#34G. Coussement“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. In oorspronkelijke lijst, omstreeks 1830. Letsels.
#598Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
#13Een lot porselein, bestaande uit een XIXe eeuwse inktpot met een jager met hond van Brussels porselein, een vioolvormig doosje van Meissenporselein en een wasvrouw. Het laatste met kleine beschadiging aan het handje.
Un lot de porcelaine, comprenant un encrier du XIXème siècle à chasseur et chien en porcelaine de Bruxelles, une boîte sous forme de violon en porcelaine de Meissen et une femme lessiveuse. Cette dernière avec un petit dégât à la main.No longer availableDim. h: 18, 13 & 15 cmEstimate: € 40 / 50 -
#615Een Chinees hardhouten salontafel.
#468En lot van vier verschillende houten doosjes, waarbij een sigarendoos en een sigarettendoos.
Un lot de quatre petites boîtes en bois, dont une boîte à cigares et une boîte à cigarettes.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#130Twee ovale amethisten met een gezamenlijk gewicht van ± 8,46 ct.
Deux améthystes ovales ayant un poids total de ± 8,46 ctNo longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#442Een antieke rood koperen brasero.
#230Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en een centrale saffier van ± 0,50 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct et d’un saphir central de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 4,05 gEstimate: € 700 / 800 -
#646Een handgeknoopt Oosters wollen tapîjt.
Un tapis d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 245 x 205 cmEstimate: € 180 / 220