Quatre petites tabatières en poirier noirci dont trois ont le couvercle couvert d’écaille brune. Epoque Napoléon III. Quelques usures.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#895Een grote godslamp van brons en messing. XIXe eeuw.
Lampe de sanctuaire en bronze et laiton. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#326Serie van vier art nouveau stoelen, subtiel ingelegd met parelmoer.
#461Een vaasje van blauw Muranoglas en twee lang gerekte kleurloze vazen.
#814SeranoEen gitaar.
Une guitare.No longer availableDim. l: 93 cmEstimate: € 50 / 60 -
#585Een sobere roodgepatineerde houten kist.
#806Bochara. Een Oosters karpet. Handgeknoopt.
#82Alexandre TielensPeriod: 1868-1959“Neerhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Basse-cour”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#594“Danseres van het nachtleven”. Gemengde techniek.
”Danseuse de la nuit”. Techniques mixtes.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 80 / 120