Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een reclamehouder in de vorm van een slager in kunststof.

Een reclamehouder in de vorm van een slager in kunststof.

Un panneau publicitaire en forme de boucher.
Dim. 75 x 45 cm
SKU: 2409190687.
Auction day: 25 September 2019 19:00
Catalogue #687
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #442

    Een antieke rood koperen brasero.

    Un brasero en cuivre rouge antique.
    No longer available
    Dim. Ø: 54 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #696
    Heriz

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 380 x 260 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #860
    Märklin

    Belgische kraan en wagon zonder doos.

    Une grue belge et un wagon. Sans boîtes.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 28
  • #481
    Val Saint-Lambert

    Twee asbakken van kleurloos kristal versierd met een rund. Onderaan gemerkt. Evenals 12 onderzetters met de tekens van de dierenriem, niet gemerkt.

    Deux cendriers en cristal incolore, décoration de boeuf. Marque sous la base. Et 12 sous-verres à signes zodiaques, pas de marque.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #872

    “Wild zwijn in besneeuwd bos”. Een laat XIXe eeuwse Japanse houtsnede. Gesigneerd.

    ”Sanglier dans le bois enneigé”. Une gravure sur bois japonaise, fin XIXème siècle. Signée.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #557
    Valent

    Een beeld van zwarte steen. Genummerd 94.

    Une statue en pierre noir. Numéroté 94.
    No longer available
    Dim. 27 x 33 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #106

    Een eikenhouten tweedeursgarderobe met gemoulureerde deuren. XVIIIe eeuw.

    Une garde-robe à deux portes en chêne et portes à moulures. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. 195 x 150 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #826

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Une carpette d’Orient en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 213 x 135 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #117

    Een vrouwenbuste van bruingepatineerd brons naar een werk van Van de Kerckhove. Gegoten bij Delhove te Brussel.

    Un buste féminin en bronze à patine d’après une oeuvre par Van de Kerckhove. Coulé par Delhove à Bruxelles.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 150 / 240
  • #11

    Terrine van zachte pasta met blauw en wit guirlandedecor. Mogelijk Luxemburg omstreeks 1800. Barst. Gemerkt BL - M.

    Une terrine en pâte de verre à décor de guirlandes bleue et blanche. Possibilité d’origine luxembourgeoise, +- 1800. Fissure. Marque BL - M.
    No longer available
    Dim. H. 22 x 33 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #789

    Twee metalen vuurbokken in de vorm van heraldische leeuwen, gemonteerd als lampen.

    Deux chenets en métal sous forme de lions, montés en lampes.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #28

    Een oude theaterkijker van messing en parelmoer.

    Une ancienne paire de lunettes de théâtre en laiton et nacre.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More