Similar lots by type
-
#523
Een Chinese vaas van crackleware met een meerkleurig decor van fantasievogels en pioenen.
Vase en porcelaine craquelée à décor polychrome de faisans et de pivoines. Travail chinois.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 60/100 -
#393
Twee verschillende vazen van meerkleurig Hollands aardewerk, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Deux vases différents en faïence polychrome hollandaise décorés de fleurs. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#997Villeroy & Boch
Een schouwstel, bestaande uit zes vaasjes van verschillende hoogtes van blauw en wit aardewerk met een decor van bloemen en landschappen. Onderaan gemerkt.
Une garniture de cheminée comprenant six petits vases de hauteurs différentes en faïence bleue et blanche avec décor de fleurs et paysages. marque en dessous.No longer availableDim. h: 14 - 32 cmEstimate: € 70/120 -
#571
Een Chinese godheid van meerkleurig geglazuurd aardewerk.
Divinité chinois en faïence polychrome.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 220/240 -
#683
Een reeks van drie schotels van blauw en wit aardewerk. Randbeschadiging. Delft, XVIIIe eeuw.
Trois plats en faïence blanche et bleu. Delft, XVIIIième siècle. Quelques dégâts aux bords.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 120/200 -
#701H. Poncet
Een Chinese godheid van meerkleurig aardewerk. Achteraan gesigneerd. Gerestaureerd.
Un dieu chinois en faïence polychrome. Signature à l’arrière. Restauré.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 200/300 -
#698
Een grote schotel van Delfts aardewerk met een blauw en wit decor en een gele rand. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Un grand plat en faïence de Delft avec décor en blanc et bleu et rebords jaunes. Marque en dessous.No longer availableDim. Ø: 44 cmEstimate: € 100/120 -
#733
Een lot van zes borden van Hollands aardewerk. XVIIIe en XIXe eeuw.
Un lot de six assiettes en faïence de Hollande. XVIIIième siècle et XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 120/160 -
#398
Een lot Gouda-aardewerk, bestaande uit een kannetje, een flesje en een vaas. Allen gemerkt.
Lot de faïences de Gouda dont une verseuse, un flacon et un vase. Avec marques.No longer availableDim. h: 17 - 24 cmEstimate: € 25a/35 -
#1031
Een olielamp van meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor. Tijdperk art nouveau.
Une lampe à huile en faïence polychrome, décor fleuri. Art Nouveau.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#1
Een schotel van meerkleurig porselein met een handgeschilderd bloemendecor en met twee duiven op een bloementak in hoogreliëf.
Plat en porcelaine polychrome à décor de fleurs polychromes et de deux pigeons en relief sur une branche fleurie.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 20/25 -
#943
Een paar bas reliëfs voorstellende een moeder en een jonge sater. Hout en gips. Lichte beschadigingen aan de nek/hanger.
Une paire de bas-reliefs représentant une mère et enfant satire. Bois et plâtre. Légers dégâts au cou.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 80/120 -
#897
Een lot blauw en wit aardewerk, bestaande uit een driedelig kaststel, een Delftse vaas en een vaas met bloesems.
Un lot d’objets en faïence bleue et blanche, comprenant une garniture trois pièces, un vase de Delft et un vase à décor fleuri.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 30/50 -
#963
Een driedelig schouwstel van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Tijdperk art nouveau. Onderaan genummerd
Une garniture de cheminée en trois pièces en faïence à glaçure polychrome. Art Nouveau. Numérotée sous la base.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 45/50 -
#432
Twee snorrenkoppen van blauw en wit aardewerk, waarbij één van Straatsburg en het andere van Boch met het Copenhague-decor. Het tweede met gerestaureerd oortje.
Deux tasses à moustache en faïence bleue et blanche dont une de Strasbourg et l’autre de Boch à décor Copenhague (restauration à l’anse).No longer availableEstimate: € 15/20 -
#928
Een paar zeshoekige buikvaasjes van meerkleurig aardewerk. Beschadigingen. Omstreeks 1900.
Paire de vases pansus à long cols en faïence polychrome. Dégâts. Vers 1900.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50/80 -
#927
Een paar hoorns uit aardewerk in een koperen setting met drakenmotief.
Une paire de cornes en faïence dans une monture en cuivre à décor de dragons.No longer availableDim. H: 53 cmEstimate: € 100/150 -
#798
Een lot van veertien diverse apothekerspotten van aardewerk. Beschadigingen.
Un lot de quatorze pots de pharmacie en faïence. Dégâts.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#693
Twee verschillende schotels van Delfts aardewerk, resp. met een blauw en wit en een meerkleurig decor. Het eerste XIXe eeuw, het andere XVIIIe en gerestaureerd.
Deux plats différents en faïence de Delft blanche et bleu, décor polychrome. La première du XIXième siècle, la deuxième du XVIIIième siècle et restaurée.No longer availableDim. Ø: 36 & 38 cmEstimate: € 100/120 -
#827
Een lot Delfts aardewerk, bestaande uit tien tegels met diverse decors, zes kleine sierbordjes en een hartje.
Un lot d’objets en faïence de Delft, comprenant dix carreaux avec différents décors, six petites assiettes décoratives et un petit coeur.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#729
Een schenkkan met vier bijpassende pullen van meerkleurig Frans aardewerk. Op bijpassend dienblad.
Une verseuse et quatre godets en faïence de France. Le tout sur le plateau assorti.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#1091
Een lot porselein en aardewerk, bestaande uit twee verschillende tabakspotten en twee balustervaasjes met vergulde versieringen.
Un lot de faïence et porcelaine, comprenant deux pots à tabac, deux vases balustre avec décorations argentées.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#673
Een dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerk met een bloemendecor en een achthoekig deksel en voet. We voegen er een grote Delftse schotel met gelijkaardig decor aan toe. Beide gemerkt onderaan.
Un vase à couvercle en faïence blanche et bleu de Delft avec décor de fleurs , sur pied et avec couvercle hexagonal. Nous ajoutons un plat de Delft avec décor semblable. tout deux portent une marque sous la base.No longer availableDim. h: 48 Ø: 40 cmEstimate: € 50/60 -
#953
Een vaas van Belgisch aardewerk met meerkleurig glazuur en met een geometrisch decor. Begin XXe eeuw.
Un vase en faïence belge avec glaçure polychrome et décor géométrique. Début XXième siècle.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#183
Een paar bronzen boekensteunen met leeuwinnen.
Paire de serre-livres en bronze représentant des lionnes.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 260/280 -
#1042
Een houten staafbarometer.
Baromètre doit en bois.No longer availableDim. 104 x 12 cmEstimate: € 80/100 -
#607
“Stad in Spanje”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: D.A.W. Filarski.
”Ville en Espagne.” Techniques mixtes. Porte la signature: D.A.W.No longer availableDim. 52 x 72,5 cmEstimate: € 400/500 -
#303
Zeven koperen stolpen van een oude ijskar (wazren verpakt in kranten van 1934, één dop manco, Ø 27 cm). We voegen er een messingen recipiënt aan toe.
Sept cloches en cuivre ayant fait partie d’un char à crème glacée (elles étaient emballées dans des journaux de 1934, un fretel manque, Ø 27 cm). Nous ajoutons un récipient en laiton.No longer availableEstimate: € 160/200 -
#125
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale druppelvormige saffier van ± 0,60 ct. en briljanten waarvan vier in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un saphir centrale en forme de goûte de ± 0,60 ct et de brillants dont quatre en marquise ayant un poids total de ± 2,00 ct.No longer availableDim. 10,28 gEstimate: € 2200/2400 -
#907
Twee verschillende balustervazen van Chinees porselein met een famille-rosedecor. Onderaan gemerkt.
Deux vases balustre différents en porcelaine de Chine avec décor famille-rose. Marque en dessous.No longer availableDim. h: 47 & 49 cmEstimate: € 40/60 -
#765
Een eikenhouten open boekenkastje in Lodewijk XV-stijl.
Petite bibliothèque ouverte en chêne de style Louis XV.No longer availableDim. 172 x 76 x 27,5 cmEstimate: € 40/50 -
#54Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946
“Le Berger”. Een lithografie. Gesigneerd in de plaat.
“Le Berger”. Lithographie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 27 x 20 cmEstimate: € 50/70 -
#655Sakuraba
“Nachtegaal en pruimbloesem”. Een scherm hout met zijde beschilderd.
“Rossignol et fleurs de prunier”. Bois et soie peints.No longer availableDim. 95 x 180 cmEstimate: € 120/180 -
#232Prosper De WitPeriod: 1862 - 1951
“De aardappelschilster”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine schade bovenaan.
“L’éplucheuse de pommes de terre”. Huile sur toile. Signée. Petit dégât vers le haut.No longer availableDim. 47 x 32 cmEstimate: € 300/500 -
#745
Een meesterstuk in de vorm van een tweedeurs kast in Louis Philippestijl. Kleine letsels.
Meuble de maîtrise en forme d’une garde-robe Louis-Philippe. XIXe siècle. Petits accidents.No longer availableDim. 84 x 65 x 24 cmEstimate: € 80/100 -
#724
Een Japans album van zwartgelakt hout met ingebouwde muziekdoos.
Album japonais en bois noirci, l’intérieur muni d’une boîte à musique.No longer availableEstimate: € 100/140