Similar lots by type
-
#427Val St-Lambert
Een Art-Deco coupe in groen gefumeerd glas.
Une coupe Art Déco en verre vert fumé.No longer availableDim. diam: 32 cm H 12 cmEstimate: € 30 / 35 -
#447
Een Art-Deco vaas in groene glaspasta.
Un vase Art Déco en pâte de verre vert.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 55 / 60 -
#261
Een grote dekselvaas van kleurloos glas.
Un grand vase à couvercle en verre incolore.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 50 / 100 -
#528
Een peer van meerkleurig glaspasta in de geest van Daum.
Une poire en pâte de verre polychrome dans l’esprit de Daum.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 120 / 160 -
#413Val St-Lambert
Een vaasje in wit en rood glas. Gemerkt.
Un petit vase en verre rouge et blanc. Marqué.No longer availableDim. h: 20cmEstimate: € 22 / 26 -
#443
Een Art-Deco vaas in groen glas met gouden opleg.
Un vase Art Déco en verre vert et ajoute dorée.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 60 / 80 -
#718
Twee kleine en twee grote lange drageoirs van kleurloos glas met geslepen druivendecor.
Deux petits et deux longs drageoirs en verre incolore, décors de vignes taillés.No longer availableDim. h: 19 & 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#747
Twee kandelaars van gegoten blauw glas, gedragen door barokke dolfijnen.
Deux candélabres en verre moulé bleu, portés par deux dauphins baroques.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 65 / 75 -
#679
Een sierdolk in Muranoglas gegoten.
Une dague de décoration en verre Murano moulé.No longer availableDim. l: 37 cmEstimate: € 40 / 50 -
#723
Een vaas van Muranoglas met een bloemendecor.
Un vase en verre Murano, décor de fleurs.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 55 / 65 -
#693
Een paar XIXde eeuwse olielampen uit aardewerk en geel koper.
Une paire de lampes à huile du XIXème siècle en faïence et cuivre jaune.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 180 / 220
Other lots in this auction
-
#643
Een driedelig klokstel van zamak en onyx. Pendule versierd met een beeld getiteld “Brise du Soir par Stéphane”. Twee kandelaars waarvan één met een ontbrekende lichtarm. Omstreeks 1900.
Un ensemble de cheminée en régule et onyx. La pendule est décorée d’une statue: “ Brise du Soir par Stéphane”. Deux candélabres dont un avec un bras manquant. +- 1900.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#28
Een beddenpan van rood koper.
Une chaufferette en cuivre rouge.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#736
Een handgeknoopt wollen Yomud karpetje.
Une carpette Yomud en laine nouée main.No longer availableDim. 155 x 96 cmEstimate: € 40 / 50 -
#641
Een grote balustervaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor van een berglandschap bij een baai.
Un grand vase balustre en porcelaine de Chine, décor bleu et blanc d’un paysage montagnier auprès d’une baie.No longer availableDim. H. 57,5 cmEstimate: € 180 / 240 -
#531
Een klein Chinees kraagvaasje van olijfgroen porselein. Onderaan gemerkt.
Un petit vase à col chinois en porcelaine olive verte. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 120 / 160 -
#481
Een paar olifanten van jadeïet, met houten sokkeltjes. Chinees werk.
Deux éléphants en jadéite sur socles en bois. Travail chinois.No longer availableDim. 15 x 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#663
Japanse drummer. Bronzen beeld.
Une statue en bronze représentant un batteur japonais.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 120 / 200 -
#474Alfons Blomme
“Haven Morgat”. Droge naald gehoogd met pastel. Gedateerd 1947 en gesigneerd.
”Port Morgat”. Pointe sèche rehaussé de pastel. Daté 1947 et signé.No longer availableDim. 33 x 33 cmEstimate: € 60 / 100 -
#671
Een Engelse mantelklok versierd met personages in zwarte en vergulde Chinese lak. XIXde eeuw.
Une pendule de cheminée anglaise, décoration de personnages en laque noir et dorée. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#536
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 275 x 177 cmEstimate: € 160 / 240 -
#117
“Labradora”. Beeld gesigneerd Miro en genummerd 100/2500. Met certificaat.
”Labradora”. Une statue signée Miro et numérotée 100/2500. Avec certificat.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 200 / 250 -
#295
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct. en 9 robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 4,50 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 2 ct et de neuf rubis ayant un poids total de ± 4,50 ct.No longer availableDim. 12,44 gEstimate: € 2700 / 2800