Similar lots by type
-
#574Utagawa HiroshigePeriod: 1795 - 1885
“Famous places in the Eastern capital: Nippori Village”. Gesigneerd. Omstreeks 1830 - 1840.
”Famous places in the Eastern capital: Nippori Village”. Porte une signature. +- 1830-1840.No longer availableDim. 24 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#69Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987
“Winters hoevezicht”. Een lithografie naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd en genummerd 62/350 buiten de plaat.
”Vue hivernale de la ferme”. Une lithographie d’après une oeuvre de Valerius de Seadeleer. Signée et numérotée 62/350 hors planche.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 40 / 60 -
#229
Een met aquarel ingekleurde kopie van een kaart van Antwerpen uit 1565.
Une carte ancienne de 1565 de la ville d’Anvers, mis en couleurs en aquarelle.No longer availableDim. 272 x 131 cmEstimate: € 300 / 500 -
#384
Een lot van vier prenten met betrekking tot snooker en biljart.
Un lot de quatre images en relation avec le snooker et le billard.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#354
“Haemispherum...”. Een serie van vijf gravures, met de hand ingekleurd en één afwijkende door Valk en Schenk te Amsterdam. Heruitgave van de hemelkaarten van Andreas Cellarius, oospronkelijk uitgegeven door jansenius in 1660.
”Haemispherum”. Une série de cinq eaux-fortes, mises en couleurs à la main, une est légèrement différente et par Valk et Schenk à Amsterdam.No longer availableDim. 43 x 51 cmEstimate: € 40 / 60 -
#739
‘ La tristesse et la terreur’ . Een lithografie uit de XIXde eeuw.
”La tristesse et la terreur”. Une lithographie du XIXième siècle.No longer availableDim. 18 x 12,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#459John Michaux
“Kanaal te Nieuwpoort”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 2/50 buiten de plaat.
”Le canal de Nieuport”. Une eau-forte. Signée et numérotée 2/50 hors planche.No longer availableDim. 61 x 76 cmEstimate: € 30 / 40 -
#652
“Scherpenheuvel”. Een XVIIe eeuwse gravure. 1661.
”Scherpenheuvel”. Une gravure du XVIIième siècle. 1661.No longer availableDim. 45 x 47 cm.Estimate: € 80 / 120 -
#585Keisai EisenPeriod: 1290 - 1848
“Moeder en kind”. Uit de reeks“The ten views of darling children in the present day”. Houtsnede. Gesigneerd en gedateerd 1820.
”Mere et enfant”. De la série”The ten views of darling children in the present day”. Gravure sur bois. Signée et datée 1820.No longer availableDim. 37 x 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#724Walter VaesPeriod: 1882 - 1985
“De accordeonspeler”. Een ets. Gesigneerd binnen en buiten de plaat.
”Le joueur d'accordéon”. Une eau-forte. Signée dans la planche et hors planche.No longer availableDim. 8 x 5,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#802
“Antverpia Mercatorum Emprium”. Een met aquarel ingekleurde kopie van de bekende kaart met zicht op de rede van Antwerpen uit de XVIe eeuw.
“Antverpia Mercatorum Emprium”. Copie colorée à la main d’une carte connue représentant la rade d’Anvers au XVIe siècle.No longer availableDim. 55 x 220 cmEstimate: € 200 / 300 -
#634
Twaalf herdrukken van houtsneden uit het boek “Selected insects” door Kitagawa Utamaro.
Douze réimpressions de gravures sur bois venant du livre “Selected insects” par Kitagawa Utamaro.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 120 / 200 -
#594Toyohara ChikanobuPeriod: 1838 - 1912
“Singing songs for primary education”. Een oude handgekleurde houtsnede. Gesigneerd en gedateerd 1887. Als linkerpaneel van een triptiek.
”Singing songs for primary education”. Une gravure sur bois ancienne. Signée et datée 1887. Panneau de gauche d’un triptyque.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 200 / 260 -
#374Leon BruninPeriod: 1861-1949
“La lecture interrompue”. Een ets. Artiestenproef. Gesigneerd buiten de plaat.
”La lecture interrompue”. Une eau-forte. Epreuve d’artiste. Signée hors planche.No longer availableDim. 27 x 20,5.Estimate: € 30 / 40 -
#452Jules De BruyckerPeriod: 1870 - 1945
Een serie van vier etsen met voorstellingen van diverse personages in een herberg. Telkens buiten de plaat gesigneerd en op 100 exemplaren genummerd.
Une série de quatre eaux-fortes représentant des personnages divers dans une auberge. Signées hors planche et numérotées sur 100 exemplaires.No longer availableDim. 19 x 20 cmEstimate: € 400 / 500 -
#334
‘Char d’Anvers ou d’Albert et d’Isabelle. 21 juillet 1856’.
Een Chromolitho uit de XIX de eeuw
”Char d’Anvers ou d’Albert et de Isabelle. 21 juillet 1856”. Une lithographie chromo du XIXième siècle.No longer availableDim. 32,5 x 50,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#19
“Zicht op Praag” gesigneerd Gall en E.A. Evenals “Gestilleerd zicht op Novgorod”. Resp. een kleurenets en een aquarel op papier.
“Vue sur Prague” et “Vue stylisée sur Novgorod”. Respectivement une eau forte en couleurs et une aquarelle sur papier.No longer availableDim. 10 x 12,5 & 11,5 x 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#199James Ensor
“De zeven hoofdzonden” met frontispice “De hoofdzonden beheerst door de dood”. Een reeks van acht ingekleurde etsen. In de plaat gesigneerd en met een apocriefe handtekening in potlood.
”Les sept péchés capitaux” avec frontispice Les pêchés sont sous le contrôle de la mort”. Une série de huit eaux-fortes mises en couleurs. Signées dans la plancheNo longer availableDim. 9,5 x 14,5 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#159
Een reeks van zes oude gravures, afkomstig uit een exemplaar van de Lutherse bijbel. XVIe eeuw.
Une série de six gravures anciennes, d'après un exemplaire de la bible Luthérienne. XVième siècle.No longer availableDim. 11 x 14 cmEstimate: € 120 / 200 -
#29
“Moeder met kind”; “Confrontatie met de dood” & “Marine”. Drie verschillende etsen. Allen gesigneerd binnen de plaat.
”Mère et enfant.”, “Confrontation avec la mort.” & “Marine.” Trois eaux-fortes. Toutes signées dans la planche.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#344Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987
“Winters landschap”. Een lithografie naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd en genummerd 156/350 buiten de plaat en met stempel van de Saedeleer.
”Paysage hivernal”. Une lithographie d’après une oeuvre de Valerius de Saedeleer. Signée et numérotée 156/350 hors planche et avec cachet de de Saedeleer.No longer availableDim. 66 x 48 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#637
Een groep van monochroom wit porselein in de vorm van een fluitspeler op een waterbuffel in de geest van het blanc-de-Chine.
Un groupe en porcelaine monochrome blanche représentant un joueur de flûte sur un buffle, dans l’esprit blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#214
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 54 x 85 cmEstimate: € 200 / 240 -
#388
Een groene vaas van geslepen kristal, gemerkt Val Saint-Lambert, een rode asbak idem zonder merk en een klein cilindervaasje van kristal.
Un vase en cristal taillé vert, marque val St. Lambert, un cendrier rouge et un vase cylindrique en cristal.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#59Leon LommaertPeriod: 1904-1978
“Winters landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Op de verso een parkzicht, eveneens gesigneerd.
”Vue hivernale”. Huile sur panneau. Signé. Au verso se trouve une vue sur le parc, également signée.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 80 / 100 -
#569
“Moeder en kinderen”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening en de datum 1964.
Mère et enfants”. Huile sur panneau. Porte une signature et la date 1964.No longer availableDim. 61 x 45 cmEstimate: € 300 / 400 -
#511
Vaas van Chinees porselein met decor van personages. XXste eeuw. Houten sokkeltje.
Un vase en porcelaine de Chine avec un décor de personnages. XXième siècle. Avec un socle en bois.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#635Pierre Aléchinsky
“Compositie”. Kleurenlitho. Gesigneerd in de plaat. Achteraan: “En Puisaye”, Verklaring van Imprimerie Dutrou, Paris.
”Composition”. Une lithographie en couleurs. Signée dans la planche. Une explication de “l’Imprimerie Dutrou, Paris” se trouve au verso: “En Puisaye”.No longer availableDim. 34,5 x 55 cmEstimate: € 200 / 240 -
#340
Een broche met bijpassende oorbellen van zilver bezet met diamanten oude slijp. Omstreeks 1900.
Une broche et une paire de boucles d’oreilles en argent sertis de diamants ancienne taille. +- 1900.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#11
Twee hoornvaasjes van meerkleurig Rijsels aardewerk met een boer en een boerin in het decor. Vroeg XVIIIe eeuw. Onderaan gemerkt van Dorez-Pelisier (?)
Deux vases cornets en faïence de Lille avec un fermier et une fermière dans le décor. Début XVIIIième siècle. Marque sous la base: Dorez-Pelisier.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#216
Een eikenhouten klapsecretaire in Hollandse stijl met drie laden onder het klapblad en binnenin tien kleine laden, een deurtje en een secreet. XIXe eeuw.
Secrétaire à abattant en chêne de style hollandais ouvrant à trois tiroirs sous l’abattant. L’intérieur à dix petits tiroirs, une porte et un secret. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 145 cmEstimate: € 200 / 240 -
#462
Twee grote gouachetekeningen op zijde met vogels.
Deux dessins de gouache sur soie avec des oiseaux.No longer availableDim. 83 x 55 cmEstimate: € 80 / 100 -
#830
Een mahoniehouten haardschermpje, versierd met een fruithouten biesje.
Pare-feu en acajou décoré d’un trait en bois fruitier.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 50 / 80