
Een lot van drie decoratieve prenten m.b.t. het golfspel.
Lot de trois estampes décoratives concernant le golf.No longer availableDim. 25 x 30 en 15 x 30 cmEstimate: € 30/40 -
#800
Een gefineerd Engels wandmeubel met twee legplanken.
Console anglaise en bois de placage, avec deux étagères.No longer availableDim. 112 x 107 x 42 cmEstimate: € 120/200