Similar lots by type
-
#672
“Mémoire de Cuba”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘03 en genummerd 35/200 buiten de plaat.
“Mémoire de Cuba”. Lithographie. Signée, datée ‘03 et numérotée 35/200 hors planche.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 180/220 -
#659Jin G. Kam
“Orchestra with pianist”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 51/375 buiten de plaat.
“Orchestra with pianist”. Sérigraphie. Signée et numérotée 51/375.No longer availableDim. 85 x 63 cmEstimate: € 220/300 -
#129
“Le départ” & “Le retour”. Twee opgehoogde XIXe eeuwse gravures. In kaders uit de tijd.
“Le départ” et “Le Retour”. Deux gravures du XIXe siècle rehaussées. Cadres d’époque.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120/180 -
#549Roger Van AkeleyenPeriod: °1948
“De familie”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef - tentoonstellingsexemplaar.
“La famille”. Eau-forte. Signée hors planche. Epreuve d’artiste, exemplaire d’exposition.No longer availableDim. 49 x 61 cmEstimate: € 50/80 -
#4Alphonse StengelinPeriod: 1852 - 1938
“Liggende koe”. Een steendruk. Gemonogrammeerd buiten de plaat.
“Vache couchée”. Lithographie. Monogrammée hors planche.No longer availableDim. 9 x 18 cmEstimate: € 30/50 -
#552Dali
Een lithografie uit de reeks “La divine comedie”. Gesigneerd buiten de plaat.
Litho de la série “La divine comédie”. Signée hors planche.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 200/220 -
#434Jan Decleir
“Wonderland 2008”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 82/99 buiten de plaat.
“Wonderland 2008”. Lithographie. Signée et numérotée 82/99 hors planche.No longer availableDim. 40,5 x 61,5 cmEstimate: € 40/60 -
#59
“Mechelen anno 1984”. Een lithografie.
“Malines anno 1984”. Lithographie.No longer availableDim. 55 x 82 cmEstimate: € 40/60 -
#352
“Atlas Antiquus sacer et profanus”. Een ingekaderde gravure, titelblad van een antieke atlas.
“Atlas Antiquus sacer et profanus”. Gravure encadrée. Frontispice d’un vieux atlas.No longer availableDim. 44,5 x 26,5 cmEstimate: € 80/100 -
#729Félicien RopsPeriod: 1883 - 1898
“Dame met masker”. Een fotogravure. Gesigneerd en gedateerd ‘79 binnen de plaat.
“Dame au masque”. Photogravure. Signée et datée ‘79 dans la planche.No longer availableDim. 18,5 x 13,5 cmEstimate: € 40/60 -
#332Jef Van Tuerenhout
Een kunstmap met tien prenten van werken van Jef Van Tuerenhout, waarvan zeven gesigneerd.
Farde contenant dix estampes de Jef Van Turnhout, dont sept signées.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#334
“Praefecturae de Paraiba et Rio Grande”. Een ingekaderde gravure, afkomstig uit een atlas. Naar Johannes Blaeu.
“Praefecturae de Paraiba et Rio Grande”. Une gravure encadrée provenant d’un atlas. D’après Johannes Blaeu.No longer availableDim. 43 x 54 cmEstimate: € 100/120 -
#39
Een lot van vijf kaders met decoratieve foto’s. Bijgevoegd een aquarel van een Provence-roos.
Cinq cadres aux photographies décoratives. Nous ajoutons une aquarelle d’une rose de Provence.No longer availableDim. 40 x 63 cmEstimate: € 40/50 -
#724Pol MaraPeriod: 1920-1998
“Au pays de ma prédilection”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 18/100 buiten de plaat. 1997.
“Au pays de ma prédilection”. Lithographie. Signée et numérotée 18/100 hors planche. 1997.No longer availableDim. 76 x 55 cmEstimate: € 200/220 -
#42
Twee Engelse jachtprenten, waarbij een lithografie en een ingekleurde ets.
Deux estampes de chasse anglaises dont une lithographie et une eau-forte colorée.No longer availableDim. 39 x 47 & 15 x 23 cmEstimate: € 40/60 -
#344Jules Van AelPeriod: 1912 - 1997
“Optocht der koningen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 41/75 buiten de plaat.
“Cortège des rois”. Eau-forte. Signée et numérotée 41/75 hors planche.No longer availableDim. 52,5 x 35,5 cmEstimate: € 40/50 -
#322
“Abbaye de Tongerlo” Een oude ingekaderde gravure.
“Abbaye de Tongerlo”. Ancienne gravure encadrée.No longer availableDim. 43,5 x 55,5 cmEstimate: € 100/120 -
#139
“De rede van Antwerpen”. Een kleurenherdruk van een oude gravure.
“La Rade d’Anvers”. Réédition en couleurs d’une ancienne gravure.No longer availableDim. 35 x 180 cmEstimate: € 60/100 -
#142Norbert Ceulemans
“Antwerpen anno 1985”. Gesigneerd buiten de plaat.
“Anvers anno 1985”. Signée hors planche.No longer availableDim. 76 x 115 cmEstimate: € 50/80 -
#644
Een reeks van drie ingekleurde Japanse houtsneden met Geisha’s in de regen. Gesigneerd.
Suite de trois gravures sur bois japonaises représentant des geisha dans la pluie. Signées.No longer availableDim. 35,5 x 24,5 (x 2)Estimate: € 200/300 -
#539Roger Van AkeleyenPeriod: °1948.
“De ontwortelden”. Een ets. Gesigneerd, gedateerd ‘76 en genummerd 3/25 buiten de plaat.
“De ontwortelden”. Eau-forte. Signée, datée ‘76 et numérotée 3/25 hors planche.No longer availableDim. 49 x 61 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#680
Een antieke bruidskoffer op wielen, versierd met metalen beslag. Met geheim compartiment.
Coffre de mariage ancien sur roues, décoré de métal. Avec compartiment secret.No longer availableDim. 90 x 117 x 69 cmEstimate: € 200/300 -
#36
Een aardewerken kruik met twee oren en beslag in de vorm van bladeren.
Cruche en faïence à deux anses et rehaussée de feuillage.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 50/70 -
#723Boch
Een polychroom aardewerken vaasje.
Petit vase en faïence polychrome.No longer availableDim. h 10 cmEstimate: € 30/40 -
#367Val St. Lambert
Een schaal van rood gedubbeld en geslepen kristal. Onderaan gemerkt.
Plat en cristal taillé doublé rouge. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 100/160 -
#681Walker & Hall, Sheffield
Een voorsnijset met hoorn. Heften van zilver.
Couvert à viande avec corne. Manches en argent.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#734Reis (?)
Twee gestileerde katten, Chinese inkt op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd ‘50 & ‘54.
Deux chats stylisés en encre de Chine sur papier. Illisiblement signé et daté ‘50 et ‘54.No longer availableDim. 27 x 21 cmEstimate: € 30/50 -
#796
Een wandkapstok.
Porte manteaux mural.No longer availableDim. 188 x 100 cmEstimate: € 100/120 -
#252
“Stadsgezicht bij kade.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Vue de ville au quai”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 200/240 -
#389
Een gedreven messingen schotel met decor van fruit.
Plat en laiton repoussé décoré de fruits.No longer availableDim. Ø: 64 cmEstimate: € 60/80 -
#461
Een antieke pop met porseleinen hoofd. Donkere ogen. Oude kleding.
Poupée ancienne à la tête en porcelaine. Yeux foncés. Anciens vêtements.No longer availableDim. H. 22,5 cmEstimate: € 60/100 -
#122Henri Joseph Pauwels
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 110 cmEstimate: € 100/150 -
#106
Een paar kleine fauteuils, bekleed met grijs textiel. italiaans werk, 2007.
Paire de petits fauteuils recouverts de textile gris. Travail italien, 2007.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100/120