#528Een peer van meerkleurig glaspasta in de geest van Daum.
#723Een vaas van Muranoglas met een bloemendecor.
#447Een Art-Deco vaas in groene glaspasta.
#747Twee kandelaars van gegoten blauw glas, gedragen door barokke dolfijnen.
#679Een sierdolk in Muranoglas gegoten.
#443Een Art-Deco vaas in groen glas met gouden opleg.
#427Val St-LambertEen Art-Deco coupe in groen gefumeerd glas.
#413Val St-LambertEen vaasje in wit en rood glas. Gemerkt.
#261Een grote dekselvaas van kleurloos glas.
Un grand vase à couvercle en verre incolore.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 50 / 100
#433Een coupe op voet en een vaas van geslepen kleurloos kristal.
#796Een eikenhouten servieskast met onderaan twee deuren.
#720Houten scheepsmodel van een driemaster.
Un navire en bois modèle.No longer availableDim. L. 72 cmEstimate: € 60 / 80 -
#278Drie diverse kleurloze karaffen van geslepen kristal.
#90Een 18 karaats geel gouden zegelring met initialen en onyx.
#279Floris Jespers“Landschap met paarden”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1946.
”Paysage et chevaux”. Techniques mixtes. Signée et datée 1946.No longer availableDim. 35 x 46 cmEstimate: € 200 / 300 -
#37Een lot van vier verschillende oude koffiemolens.
#151“De witte”. Bronzen borstbeeld naar Patris. Op marmeren sokkel.
#634Een sobere tweeledige vitrinekast met onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan twee gevitreerde deuren.
#410Een gevarieerd lot kristallen glazen, bestaande uit 18 rodewijnglazen, 4 witte wijnglazen, 4 champagnefluiten, 2 coupes, 5 aperitiefglazen, 9 groene glazen en nog 6 glaasjes allerlei. Enkele kleine randschilfers. Grotendeels Val St. Lambert.
#538Een Afrikaanse tamtam van gebeeldhouwd hardhout in de vorm van een mannenhoofd.
Un tam-tam africain en bois dur sculpté en forme de tête d’homme.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 180 / 240