Other lots in this auction
-
#72Bernard De MaerePeriod: 1887 - 1954
“Zicht op de Royerssluis te Antwerpen”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1944. Met opdracht.
“Vue de l’Ecluse Royers à Anvers”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1944. Avec dédicace.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#307
Twee vermoedelijk Franse bekerhouders van 800‰ zilver.
Deux porte-gobelet en argent 800‰, probablement français.No longer availableDim. h: 7 cmEstimate: € 30/40 -
#131Capodimonte
Een siervaas met deksel en een sierterrine op voet van meerkleurig en verguld Italiaans aardewerk, versierd met reliëfdecor.
Vase décoratif couvert et terrine sur piédouche en faïence polychrome et dorée italienne, à décor en relief.No longer availableDim. h: 36 & 57 cmEstimate: € 60/80 -
#400
Een juwelendoos met fantasiejuwelen waaronder kettingen met hangers, oorbellen, broches, ringen, twee munten en horloges en een paar manchetknopen.
Boîte à bijoux contenant des bijoux de fantaisie dont chaînes aux pendentifs, boucles d’oreilles, broches, bagues, deux pièces de monnaie, des montres et quelques boutons de manchette.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 100/200 -
#524
“Strandscène”. Olieverf op board.
“Scène de plage”. Huile sur carton.No longer availableDim. 21 x 28 cmEstimate: € 80/120 -
#174Frans Roofthooft
“Stilleven met bloemen en een beeldje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs avec statuette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 100/120 -
#368
Een reeks van vier borden van Delfts aardewerk. XVIIIe eeuw. Randslijtage.
Suite de quatre assiettes en faïence de Delft. XVIIIe siècle. Usures au bord.No longer availableDim. Ø: 19 - 28 cmEstimate: € 50/75 -
#794Vernu
“Rivierlandschap” & “Bankje in het bos”. Een pendant, olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage rupestre” et “Petit banc dans le bois”. Pendants, huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 26 x 39 cmEstimate: € 120/200 -
#596
Een gefineerde bonheur-du-jour in Lodewijk XV-stijl, versierd met bloemenmarquetterie. Eén messingen versiering bovenaan manco. XIXe eeuw.
Un bonheur-du-jour en bois de placage style Louis XV, décoration de marqueterie florale.No longer availableDim. 92 x 60 x 41 cmEstimate: € 120/200 -
#76
Een eikenhouten schrijfmeubeltje met een lade onderaan. Omstreeks 1800.
Un petit bureau en chêne à un tiroir en dessous. +- 1800.No longer availableDim. 80 x 68 x 43 cmEstimate: € 120/200 -
#583Louis Leloup
Een vaasje van glaspasta met een handgeschilderd decor.
Petit vase en pâte de verre à décor peint à la main.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 160/180 -
#790
Een paar wandappliques van gepolychromeerd hout, gemaakt van oude trapspijlen.
Paire d’appliques en bois polychrome à base de balustres d’escalier.No longer availableDim. H. 95 cmEstimate: € 75/100