Similar lots by type
-
#28Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een mauve geslepen vaas van Bohemen, twaalf kleurloze glazen schoteltjes van Val St. Lambert en een kommetje van Baccarat.
Un lot de cristal et de verre, comprenant un vase Bohème mauve taillé, douze petits plats en verre incolore de Val St. Lambert et une coupelle en Baccarat.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50 / 60 -
#389Val Saint- LambertEen lampenvoet van blauw kristal.
Un pied de lampe en cristal bleu.No longer availableDim. H: 38 cmEstimate: € 25 / 40 -
#758Val St. LambertTwee vazen van geslepen mauve en kleurloos kristal. Eén gemerkt onderaan en met sticker.
Deux vases en cristal incolore et mauve. Un vase avec une marque sous la base et une étiquette.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#296Een handgeknoopt Turks wollen bidkleed.
Un tapis de prière de Turquie en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#785Val St. LambertEen designvaas van geblazen groen kristal. We voegen er een tweede gelijksoortige designcoupe van Nederlandse makelij aan toe.
Vase design en cristal soufflé vert. Nous ajoutons un deuxième dans le même genre de fabrication néerlandaise.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#417Een lange geslepen groene vaas en een kleine gegoten vaas van geel kristal. De tweede gemerkt van Val St. Lambert.
Un grand vase en cristal taillé vert et un petit vase en cristal moulé jaune. le deuxième porte la marque Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 31 & 11,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#47Een lot kristal, bestaande uit een geribde rode vaas van Val St. Lambert en twee grote en drie kleine gekleurde en geslepen glazen op voet.
Un lot de cristal, comprenant un vase rouge côtelé Val St. Lambert, deux grands et trois petits vases de couleur taillé sur pied.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 80 / 100 -
#797Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een vaas, een driehoekig vaasje en twee verschillende asbakken. De drie laatsen gemerkt van Val St. Lambert.
Un lot d’objets en cristal incolore, comprenant un vase, un vase triangulaire et deux cendriers différents. Les trois derniers portent la marque Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#387Twee designcoupes van mauve en kleurloos Italiaans kristal.
Deux coupes design en cristal mauve et incolore italien.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#793Een vaas van geslepen mauve en kleurloos kristal. We voegen er een hartvormig kleurloos onderzettertje van Val St. Lambert aan toe.
Un vase en cristal mauve et incolore taillé. Nous ajoutons un sous-plat en forme de coeur, Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#788Een karaf en een asbak van geslepen kristal, respectievelijk rood en bruin roodbruin gekleurd in de massa. De tweede gemerkt van Val St. Lambert.
Une carafe et un cendrier en cristal taillé rouge et brun. Le deuxième porte la marque Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 21 & Ø: 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#423Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met randbeschadiging.
Une carafe et un cendrier en cristal taillé incolore. Le cendrier porte la marque Val St. Lambert. Dégâts au bords.No longer availableDim. h: 25 Ø: 16 cmEstimate: € 45 / 55 -
#415Val St. LambertEen paar kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beide gemerkt.
Une paire de candélabres en cristal incolore taillé.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#723Val St. LambertEen grote coupe van geslepen groen en kleurloos kristal. Gemerkt. In origineel etui en met certificaat. Genummerd 17/250. Met presenteerspiegel.
Une grande coupe en cristal vert et incolore taillé. Porte une marque. Dans son étui d’origine et avec certificat. Numéroté 17/250. Avec un miroir de présentation.No longer availableDim. Ø: 38,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#3Meissener BleikristalEen vaas van geslepen kleurloos en blauw kristal, versierd met een bloemendecor.
Un vase en cristal incolore et bleu taillé, décor fleuri.No longer availableDim. h: 26,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#273Val St. LambertEen karaf en zes bijpassende glazen van geslepen kristal in diverse kleuren. Op presenteerspiegel. Gemerkt.
Carafe et six verres assortis en cristal taillé de couleurs différentes. Sur miroir de présentation. Avec griffe.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 100 / 140 -
#427Een reeks van zes glazen van geslepen kristal in verschillende kleuren.
Une série de six verres en cristal taillé de différentes couleurs.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#418Een lot kleurloos geslepen kristal, bestaande uit een parfumverstuiver, een bonbonnière en een karafje.
Lot de cristaux taillés incolores comprenant un vaporisateur à parfum, une bonbonnière et un carafon.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#377Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit vijf verschillende vazen, een dekseldoosje en een driedelig toiletstelletje.
Un lot de verre et cristal , comprenant cinq vases, une boîte à couvercle et un ensemble de toilette en trois pièces.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#21Een zevendelig toiletstel van geslepen kleurloos en mauve kristal. Frans werk.
Une garniture de toilette en cristal incolore et mauve taillé. Travail français.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80 / 100 -
#409Een glazenservies van geslepen kristal in vier formaten, waarbij een model met groene kelk. +/- 30 stuks.
Service de verres en cristal taillé aux quatre formats, dont un modèle partiellement vert. ± 30 pièces.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#791Val St. LambertTwee verschillende kristallen lampenvoeten, mauve gekleurd in de massa. Beide gemerkt.
Deux pieds de lampe différents en cristal de couleur mauve dans la masse. Portent une marque.No longer availableDim. h: 25 & 30 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#673Balustervaas van Chinees porselein. Famille rose decor. Onderaan gemerkt.
Un vase balustre en porcelaine de Chine. Décor famille-rose. Marque sous la base.No longer availableDim. H.60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#266Een eikenhouten tafel met gedraaide poten in H-verbinding. Met afneembaar blad.
Une table en chêne aux pieds tournés et entretoise en H. Avec tablette amovible.No longer availableDim. 180 x 82 cmEstimate: € 50 / 80 -
#518Een paar sierkruiken van albast. Beschadigingen.
Paire de cruches en albâtre. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#542“Dansende paren”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: K. V. Bohemen.
”Couples dansants”. Huile sur toile. Porte la signature: K.V. Bohemen.No longer availableDim. 101 x 100 cmEstimate: € 200 / 240 -
#621Een olifant met een jong van gebeeldhouwd ivoor. Japan (?), eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
Eléphant et son petit en ivoire sculpté. Japon (?), premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 6,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#684Een eikenhouten schouwspiegel.
Un miroir de cheminée en chêne.No longer availableDim. h: 146 cmEstimate: € 100 / 120 -
#105Een 14 karaats geel gouden ring bezet met een diamant van 0,56 ct. SI2. Color E. en twee kleine briljantjes.
Une bague en or jaune 14 ct sertie d’un diamant de 0,56 ct. SI12. Color E. et deux petits brillants.No longer availableDim. 2,34 gEstimate: € 700 / 800 -
#689Een dekselvaas en een geribde schotel van meerkleurig Delfts aardewerk.
Vase couvert et plat ondulé en faïence de Delft polychrome.No longer availableDim. h: 53 cm; Ø: 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#414“Kasteel van Duffel”. Een oude gravure. Met de hand ingekleurd.
”Le château de Duffel”. Une ancienne gravure. Mise en couleur à la main.No longer availableDim. 11 x 21 cmEstimate: € 80 / 100 -
#285Een zeer gevarieerd lot half edelstenen gemonteerd als hanger.
Un lot de diverses pierres semi-précieuses montées en pendentifs.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#505Een regulateur in gesculpteerd eikenhouten kast. Met slinger en sleutel.
Un régulateur dans une armoire en chêne sculpté. Avec balancier et clé.No longer availableDim. 78 x 34 cmEstimate: € 40 / 50 -
#345Een eikenhouten klapsecretaire met twee grote en twee kleine laden onder het klapblad. Binnenin acht kleine laden en een secreet. Luik, XIXe eeuw.
Un secrétaire à abattant en chêne à deux grands et deux petits tiroirs sous ta tablette. A l’intérieur se trouvent huit petits tiroirs et un secret.No longer availableDim. b: 146 cmEstimate: € 400 / 600

