Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een reeks van 3 recente vazen van blauw-wit Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

Een reeks van 3 recente vazen van blauw-wit Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

Une série de 3 vases récents en porcelaine de Chine bleu et blanc. Marqué en bas.
SKU: 2610210133.
Category: Porselein.
Auction day: 26 October 2021 19:00
Catalogue #133
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #662

    Twee antieke borden van Chinees porselein, waarbij één meerkleurig en één blauw-wit. Beschadigingen.

    Deux assiettes anciennes en porcelaine chinoise, une multicolore et une bleue et blanche. Dégâts.
    No longer available
    Dim. Ø:23 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #477

    Een dekselvaas van Chinees porselein.

    Un vase en porcelaine de Chine avec couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #447

    Een geribde kraagvaas van Chinees porseleine met bloemendecor in vier kleuren. Onderaan gemerkt.

    Un vase à col nervuré en porcelaine de Chine avec un motif floral en quatre couleurs. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 28,5 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #168

    Een schemerlamp met lampenvoet van meerkleurig porselein en verguld brons, versierd met bloemendecor.

    Une lampe de table avec pied de lampe en porcelaine multicolore et bronze doré, décorée d'un décor floral.
    No longer available
    Dim. h: 84 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #501

    Een vierkante vaas van celadonporselein met een reliëfdecor. Onderaan gemerkt.

    Un vase carré en porcelaine céladon avec un dessin en relief. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #53
    Goebel, Germany

    Een porseleinen vaas met meerkleurig decor, getiteld “Three Graces”, naar ontwerp van Michael Parkes. Uit de reeks ‘Artis Orbis’. Onderaan gemerkt.

    Un vase en porcelaine à décor multicolore, intitulé Three Graces, conçu par Michael Parkes. De la série 'Artis Orbis'. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 25,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #227

    Een driedelig schouwstel van deels verguld Brussels porselein bestaande uit twee siervazen met handgeschilderde decors en een opengewerkte coupe op voet.

    Une cheminée en trois parties en porcelaine de Bruxelles partiellement dorée composée de deux vases décoratifs à décors peints à la main et d'une coupe ajourée sur pied.
    No longer available
    Dim. h: 29 & 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #172

    Een paar kandelaars van verguld brons, gedragen door meerkleurig porseleinen papegaaien.

    Une paire de bougeoirs en bronze doré, portés par des perroquets en porcelaine multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 320 / 360
  • #451

    Drie Chinese dekselvazen blauw en wit Chinees porselein. Eén gerepareerd. Onderaan gemerkt.

    Trois vases en porcelaine de Chine bleu et blanc avec couvercles. Un réparé. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #481

    Een kommetje van meerkleurig porselein met een meerkleurig decor van personages. Onderaan gemerkt.

    Bol en porcelaine multicolore à décor de personnages multicolores. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 11,5 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #597

    Een kleine jardinière van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin. Onderaan gemerkt met zegel.

    Une petite jardinière en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin. Marquée d'un cachet en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 17 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #427

    Een dekselvaas van Japans porselein met meerkleurig decor van pioenen, bloesems en goudfazanten. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1950.

    Vase avec couvercle en porcelaine du Japon à décor multicolore de pivoines, fleurs et faisans dorés. Marqué en bas. Vers 1950.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #423

    Een halsvaasje van Chinees porselein met roze en celadonkleurig glazuur. Met Quanlongmerk.

    Un vase à col en porcelaine de Chine à glaçure rose et céladon. Marqué Quanlong.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #461

    Een buikvaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages.

    Vase pansu en porcelaine de Chine à décor de personnages multicolores.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #468

    Een paar cilinderpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen en planten.

    Une paire de pots-cylindres en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de fleurs et de plantes.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 125 / 140
  • #668

    Een lot van tien stuks meerkleurig en verguld Limogesporselein, bestaande uit twee penduletjes drie schenkkannetjes, twee vaasjes, twee dekseldoosjes en een theepotje. Gemerkt Onderaan.

    Un lot de dix porcelaines de Limoges multicolores et dorées, composé de deux pendules, trois cruches, deux vases, deux boites à couvercle et une théière. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 4 - 18,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #171

    Een paar wandkandelaars van verguld brons en meerkleurig porselein, versierd met bloemen en papegaaien.

    Paire d'appliques en bronze doré et porcelaine multicolore, à décor de fleurs et de perroquets.
    No longer available
    Dim. h: 83 cm
    Estimate: € 850 / 1000
  • #598

    Een bord van Chinees porselein met een blauw op wit landschapsdecor onder ijzerrood ‘Amsterdams bont’ bloemendecor. Tijdperk Qianlong.

    Une assiette en porcelaine de Chine à décor de paysage bleu sur blanc sous rouge de fer 'fourrure d'Amsterdam' décor floral. Epoque Qianlong.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #448

    Een gelobde en een achthoekige schotel van Imariporselein, versierd met bloemendecor. De tweede met restauratie aan een hoekje.

    Un plat en porcelaine Imari lobé et octogonal, à décor floral. Le second avec restauration sur un coin.
    No longer available
    Dim. Ø: 31 & 29 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #493

    Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit drakendecor.

    Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor d’un dragon bleu et blanc.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #518

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor met langlevenstekens op florale achtergrond.

    Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc avec signes de longévité sur fond floral.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #401

    Een zeshoekig vaasje van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor.

    Un vase hexagonal en porcelaine de Chine à décor de paysage multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 25,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #508

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van personages in uitsparingen.

    Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de personnages découpés.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #473

    Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor met langlevenstekens op florale achtergrond.

    Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc avec signes de longévité sur fond floral.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 160 / 180

Other lots in this auction

  • #5

    Twee 18 K geelgouden spelden waarvan één met pareltjes en één met Oosters hoofd.

    Deux épingles en or jaune 18 carats, une avec des perles et une avec une tête orientale.
    No longer available
    Dim. 7,27 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #339
    Braun & Hogenberg

    “Lira, elegans et amoenum Brabantiae”. Een XVIIe eeuwse kaart van Lier. Centrale vouw, niet ingekleurd. Bijgevoegd een recente reproductie van een antieke kaart van Lier.

    Lira, elegans et amoenum Brabantiae. Carte de Lierre du XVIIe siècle. Pliée au milieu, sans couleurs. On ajoute une reproduction récente d’une carte ancienne de Lierre.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 31,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #533
    Kashmir

    Een handgeknoopt kleedje van zijde.

    Une robe en soie nouée à la main.
    No longer available
    Dim. 203 x 125 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #184
    Michel D’Hulst

    “Stilleven met haas” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1900.

    Nature morte au lièvre. Huile sur toile. Signée et datée 1900.
    No longer available
    Dim. 67 x 88 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #213

    Een antieke kist met gegalbeerd deksel en met ijzeren beslag.

    Coffre à couvercle galbé et aux montures en fer.
    No longer available
    Dim. 70 x 116 cm
    Estimate: € 240 / 260
  • #237

    Een applique met glas en een koperen kandelaar met gekleurde glazen kraaltjes.

    Une applique en verre et un bougeoir en laiton avec des perles de verre colorées.
    No longer available
    Dim. h: 42 & 45 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #667

    “Alfred Ost 1884 - 1945”. Een kunstboek. Bert Maes & Alfons Raeymaekers. Ed. Fiscale Hogeschool. Brussel, 1988. Inclusief bijlage met 17 prenten.

    “Alfred Ost 1884 - 1945”. Un livre d'art. Bert Maes & Alfons Raeymaekers. Ed. Fiscale Hogeschool. Bruxelles, 1988. Y compris l'annexe avec 17 tirages.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 35
  • #157

    Een bronzen panter met donker patina naar een werk van Paris.

    Une panthère en bronze à patine sombre d'après une oeuvre de Paris.
    No longer available
    Dim. l: 72 cm
    Estimate: € 900 / 1000
  • #607

    Een vaas van gekleurd Muranoglas met een millefioridecor.

    Vase en verre de Murano coloré à décor millefiori.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #699
    William Woollett
    Period: 1735 - 1785

    “The fishery”. Een XVIIIe eeuwse gravure naar een werk van Richard Wright.

    “The fishery”. Gravure du XVIIIe siècle d’après Richard Wright.
    No longer available
    Dim. 38 x 52 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #135

    Een 18 K geelgouden ketting.

    Chaîne en or jaune 18 K.
    No longer available
    Dim. 12,50 g l: 34 cm
    Estimate: € 380 / 450
  • #504
    Barbie

    The peacock. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.

    Le paon. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 Oktober 2021

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 oktober van 10.00 tot 17.00.

26 October 2021 19:00
27 October 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 October 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More