Similar lots by type
-
#560Brown & Beres Designs Inc.
Een licht gepatineerd houten salontafel met leeuwenpoten en -kopjes.
Une table basse en bois légèrement patiné avec des pattes de lion et des tasses.No longer availableDim. 44 x 106 x 106 cmEstimate: € 40/60 -
#116
Een gefineerd mahoniehouten divan, versierd met uitgestoken guirlandes. Omstreeks 1900.
Un divan en placage d'acajou, décoré de guirlandes sculptées. Vers 1900.No longer availableDim. 70x105x200cmEstimate: € 150/250 -
#696
Een reeks van zes stoomgebogen en zwartgelakte stoelen met gecanneerde zit en rug. Pools fabricaat.
Suite de six chaises pliées à la vapeur et laquées noires avec assise et dossier cannés. Fabrication polonaise.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 50/80 -
#699
Een notenhouten wandvitrine.
Une vitrine murale en noyer.No longer availableDim. 85 x 42,5 cmEstimate: € 60/80 -
#690
Twee hoekstoelen met gedraaide poten en rieten zit.
Deux chaises d'angle avec pieds tournés et assise en osier.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#216
Een Lodewijk XVI-stoel. Opnieuw bekleed.
Une chaise Louis XVI. Recouverte.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#166
Een gefineerde Hollandse tweedeurskast, versierd met marquetterie van bloemen en siervazen.
Une armoire hollandaise à deux portes en placage, décorée de marqueterie de fleurs et de vases décoratifs.No longer availableDim. 140 x 160 x 60 cmEstimate: € 500/600 -
#266
Een eikenhouten klapsecretaire. XIXe eeuw.
Un secrétaire à abattant en chêne. XIXème siècle.No longer availableDim. 89x83x45cmEstimate: € 80/120 -
#698
Een eikenhouten eendeurs hangvitrine.
Vitrine à suspendre à une porte en chêne.No longer availableDim. H:91cmEstimate: € 40/60 -
#256
Een oude grammofoonspeler met oude platen. Zwengel en naald ontbreken.
Un vieux joueur de phonographe avec de vieux disques. La manivelle et l'aiguille manquent.No longer availableDim. 105 x 60 x 53 cmEstimate: € 60/80 -
#156
Een grote notenhouten tweedeurskast.
Une grande armoire à deux portes en noyer.No longer availableDim. 231x165x66cmEstimate: € 120/200 -
#226
Een eikenhouten kloostertafel.
Une table de réfectoire en chêne.No longer availableDim. 220 x 85 cmEstimate: € 100/150 -
#176
Een grote eikenhouten tweedeurs garderobe.
Une grande armoire à deux portes en chêne.No longer availableDim. 246x202x75cmEstimate: € 150/250 -
#516
Een eikenhouten bureau met twee paneeldeurtjes en drie centrale laden. Met acht kleine schuifjes binnenin onder het klapblad. Van oorsprong XVIIIe eeuw.
Bureau en chêne ouvrant à deux portes aux panneaux et à trois tiroirs centraux. Huit petits tiroirs derrière l’abattant. Base du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 82 x 150 x 61 cmEstimate: € 100/120 -
#345
Een zeshoekig gebeeldhouwd theetafeltje.
Une table à thé hexagonale sculptée.No longer availableDim. 18 x 18 x 66 cmEstimate: € 50/80 -
#526
Een eikenhouten klapsecretaire met een lade onder het blad.
Un secrétaire pliant en chêne avec un tiroir sous la tablette.No longer availableDim. 100 x 82 x 52 cmEstimate: € 120/180 -
#146
Een mooi gesculpteerde eikenhouten halmeubel met marmeren blad en drie laden.
Un meuble d'entrée en chêne magnifiquement sculpté avec dessus en marbre et trois tiroirs.No longer availableDim. 148 x 65 x 96 cmEstimate: € 250/400 -
#518
Een paar witgepatineerde bijzetstoeltjes in Lodewijk XVI-stijl.
Paire de fauteuils d'appoint de style Louis XVI à patine blanche.No longer availableDim. H: 83cmEstimate: € 40/50 -
#523
Een grote rechthoekige salontafel.
Une grande table basse rectangulaire.No longer availableDim. 100 x 160 cmEstimate: € 35/45 -
#206
Mechelse tafel met leeuwenkoppen.
Table de style Renaissance malinoise à têtes de lion.No longer availableDim. 120 x 90 cmEstimate: € 35/40 -
#536
Een ronde tafel met bronzen versiering en wit marmeren blad.
Une table ronde à tablette en marbre blanc et décorations en bronze.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 120/140 -
#136
Een rijkelljk gesculpteerd eikenhouten eetkamer, bestaande uit een tafel met geparketteerd blad, zes stoelen en twee armstoelen met lederen bekleding, een ééndeurskastje, een groot buffet met drie paneeldeuren onder drie laden en met drie deurtjes in het opzet en een kleiner buffet met twee paneeldeurtjes onder twee laden en met één deurtje in het opzet.
Une salle à manger en chêne richement sculptée, composée d'une table avec plateau en parquet, de six chaises et deux fauteuils gainés de cuir, d'un meuble à une porte, d'un grand buffet à trois portes à panneaux sous trois tiroirs et à trois portes dans le dessin et d'un plus petit Buffet avec deux portes à panneaux en bas, deux tiroirs et avec une porte dans le design.No longer availableDim. 190x212x56cm165x160x51cm180x110cmEstimate: € 350/500 -
#684Brown & Beres Designs Inc.
Een licht gepatineerd houten bijzettafel met leeuwenpoten en -kopjes.
Une table d'appoint en bois légèrement patiné avec des pattes de lion et des tasses.No longer availableDim. 60 x 68 x 58 cmEstimate: € 40/60 -
#478
Een vintage designstoel van wit kunststof en leder. Bekleding te vervangen.
Une chaise design vintage en plastique blanc et cuir. Couverture à remplacer.No longer availableDim. Ø: 80 cm h:68 cmEstimate: € 120/180
Other lots in this auction
-
#402
“Zeehond”. Een bronzen beeldje.
"Phoque". Une statuette en bronze.No longer availableDim. l: 14 cmEstimate: € 50/70 -
#494Margot Bubbe
“Leunend naakt”. Olieverf op doek”. Gesigneerd achteraan en gedateerd 1993.
"Nu penché". Huile sur toile". Signée au dos et datée 1993.No longer availableDim. 121 x 101 cmEstimate: € 80/120 -
#508
Oosters handgeknoopt tapijt van wol.
Tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 380 x 275 cmEstimate: € 250/350 -
#209
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Paysage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30x22cmEstimate: € 100/120 -
#476Hitit
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis de laine turque noué à la main.No longer availableDim. 264 x 205 cmEstimate: € 60/100 -
#663
Een zeldzaam bord met meerkleurig en verguld decor. Manufacture de Mons. Le Duc d’Angoulème. Parijs, 1788 - 1792.
Rare assiette au décor multicolore et doré. Manufacture de Mons. Le Duc d'Angoulème. Paris, 1788-1792.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 45/55 -
#162William-Redmore Bigg.
“Wintertafereel.” Olieverf op doek. Gesigneerd (midden op de kar). Herdoekt. Kleine schade in de recht onderhoek.
"Scène d'hiver." Huile sur toile. Signée (au centre sur le chariot). Retoillée. Petits dégâts dans le coin inférieur droit.No longer availableDim. 102 x 128 cmEstimate: € 600/800 -
#392
“Geabstraheerd dorpsgezicht”. Olieverf op doek. Enkele zeer lichte beschadigingen. Draagt apocriefe handtekening.
"Vue abstraite du village". Huile sur toile. Quelques dégâts très légers. Porte une signature apocryphe.No longer availableDim. 67 x 83 cmEstimate: € 300/500 -
#519Romain SteppePeriod: 1859 - 1927
“Golvende zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Mer ondulée". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 150/250 -
#493
“Dame in een sedan”. Een groep van Duits porselein. Kleine beschadiging aan de jurk.
"Dame dans une berline". Un groupe de porcelaine allemande. Légers dégâts à la robe.No longer availableDim. h:Estimate: € 60/80 -
#391
Een vaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van draken en planten. Onderaan gemerkt.
Vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de dragons et végétaux. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100/120 -
#470
Een rok en bijpassende bolero van zwart tulle bezet met pailletten en bloemen.
Une jupe et son boléro assortis en tule noire sertie de sequins et de fleurs.No longer availableEstimate: € 200/300