Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een reeks van drie ovale tafeltjes van goudgepatineerd koper met marmeren blad.

Een reeks van drie ovale tafeltjes van goudgepatineerd koper met marmeren blad.

Une série de trois petites tables ovales en cuivre doré, tablettes en marbre.
Dim. b: 41 - 61 cm
SKU: 1212170495.
Categories: Brons, Marmer, Meubel.
Auction day: 13 December 2017 19:00
Catalogue #495
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #666

    Een lage commode met twee kleine en een grote lade.

    Commode basse ouvrant à deux petits et un plus grand tiroir.
    No longer available
    Dim. b: 90 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #206

    Een Georgian bureau van mahoniehoutfineer met twee maal drie laden aan de zijkant en drie laden in de gordel. Het blad bekleed met kalfsleder.

    Bureau Georgian double face en placage d’acajou ouvrant à deux fois trois tiroirs des deux côtés et de trois tiroirs en ceinture. Tablette recouverte de vachette.
    No longer available
    Dim. 137 x 75 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #779

    Een eikenhouten wijnrekje voor negen flessen.

    Etagère à bouteilles en chêne. Place pour neuf bouteilles.
    No longer available
    Dim. b: 61 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #765

    Paar antieke houten kerkstoelen met rieten zit.

    Paire de chaises d’église anciennes aux sièges canées.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #330

    Vintage salontafeltje uit teak met omkeerbaar blad.

    Table de salon vintage en bois de teck à tablette réversible.
    No longer available
    Dim. H: 32,5 cm . 70,5 x 70,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #599

    Een piëdestal van gefineerd hout met koperinlegwerk in de stijl van Boulle. Met marmeren blad.

    Piédestal en bois de placage aux incrustations de cuivre jaune dans le goût de Boulle. Tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 123 cm
    Estimate: € 320 / 400
  • #184

    Een schemerlamp van verguld brons en albast, gedragen door drie classicistische vrouwen. Op rond bijhorend tafeltje.

    Lampadaire en bronze doré et albâtre porté par trois femmes classiques. Sur sellette ronde assortie.
    No longer available
    Dim. 86 & 58 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #370

    Een reeks van vijf rustieke armstoelen.

    Suite de cinq fauteuils rustiques.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #820

    Een grenenhouten nachtkastje met een deur onder en lade.

    Une table de nuit en pin avec une porte et un tiroir.
    No longer available
    Dim. 86 x 37 x 45 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #572

    Een bronzen luchter met acht lichtpunten, versierd met gebladerte.

    Lustre en bronze à huit lumières, orné de feuillages.
    No longer available
    Dim. h: 96 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #425

    Een mahoniehouten armstoel met gecanneleerde poten.

    Fauteuil en acajou aux pieds cannelés.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #604

    Een eikenhouten eendeursvitrine met een uitsparing. Bovenaan versierd met een bloemenguirlande.

    Vitrine à une porte en chêne avec une niche. Le dessus décoré d’une guirlande de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 170 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #389

    Een speeltafel van gefineerd mahoniehout met vouwblad.

    Table à jeux en placage d’acajou. Tablette abattante.
    No longer available
    Dim. b: 81 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #772

    Een apothekerskastje van zwartgelakt hout.

    Meuble de pharmacie en bois noirci.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #586

    Een Engels bureau met drie laden in de gordel en een kalfslederen blad.

    Bureau anglais ouvrant à trois tiroirs en ceinture, tablette recouverte de vachette.
    No longer available
    Dim. b: 158 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #384

    Een eikenhouten wandkapstok met zeven haken.

    Portemanteaux mural en chêne, sept crochets.
    No longer available
    Dim. b: 153 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #603

    “Bull and bear”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een groen marmeren sokkel, naar een werk van Isidore Bonheur.

    “Bull and bear”. Une statue en bronze brun patiné sur un socle en marbre vert, d’après une oeuvre de Isidore Bonheur.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #386

    Een rustiek eikenhouten bijzettafeltje.

    Table d’appoint de type rustique en chêne.
    No longer available
    Dim. l: 80 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #600

    Een piëdestal van gefineerd hout met koperinlegwerk in de stijl van Boulle. Met marmeren blad.

    Un piédestal en bois de placage et incrusté de cuivre, dans le style de Boulle. Avec une tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 123 cm
    Estimate: € 320 / 400
  • #756

    Een eikenhouten salontafel met een gecanneerd blad onder glas.

    Table de salon en chêne à tablette cannée sous verre.
    No longer available
    Dim. 52 x 90 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #566

    Een tweedeursgarderobe van gefineerd hout, versierd met inlegwerk van fruithout en paarlemoer in de vorm van bloemen en vogels.

    Une garde robe en bois de placage à deux portes, décoration de bois incrusté et nacre en forme de fleurs et oiseaux.
    No longer available
    Dim. 184 x 143 x 50 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #380

    Een sobere kapstok met vier Delftse tegels.

    Portemanteaux sobre décoré de quatre carreaux de Delft.
    No longer available
    Dim. b: 74 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #415

    Een hangkastje met twee deurtjes en een lade. Een maîtrisemeubeltje uit de XIXe eeuw.

    Petit meuble à suspendre ouvrant à deux portes et un tiroir. Meuble de maîtrise du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 39 x 33 x 21 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #396

    Een eikenhouten nachtkastje met een lade, een deurtje en een wit marmeren blad.

    Une table de chevet en chêne avec un tiroir, une petite porte. Tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. H. 81 cm
    Estimate: € 20 / 40

Other lots in this auction

  • #373

    Een lot van vijf klokjes.

    Un lot de cinq horloges murales polychromes.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #200

    Een 18 karaats geel gouden hanger en of broche van jade bezet met parels en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.

    Pendentif en or jaune 18 ct qui peut servir comme broche, en jade serti de perles et de diamants ayant un poids totald e ± 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 46,33 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #722

    Een gevarieerd lot kristal en glaswerk, grotendeels met verzilverde monturen.

    Un lot d'objets en cristal et verre, certaines pièces avec montures argentées.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #264
    C.S. Hugard

    “La coiffe de dentelle.” Gekleurde ets. Gesigneerd.

    "La coiffe de dentelle". Une eau-forte en couleurs. Signée.
    No longer available
    Dim. 55 x 45
    Estimate: € 40 / 60
  • #131
    M. Van der Meeren

    “Oude vrouw met mand”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op houten sokkel. Gesigneerd.

    "Vieille femme au panier". Une statue en bronze patiné sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #258

    Een wapenschildbord van porselein met op het plat een wapenschild geflankeerd door een leeuw en een paard, daaronder de tekst: “Sola virtus invictis”. Op de vleugel vier maal een dubbele L en daartussen kleine bloemen tussen twee concentrische banen in blauw en goud. XVIIIe eeuw.

    Assiette armoriée en porcelaine. Large écusson flanqué d’un lion et d’un cheval au dessus du texte “Sola virtus invictis”. Aile à quatre L doubles et quatre petits bouquets entre deux cercles concentriques en bleu et or. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #280

    - Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,62 ct. en een oranje maansteen van ± 14,58 ct.

    Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,62 ct et d’une pierre de lune orange de ± 14,58 ct.
    No longer available
    Estimate: € 1900 / 2200
  • #645

    Een zwartgelakte oeil-de-boeufklok, ingelegd met parelmoer en koper.

    Pendule oeil de boeuf en bois noirci incrustée de nacre et de cuivre.
    No longer available
    Dim. 62 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #217
    Eugène Cartier
    Period: 1861-1943

    “Zeehond”. Bronzen beeldje op houten sokkel. Gesigneerd.

    "Phoque". Une statue en bronze sur socle en bois. Signée.
    No longer available
    Dim. L. 25 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #675

    Vaas van monochroom wit porselein versierd met bloemen in reliëf (kleine letsels en manco’s aan de bloemen). Duits werk, omstreeks 1900.

    Un vase en porcelaine blanche monochrome avec un décor de fleurs en relief (petits dégâts aux fleurs). Travail allemand, +- 1900.
    No longer available
    Dim. H. 45 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #65
    Gamet

    “Damesportret”. Een miniatuur van zilver als hanger beschildering op glas en bezet met markasiet. Gesigneerd.

    “Portrait de dame”. Miniature en argent en pendentif. Peinte sur verre et entourée de marcassite. Signée.
    No longer available
    Dim. 5 x 3,5 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #92
    John Ingram

    “Le berger content”. Een gravure naar een werk van Teniers.

    "Le berger content". Une gravure d'après une oeuvre de Teniers.
    No longer available
    Dim. 40 x 27,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 12 & 13 december 2017

De veiling is volledig - 820 loten. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

12 December 2017 19:00
13 December 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 13 December 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More