Similar lots by type
-
#347
Een lot boeken:- “Anvers monumental et pittoresque”. Victor Lagye.- “30 populaire Antwerpse figuren naar tekeningen van Karel Moers”. Twee dezelfde reeksen met litho’s en een bedeleidende bundel met teksten. - “La gravure sur bois moderne de l’occident”. Roger Avermaete. Parijs, 1928.- “Mas et bastides de Provence”. Henri Algoud. Marseille, 1927.
Un lot de livres:- “Anvers monumental et pittoresque”. Victor Lagye.- “30 populaire Antwerpse figuren naar tekeningen van Karel Moers”. Deux séries identiques avec des lithographies et un livret d’introduction.- “La gravure sur bois moderne de l’occident”. Roger Avermaete. Paris, 1928.- “Mas et bastides de Provence”. Henri Algoud. Marseille, 1927.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#841Dirk BaksteenPeriod: 1886 - 1971
“Kempische hoeve”. Een ets. Gesigneerd binnen en buiten de plaat en genummerd 7/50
”Fermette de Campine”. Une eau-forte. Signée dans et hors planche et numérotée 7/50.No longer availableDim. 6 x 7,5 cmEstimate: € 40/60 -
#14Jean Gilles
“Jonge vrouw”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 294/500 buiten de plaat.
”Jeune femme”. Une lithographie. Signée et numérotée 294/500 hors planche.No longer availableDim. 32 x 15 cmEstimate: € 50/80 -
#682Esther Arad-PerezPeriod: 1921 - 2005
“Vrouw in de tuin”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 132/200 buiten de plaat.
”Femme dans le jardin”. Une lithographie. Signée et numérotée 132/200 hors planche.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 60/80 -
#692
“Luchtballon”. Een lithografie. Gemonogrammeerd en genummerd 36/500 buiten de plaat. Belgische school.
”Montgolfière”. Une lithographie. Porte un monogramme et numérotée 36/500 hors planche. Ecole Belge.No longer availableDim. 62 x 42 cmEstimate: € 40/60 -
#39
Drie oude prenten, waarbij een oude gravure van het Kasteel van Liedekerke.
Trois images anciennes, dont une gravure du Château de Liedekerke.No longer availableDim. 17 x 24,5 cmEstimate: € 60/80 -
#21
“Belgische tekenaars van Ensor tot Magritte”. Een tweetalige uitgave met telkens drie gedrukte prenten van twaalf kunstenaars. Ed. Lannoo. Tielt, 1975. Genummerd exemplaar 106/750.
”Belgische tekenaars van Ensor tot Magritte”. Une édition en deux volumes avec chaque fois trois images imprimées de douze artistes. Ed. Lannoo. Tielt, 1975. Exemplaire numéroté 106/750.No longer availableEstimate: € 360/400 -
#564Toyohara ChikanobuPeriod: 1838 - 1912
“Singing songs for primary education”. Een oude handgekleurde houtsnede. Gesigneerd en gedateerd 1887. Als linkerpaneel van een triptiek.
”Singing songs for primary education”. Une gravure sur bois ancienne. Signée et datée 1887. Panneau de gauche d’un triptyque.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 200/260 -
#484Guido Vanderheyden
Een reeks van vier etsen met Congolese maskers. Allen buiten de plaat gesigneerd, genummerd op acht exemplaren en gedateerd 1998 & 1999.
Une série de quatre eaux-fortes représentant des masques congolais. Signées hors planche, numérotées sur huit exemplaires et datées 1998 et 1999.No longer availableDim. 24 x 19 & 10 x 7 cmEstimate: € 40/60 -
#654
“L’Evêché et l’Etat de Liège”. Een oude kaart van Tobie Conrad Lotter, geograaf te Augsburg. Een ingekleurde kopergravure. XVIIIe eeuw. Kaart geplooid.
”L’Evêche et l’Etat de Liège”. Une carte ancienne par Tobie Conrad Lotter, géographe à Augsburg. Une gravure sur cuivre en couleurs. XVIIIième siècle. Carte pliée.No longer availableDim. 49 x 57 cmEstimate: € 100/120 -
#494Guido Vanderheyden
Een reeks van vier etsen met Afrikaanse maskers. Allen buiten de plaat gesigneerd, genummerd op acht exemplaren en gedateerd 1998 et 1999.
Une série de quatre eaux-fortes, masques africains. Tous signées hors planche , numérotées sur huit exemplaires et datées 1998 et 1999.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 40/60 -
#32Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946
“L’ami des oiseaux”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 67/100 buiten de plaat.
”L’ami des oiseaux”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 67/100 hors planche.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 100/120 -
#694Edward Ben AvramPeriod: °1941
“De ladder naar het paradijs”. Gesigneerd en genummerd 22/250 buiten de plaat.
”L'échelle vers le paradis”. Signé et numéroté 22/250 hors planche.No longer availableDim. 42 x 30 cmEstimate: € 100/160 -
#454Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946
“De boogschutter”. Een lithografie. Gesigneerd binnen de plaat.
”L’Archer”. Une lithographie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 30 x 22 cmEstimate: € 100/120 -
#362
“Maria an der Mauer”. Een oude gravure naar een werk van Albrecht Dürer. Gemonogrameerd en gedateerd 1514 binnen de plaat.
”Maria an der Mauer”. Une gravure ancienne d’après une oeuvre par Albrecht Dürer. Porte un monogramme et datée 1514 dans la planche.No longer availableDim. 14 x 10 cmEstimate: € 30/50 -
#22
Twee ingekaderde XVIIIe eeuwse gravures met honden, origineel uit een boek.
Deux gravures encadrées d’origine d’un livre représentant des chiens, XVIIIième siècle.No longer availableDim. 12 x 17 cmEstimate: € 80/120 -
#29Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Stoelstraatje, Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 8/100 buiten de plaat.
”Stoelstraatje, Anvers”. Une eau-forte. Signée et numérotée 8/100 hors planche.No longer availableDim. 34,5 x 19 cmEstimate: € 32/38
Other lots in this auction
-
#226
Een cylinderbureau in mahoniehoutfineer met onderaan negen laden, bovenaan een grote en twee kleine laden boven het rolluik. XIXe eeuw, twee poten gerestaureerd en schade aan het fineer.
Bureau à cylindre en placage d’acajou. Le bas ouvrant à neuf tiroirs, le dessus à un grand et deux petits tiroir au dessus du volet. XIXe siècle. Deux pieds restaurés et dégâts au placage.No longer availableDim. b: 136 cmEstimate: € 300/500 -
#472
Een rechthoekige spiegel met een decor van een vrouw met een bloementuil in de stijl van Mucha.
Un miroir octagonal au décor d’une femme et son bouquet de fleurs, dans le style de Mucha.No longer availableDim. 100x 53 cmEstimate: € 100/120 -
#632
Een handgeschilderde Chinese scroll met een afbeelding van twee gieren. Inkt op papier.
Un scroll chinois peint à la main représentant deux vautours. Encre sur papier.No longer availableDim. 82 x 47,5 cmEstimate: € 60/80 -
#497
Een beeld van gebeeldhouwd hout van een man met de handen bij elkaar. Laos.
Une statue en bois sculpté représentant un homme avec les mains rejointes. Laos.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 80/120 -
#780
Een sober bijzettafeltje met een lade in de gordel.
Une petite table à tiroir dans la ceinture.No longer availableDim. 85 x 49 cmEstimate: € 30/35 -
#207Kurt PeiserPeriod: 1887-1962
“Het schoonmaken van de boeg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Le nettoyage de la proue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 400/600 -
#455
Een olifant van gesculpteerd hout. Slagtanden ontbreken.
Un éléphant en bois dur sculpté. Les défenses sont manquantes.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 60/70 -
#548
Drakenschip van jadeïet op houten sokkel (klein letsel).
Un navire à dragons en jadéite sur socle en bois (petit dégât).No longer availableEstimate: € 400/500 -
#413
Een naturalistisch weergegeven vissersmand met een krab en garnalen. Chinees werk.
Un panier de pêcheur à la décoration de crabe et crevettes. Travail chinois.No longer availableDim. H. 14 cmEstimate: € 100/120 -
#788
Een gedeeltelijk glasservies, bestaande uit 7 champagnecoupes, een wijnglaasje, 5 aperitiefglaasjes en twee rodewijnglazen.
Partie de services à verres comprenant 7 coupes à champagne, un verre à vin blanc, 5 gouttes et deux verres à vin rouge.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#656
Een commode van mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. XIXe eeuw.
Une commode en bois de placage d’acajou à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. XIXième siècle.No longer availableDim. 86 x 106 x 52 cmEstimate: € 120/200 -
#427
Vijf vogeltjes van gesculpteerd hardhout. Bali/Indonesië.
Cinq oiseaux en bois dur sculpté. Bali, Indonesie.No longer availableDim. h: 12 - 26 cEstimate: € 20/30