Similar lots by type
-
#674Frans Croes
“Heidezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1986.
“Vue de bruyère”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1986.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#623
“Vrouwenportret”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening en ‘48
“Portrait de femme”. Technique mixte. Porte une signature et ‘48.No longer availableDim. 35 x 27 cmEstimate: € 200/300 -
#614L. Ad Cock
“Zittende vrouwenfiguur”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Femme assise”. Technique mixte sur papier. Signée.No longer availableDim. 58 x 44 cmEstimate: € 60/80 -
#542Theo Idserda
“Haven van Nieuwpoort”. Twee aquarellen. Gesigneerd.
“Le port de Nieuport”. Deux aquarelles. Signées.No longer availableDim. 68 x 88 cmEstimate: € 200/300 -
#694M. Cockx
“Hoevezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 38 X 46 cmEstimate: € 100/150 -
#382Valentijn De WaelePeriod: °Hamme 1918
“Hoeve”, “Boereninterieur” en “Landschap”. Aquarel op papier. We voegen er een paar dorpszichten en vier landschappen aan toe. Potlood op papier, waarvan twee gesigneerd.
“Ferme”, “Intérieur campagnard” et “Paysage”. Aquarelle sur papier. Nous ajoutons une paire de vues de village et quatre paysages. Crayon sur papier, dont deux signés.No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 30/40 -
#56Gerard CoxPeriod: 1902-1982
“Heidezicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Vue de bruyère”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 58 x 119 cmEstimate: € 120/180 -
#194
“Heiligentafereel”. Gouache op papier. XIXe eeuw. Vochtsporen.
“Scène de la vie d’un saint”. Gouache sur papier. XIXe siècle. Traces d’humidité.No longer availableDim. 18,5 x 13 cmEstimate: € 50/80 -
#114
“Dame met parasol”. Een Oriëntalistische aquarel op papier.
“Dame à l’ombrelle”. Aquarelle orientaliste sur papier.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#642Tony-Luc Blickx
“Winterlandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 40/60 -
#564Helleu
“Portret van een jonge vrouw”. Zwart en rood krijt op papier. Gesigneerd.
“Portrait de jeune femme”. Craie rouge et noire sur papier. Signé.No longer availableDim. 29 x 22,5 cmEstimate: € 100/150 -
#594M. Cockx
“Twee clowns”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘91.
“Deux clowns”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘91.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 50/80 -
#649Hilde Hendrickx
“Dame met rozen”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Dame aux roses”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 110 x 75 cmEstimate: € 100/150 -
#592Marcel CockxPeriod: 1930-2007
“Een pierrot, een clown en een jongetje”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Un pierrot, un clown et un petit garçon”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 50 X 75 cmEstimate: € 50/80 -
#684Marcel CockxPeriod: 1930-2007
“Bloemenmeisje”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘91.
“Fille aux fleurs”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘91.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#675Isidore OpsomerPeriod: Lier 1878 - Antwerpen 1967
“Dorpszicht”. Aquarel en inkt op papier. Gesigneerd.
“Vue de village”. Aquarelle et encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 12 x 22 cmEstimate: € 160/200 -
#664M. Cockx
“Rokende clown”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘91.
“Clown fumant”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘91.No longer availableDim. 50 x 36 cmEstimate: € 40/60 -
#659Pieter Pas
“Hoevezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 48 x 63 cmEstimate: € 30/50 -
#749
“Familiescène aan de haard”. Pastel op papier.
“Scène de famille devant l’âtre”. Pastel sur papier.No longer availableDim. 42 x 54 cmEstimate: € 60/80 -
#357Leon AbryPeriod: 1857 - 1905
“Soldaten bij de open haard”. Aquarel op papier.
“Soldats devant l’âtre”. Aquarelle sur papier.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#679M. Cockx
“Vrouw met kat”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘91.
“Femme au chat”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘91.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#214
“Portret van een adellijke dame”. Pastel op papier. XIXe eeuw.
“Portrait d’une dame de qualité”. Pastel sur papier. XIXe siècle.No longer availableDim. 70 x 55 cmEstimate: € 120/200 -
#314Georges Chappuis
“Fontaine à St. Paul”. Aquarel. Gesigneerd
“Fontaine à St. Paul”. Aquarelle signée.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 40/50 -
#702
“Binnenhaven”. Zwart acryl op papier. Onleesbaar gesigneerd
“Port intérieur”. Acrylique noir sur papier. Illisiblement signé.No longer availableDim. 37 x 47 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#796
Een klein halsvaasje van Chinees porselein met een famille rose decor.
Petit vase au long col en porcelaine de Chine à décor famille rose.No longer availableDim. H 20 cmEstimate: € 55/65 -
#220
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger tijdperk art deco bezet met een centrale in marquise geslepen diamant van ± 0,50 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,00 ct.
Chaîne en or blanc 1 ct et son pendentif d’époque art déco serti d’une marquise centrale de ± 0,50 ct et de brillants ayant un poids total de ± 1,00 ct.No longer availableDim. 8,34 gEstimate: € 1500/1800 -
#48James Greens & Nephew Ltd.
Een vierhoekig kannetje van geglazuurd aardewerk met reclame voor Johnnie Walker. Omstreeks 1960. onderaan gemerkt.
Verseuse carrée en faïence à la publicité de Johnny Walker. Vers 1960, avec marque sous la base.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 20/30 -
#553
Een lot Aziatica, bestaande uit een bronzen purba, een scepter en een Katar.
Lot d’objets asiatiques comprenant un purba en bronze, un sceptre et un katar.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#11
Een groot lot witmetalen koffiefilters en een menagère met inox bestek.
Grand lot de filtres à café en métal blanc ainsi qu’une ménagère aux couverts en inox.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#51Val St. Lambert
Een lot van vier verschillende coupes van kleurloos geslepen kristal met geelkoperen monturen. Allen gemerkt.
Lot de quatre coupes différentes en cristal taillé aux montures en cuivre jaune. Chaque pièces avec marque.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#1Rudolstadt
Een uiltje van meerkleurig porselein met glazen oogjes. Gemerkt.
Petit hibou en porcelaine polychrome aux yeux en verre. Avec marque.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 30/40 -
#593
Een groep van gesculpteerd ivoor met twee personages als allegorie op de oogst. China, eerste helft XXe eeuw. Op houten sokkel.
Groupe en ivoire taillé représentant deux personnages comme allégorie de la moisson. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 800/1000 -
#109Jozef Adriaan Callaerts
“Begijnhof van Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Béguinage de Lierre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 48 cmEstimate: € 100/150 -
#386
Een lot kristal bestaande uit twee identieke karaffen en een schenkkan in art-decostijl.
Lot de cristaux comprenant une paire de carafes et une verseuse de style art déco.No longer availableEstimate: € 6à/80 -
#483
Een zadeltas, twee kussens en een halsversiering van wol. Oosters werk.
Une sacoche, deux coussins et une décoration de cou en laine. Travail oriental.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#530
Een rechthoekige tafel van gesculpteerd eikenhout in renaissancestijl.
Table rectangulaire en chêne sculpté de style Renaissance.No longer availableDim. L 158 cmEstimate: € 200/240