Similar lots by type
-
#360
Een zeshoekige hanger van verzilverd metaal met zilveren belletjes. Oosters werk. De ketting is toegevoegd en van koper.
Un pendentif de forme hexagonal en métal argenté avec des clochettes en argent. travail oriental. La chaîne est en cuivre, un ajout.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#569
“Het circus”. Olieverf op papier. Draagt een handtekening: Roëde.
”Le cirque”. Huile sur papier. Porte la signature: Roëde.No longer availableDim. 65 x 55 cmEstimate: € 250 / 400 -
#299
“Christian fume la pipe!...” Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd G. De Vuyst 1957.
”Christian fume la pipe!...” Fusain sur papier. Signé et daté G. De Vuyst 1957.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#92Leentje Linders
Drie etsen met betrekking tot de vroege luchtvaart. Genummerd, waarvan 1 gesigneerd. “De tweedekker van Farman.”, “De vliegende fiets.” & “Spad.”
Trois eaux-fortes en relation avec l’aviation. Numérotées, dont une signée. “Le biplan de Farman”, “ Le vélo volant” & “Spad”.No longer availableDim. 27 x 30 en Ø 16 cm en 17 x 10 cmEstimate: € 30 / 50 -
#34Paule Wolvens 1896-1977
“De Pianiste”. Litho. Gesigneerd en genummerd 27/70.
”Le pianiste”. Une lithographie. Signée et numérotée 27/70.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 20 / 30 -
#251
Een driedelig klokstel van zamak versierd met personages als allegorie van de oogst.
Une garniture de cheminée trois pièces en régule avec un décor de personnages, allégorie de la récolte.No longer availableEstimate: € 140 / 220 -
#532
“Gestileerd Oosters landschap”. Gemengde tecniek op papier. Draagt een handtekening Gilles.
”Paysage stylé oriental”. Techniques mixtes sur papier. Porte la signature: Gilles.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 150 / 200 -
#199Leon BruninPeriod: 1861-1949
“Rederijker”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Réthoricien”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 800 / 1000
Other lots in this auction
-
#226
Een secretaire van mahoniehoutfineer in Louis-Philippestijl met een lade en doucine onder een grijs marmeren blad en met twee paneeldeurtjes onderaan. Achter het klapblad elf kleine schuifjes met wortelnootfineer.
Un secrétaire en bois de placage acajou , style Louis Philippe, à tiroir en doucine sous une tablette en marbre gris et deux portes panneaux en dessous. Derrière la tablette rabattable se trouvent onze petits tiroirs aux finitions en bois de placage de ronce.No longer availableDim. 158 x 111 x 51 cmEstimate: € 200 / 240 -
#295
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,33 ct. en twee Tahitiparels van 10,60 mm.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,33 ct et deux perles de Tahiti de 10,60 mm.No longer availableDim. 14,30 gEstimate: € 600 / 700 -
#443
Een Chinese wijze van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.
Un sage chinois en porcelaine monochrome blanche d’après le blanc-de-chine.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 50 / 70 -
#117
“Mensenfiguur met vogelkop”. Een bronzen beeldje op rood marmeren sokkel.
”Personnage humain à tête d’oiseau”. Une statue en bronze sur socle de marbre rouge.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 120 / 180 -
#120
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1 ct et de rubis ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 9,82 gEstimate: € 1550 / 1650 -
#409
“Les Bouquinistes”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening Jean Pol. Lichte schade.
”Les Bouquinistes”. Aquarelle sur papier. Porte la signature: ‘Jean Pol’. Dégâts légers.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#139
Een devotienaaldwerk. XIXe eeuw.
Une broderie de dévotion. XIXème siècle.No longer availableDim. 76 x 68 (met kader)Estimate: € 50 / 80 -
#548
Ivoren sculptuur met voorstelling van personages en gebouwen in een berglandschap. Indisch werk, eerste helft XXste eeuw.
Une sculpture en ivoire représentant des personnages et immeubles dans un paysage montagneux. Travail indien, première partie XXème siècle.No longer availableDim. H. 7,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#553
“Indische slangenbezweerder”. Groepje van gebeeldhouwd ivoor. Eerste helft XXste eeuw.
”Charmeur de serpents indien”. Un groupe en ivoire sculpté. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. 7,5 x 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#37
Een bronzen vijzel met wapenschild versierd en met inscriptie “Ghegoten Anno 1576”.
Un mortier en bronze avec un écusson en décoration et inscription “Ghegoten Anno 1576”.No longer availableDim. H. 11,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#115
Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met diamantbaguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct.
Un pendentif en or blanc 18 ct serti de diamants baguettes ayant un poids total de ± 1,20 ct. et des rubis ayant un poids total de 0,15 ct.No longer availableDim. 4,17 gEstimate: € 750 / 850 -
#799
Een art deco koffieservies met motieven van bladeren en bloemen. Tsjecho-Slowakije
Service à café art déco aux motifs de fleurs et de feuilles. Travail tchèque.No longer availableEstimate: € 60 / 80