#12
#568
Een gesculpteerd stenen altaartje met een bronzen Boeddhabeeldje.
#693
#96
Een eikenhouten commode met drie laden.
#652Zeh, Scherzer & Co., Beieren
Un service de table en porcelaine à décor Empire de fleurs, comprenant 19 grandes assiettes plates, 11 petites assiettes, 11 assiettes profondes, 9 tasses et 11 sous-tasses, 11 bols, 3 plats, une petite terrine, une cloche à beurre, un plateau de service, 10 petits bols, un sucrier, un pot à lait et une saucière.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#44Célestine Vermoelen
“Vaas met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#521
Twee ivoren netsukés. “Onsterfelijken”. Onderaan gemerkt.
#850Märklin
Locomotief (3032).
Une locomotive (3032).No longer availableEstimate: € 30/35 -
#262
#622
“Jong meisje”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening.
#643
#689
”Femme et chat”. Une gravure sur bois en couleurs japonaise. Signée. XIXème siècle.No longer availableDim. 68 x 23 cmEstimate: € 60/80