Similar lots by type
-
#203
“Liggend naakt met fluit en een ree”. Een beeld van zwartgepatineerd brons op groen marmeren sokkel. Gesigneerd ‘Ary Bitter’. Postume geut.
”Nu couché avec flûte et chevreuil”. Une statue en bronze sur socle en marbre vert. Signée ‘Ary Bitter’. Fonte posthume.No longer availableDim. l: 88 cmEstimate: € 650 / 700 -
#722
Een gebeeldhouwd houten maskertje, getooid met een vogel. Baoule, Ivoorkust.
Un petit masque en bois sculpté, décoré d’un oiseau. Baoule, Côte d’Ivoire.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 55 / 65 -
#602
“Sint Anne-ten-drieën”. Een Heiligenbeeld van gebeeldhouwd lindehout. XVIIe eeuw met latere polychromie.
“Sainte-Anne Trinitaire”. Sculptures en tilleul sculpté. XVIIe siècle, polychromie tardive.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 800 / 900 -
#128
“Danseres”. Een bronzen beeldje op arduinen sokkel naar een werk van Chiparus.
”Danseuse”. Une statue en bronze sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 120 / 200 -
#15Vic GentilsPeriod: 1919 - 1997
Een verguld metalen hanger in de vorm van een figuurtje. Achteraan gesigneerd en genummerd 107/125.
Un pendentif en forme d’une figure en métal doré. Signature au dos, ainsi que le numéro 107/125.No longer availableDim. l: 3,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#691
Een houten schilderspop met beweegbare ledematen op staander.
Modèle de peintre articulée sur socle.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 90 / 110 -
#734
Een gebeeldhouwd houten masker. “Ibo, Nigeria.
Un masque en bois sculpté. Ibo, Niger.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 75 / 85 -
#191Auguste Henri CarliPeriod: 1868-1930
“Christus Heilig Hart”. Een buste van albast en marmer. Gesigneerd achteraan.
”Christe Sacré Coeur”. Un buste en albâtre et marbre. Signature au dos.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 300 / 400 -
#598
Een antieke liggende Thaise Boeddha van brons met goudkleurig patina.
Un Bouddha thaï antique couché en bronze, patine dorée.No longer availableDim. l: 135 cmEstimate: € 2600 / 2800 -
#178L. Giachi
Een vrouwenbuste van meersoortig marmer op losse sokkel. Omstreeks 1900.
Un buste féminin en différents sortes de marbre et sur un socle détaché. +- 1900.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 120 / 200 -
#188Ferdinand Barbedienne
“Lorenzo di Medici”. Een bronzen beeld met donker patina naar een werk van Michelangelo. Gesigneerd en met stempel.
”Lorenzo di Medici”. Une statue en bronze d’après l’oeuvre par Michel-Ange.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 500 / 600 -
#547
“Converserende oude Chinese mannen”. Een bronzen groep naar een werk van Gaston Hauchecorne. Gesigneerd.
”Hommes chinois âgés en conversation”. Un groupe en bronze d’après une oeuvre par Gaston Hauchecorne.No longer availableDim. b: 36 cmEstimate: € 260 / 300 -
#611
Een zittende Birmaanse Boeddha van goudgepatineerd hout.
Un Bouddha assis du Birman en bois patine dorée.No longer availableDim. h: 118 cmEstimate: € 1300 / 1500 -
#583
Een paar vrouwenfiguren met vazen van meerkleurig Chinees porselein.
Une paire de vases en porcelaine de Chine aux formes féminins.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 720 / 800 -
#187Richard AuriliPeriod: 1813-1914
“Boerenmeisje”. Een buste van meersoortig albast. Achteraan gesigneerd.
”Jeune paysanne”. Un buste en albâtre. Signature au dos.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 250 / 350 -
#704
Een Afrikaans houten masker met gevlochten haren.
Un masque en bois africain au cheveux tressés.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#158
Een porseleinen ijsbeer. Onderaan genummerd.
Un ours polaire en porcelaine. Numéroté sous la base.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 60 / 70 -
#649
“Wijze met parel”. Een beeld van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.
“Sage à la perle”. Statue en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 70 / 100 -
#148
Een meisjesbuste van gebeeldhouwd albast op bronzen voetstuk. Niet gesigneerd.
Un buste de jeune fille en albâtre sur socle en bronze. Ne porte pas de signature.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 100 / 140 -
#536
Een vierkoppig jazzensemble van meerkleurig kunststof. Eén vinger manco.
Un ensemble de Jazz à quatre têtes en plastique polychrome. un petit doigt est manquant.No longer availableDim. h: 65 - 93 cmEstimate: € 200 / 240 -
#729
Een masker van gebeeldhouwd hout met witgepatineerde details. Dembe, D.R. Congo.
Un masque en bois sculpté au détails blancs. Dembe, D.R. Congo.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 75 / 85 -
#217
een replica van een gotisch halfharnas. Lengte armen 65 cm.
Réplique d’une cuirasse gotique. Les bras 65 cm.No longer availableDim. l: 55 cm b: 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#692
Een Chinees sierstukje van gesculpteerd speksteen, versierd met twee aapjes.
Une pièce de décoration chinoise en pierre de lard, décorée de deux petits singes.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#198
“De oogst”. Een bronzen beeld met groen patina. Onleesbaar gesigneerd. Omstreeks 1900.
”La récolte”. Une statue en bronze et patine verte. Signature illisible.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 300 / 500
Other lots in this auction
-
#295
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,33 ct. en twee Tahitiparels van 10,60 mm.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,33 ct et deux perles de Tahiti de 10,60 mm.No longer availableDim. 14,30 gEstimate: € 600 / 700 -
#386
Een antiek pianostoeltje van zwartgelakt hout in Lodewijk XVI-stijl met roterende zit, bekleed met rood fluweel.
Une petite chaise de piano en bois laqué noir style Louis XVI avec assise tournante, revêtement en velours rouge.No longer availableDim. Ø 40 cm h: 52 cmEstimate: € 50 / 70 -
#535
Een Chinees flesvaasje van bruin porselein. Onderaan gemerkt.
Un vase bouteille de Chine en porcelaine brune. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 160 / 180 -
#64Etienne le ComptePeriod: °1931
“Vada dancer Colombo”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
”Vada dancer Colombo”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 52 x 28 cmEstimate: € 60 / 70 -
#7245
“Cypressen”. Olieverf op board. Sporen van een handtekening.
No longer availableDim. 30 x 24 cm -
#80
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 18,91 gEstimate: € 600 / 800 -
#451
“Garuda en andere godheden”. Een groep van gesculpteerd tropisch hout.
”Garuda et autres divinités”. Un groupe en bois dur exotique sculpté.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 30 / 50 -
#639
Een reproductie van een oude Antwerpse kaart van de rede van Antwerpen.
Une reproduction d’une ancienne carte d’Anvers, les rades d’Anvers.No longer availableDim. 36 x 190 cmEstimate: € 80 / 120 -
#360
Een zeshoekige hanger van verzilverd metaal met zilveren belletjes. Oosters werk. De ketting is toegevoegd en van koper.
Un pendentif de forme hexagonal en métal argenté avec des clochettes en argent. travail oriental. La chaîne est en cuivre, un ajout.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#26
Een paar handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol.
Une paire de carpettes orientales en laine faites main.No longer availableDim. 120 x 84 & 90 x 62 cmEstimate: € 40 / 50 -
#361
Een lot van vier borden van Delfts aardewerk met meerkleurige decors. Eén gerestaureerd. XIXe eeuw.
Un lot de quatre assiettes en faïence de Delft aux décors polychromes. XIXème siècle. Une assiette à été restaurée.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#159J. Vincken
“Romantisch landschap met watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Naar een werk van Meindert Hobbema. Perforatie links boven.
”Paysage romantique et moulin à eau”. Huile sur toile. Signée. D’après une oeuvre par Meindert Hobbema. Perforation dans la toile en haut à gauche.No longer availableDim. 60 x 88 cmEstimate: € 200 / 300