Other lots in this auction
-
#270Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en in markies geslepen saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Bague en blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et de saphirs taillés en marquise ayant un poids total de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 5,88 gEstimate: € 800 / 1000 -
#407Een vaas en een karaf van geslepen mauve en kleurloos Boheems kristal. Bijgevoegd een vaas op boet van geslepen blauw en kleurloos kristal van Val St. Lambert, maar niet gemerkt.
Un vase et une carafe en cristal taillé de Bohème bleu. Nous ajoutons un vase sur pied en cristal bleu et incolore Val St. Lambert non marqué.No longer availableDim. h: 25 - 46 cmEstimate: € 50 / 80 -
#252Een goudgepatineerd houten butlerspiegel.
Un miroir majordome en bois à patine dorée.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 65 / 75 -
#368Dekselvaas van polychroom aardewerk. Onderaan gemerkt: Delft.
Un vase à couvercle en faïence polychrome.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 40 / 50 -
#476Beloutsj bidkleed van wol.
Un tapis de prière en laine Beloutch.No longer availableDim. 142 x 100 cmEstimate: € 30 / 40 -
#348Een oud schermmasker. Eind XIXe eeuw.
Un ancien masque d’escrime. Fin XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#335Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 10,93 gEstimate: € 600 / 700 -
#655Een gebeeldhouwd eikenhouten canapé met fluwelen bekleding.
Un canapé en chêne sculpté à revêtement en velours.No longer availableDim. 90 x 200 x 95 cmEstimate: € 50 / 80 -
#782Een aantal aquarellen met als onderwerp “ het ballet”.
Quelques aquarelles. Sujet: Le ballet.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#62Michel Tacq“De Beverpatroelje: Het geheim van Diepenbos”. Ed. Dupuis. Eerste druk, 1955. Goede staat. Rug licht beschadigd.
”De Beverpatroelje: Het geheim van Diepenbos”. Ed. Dupuis, première édition, 1955. En bon état. Dos avec légers dégâts.No longer availableEstimate: € 45 / 65 -
#284Raymond De la HayePeriod: 1882-1914“De verloren zoon”. Een belangrijke ets in bruine inkt op papier. Met foto van de schilder achteraan en gesigneerd door Raymond de la Haye Jr.
”Le fils prodigue”. Une eau-forte importante, encre brun sur papier. Avec photo au dos du peintre et signé par Raymond de la Haye Jr.No longer availableDim. 28 x 35 cmEstimate: € 120 / 160 -
#356Een grijs gebeitste armstoel in Régencestijl.
Un fauteuil Régence, lavis en gris.No longer availableEstimate: € 80 / 100

