Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een reeks van twaalf geslepen kleurloos kristallen schaaltjes/ onderzetters. enkele met lichte randschade.

Een reeks van twaalf geslepen kleurloos kristallen schaaltjes/ onderzetters. Enkele met lichte randschade.

Un ensemble de douze plats/sous-verres en cristal incolore taillé. Certains avec des dommages mineurs aux bords.
Dim. Ø: 15 cm
SKU: 2510220333.
Category: Kristal.
Auction day: 25 October 2022 19:00
Catalogue #333
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #197
    Val Saint Lambert - Studio Crystal

    Een designvaas van rozebruin kristal met een verguld swirldecor. Gemerkt.

    Vase design en cristal rose-marron à décor de volutes dorées. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 38,5 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #585

    Een vaas van geslepen en rood gedubbeld kristal. Enkele kleine schilfers. Vermoedelijk Val Saint Lambert.

    Vase en cristal taillé et doublé rouge. Quelques petits éclats. Vraisemblablement le Val Saint Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #387
    Val Saint Lambert

    Een paar kandelaars van geslepen kleurloos kristal.

    Une paire de bougeoirs en cristal incolore taillé.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #43
    Val Saint Lambert

    Een vaas van roze kristal met getorste ribben. Gemerkt onderaan.

    Vase en cristal rose à côtes torsadées. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #41

    Een vaas en een coupe op voet van geslepen en rood gedubbeld kristal.

    Un vase et une coupe sur pied en cristal taillé et rouge doublé.
    No longer available
    Dim. h: 23 & 26 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #513

    Een designvaas van rood en blauw kristal.

    Un vase design en cristal rouge et bleu.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #350
    Val Saint Lambert

    Een kleurloos kristallen cocktailshaker met verguld deksel. Gemerkt.

    Un shaker en cristal incolore avec un couvercle plaqué or. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #407
    Val Saint Lambert

    Een vaasje van geslepen en groen gedubbeld kristal. Gemerkt.

    Vase en cristal doublé vert et taillé. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 15,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #271
    Val Saint Lambert

    Een geslepen en roodbruin gedubbeld vaasje. Gemerkt.

    Un vase doublé taillé et brun-rouge. Marqué.
    No longer available
    Dim. H:15cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #157

    Een paar bronzen girandoles met telkens zes elektrische lichtpunten, versierd met kristallen pegels en pendeloques.

    Une paire de girandoles en bronze à six points lumineux électriques chacune, décorées de pendentifs et de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #281
    Val Saint Lambert

    Een getorste magentakleurig kristallen lampenvoet. Gemerkt.

    Un pied de lampe en cristal de couleur magenta torsadé. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #48
    Val Saint Lambert

    Een art deco vaas van geslepen en deels paars gedubbeld kristal. Restant van label.

    Un vase art déco en cristal doublé taillé et en partie violet. Reste de l'étiquette.
    No longer available
    Dim. h: 21,5 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #191
    Val Saint Lambert

    Een zeldzame vaas van kobaltblauw glas met een geëtst en koud verguld decor van bloemen en planten. Gemerkt. Kleine barst in het glas onderaan de buik.

    Un rare vase en verre bleu cobalt à décor gravé et doré à froid de fleurs et plantes. marqué. Petite fêle au verre en bas de la panse.
    No longer available
    Dim. h: 30,5 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #71

    Een vaas en een karaf van blauw gedubbeld en geslepen Boheems kristal. Gaaf.

    Un vase et une carafe en cristal de Bohême bleu doublé et taillé. Intact.
    No longer available
    Dim. h: 26 & 45 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #295

    Een reeks van tien geslepen kristallen glazen met gekleurde kelken. Hier en daar zeer lichte gebruikssporen.

    Un ensemble de dix verres en cristal taillé avec des calices colorés. Très légers signes d'utilisation ici et là.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm Ø: 8 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #52

    “Bij de fontein”. Olieverf op doek.

    "Au bord de la fontaine". Huile sur toile.
    No longer available
    Dim. 45 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #587

    Twee verschillende messingen koetslampen.

    Deux lampes de chariot en laiton différentes.
    No longer available
    Dim. 40 & 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #222
    Eugène Fehdmer
    Period: 1846 - 1918

    “Poldergebied nabij Antwerpen”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘Anvers 1890’.

    "Région des polders près d'Anvers". Aquarelle sur papier. Signé et daté 'Anvers 1890'.
    No longer available
    Dim. 34 x 48 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #386

    Een bronzen bollantaarn met gebogen glas.

    Une lanterne boule en bronze avec verre bombé.
    No longer available
    Dim. H:80cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #583

    Een gebeeldhouwd houten staande beer met zinken bakje in de voet. Kleine beschadiging aan een oortje.

    Un ours debout en bois sculpté avec un bol en zinc dans le pied. Légers dommages à une oreille.
    No longer available
    Dim. h: 84 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #561

    Een paar mondgeblazen glazen vazen met geschilderd bloemendecor.

    Paire de vases en verre soufflé à décor floral peint.
    No longer available
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #56

    Een gefineerd notenhouten bidstoel met drie kleine laden onder het klapblad.

    Prie-dieu en placage de noyer à trois petits tiroirs sous l’abattant.
    No longer available
    Dim. H:95cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #457

    Een vrouwenhoofd van meerkleurig Muranoglas.

    Tête de femme en verre de Murano multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #247

    Een achthoekige Delftse dekselvaas met blauw op wit bloemendecor. Het deksel getooid met een Fo-hond. Onderaan gemerkt.

    Un vase couvert de Delft octogonal à décor floral bleu sur blanc. Le couvercle orné d'un chien de Fo. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H:50cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #338

    Een lot van drie boeken: - “Le miroir de la Belgique”. - “La Belgique illustrée”. Gebundelde uitgaves. - “L’art en Belgique”. Gebundelde uitgaves.

    Lot de trois livres : - « Le miroir de la Belgique ». - "La Belgique illustrée". Versions groupées. - "L'art en Belgique". Versions groupées.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #504
    Jef Van Tuerenhout
    Period: 1926-2006

    “Moderne compositie”. Een kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd V/X buiten de plaat. Artiestenproef.

    "Composition moderne". Une lithographie en couleurs. Signée et numérotée V/X à l'extérieur de la planche. épreuve d'artiste.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #340

    Een metalen kantelspiegeltje in barokstijl.

    Miroir basculant en métal de style baroque.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 35 / 45
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Oktober 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: vrijdag 21 & zaterdag 22 oktober van 10.00u tot 17.00u.

25 October 2022 19:00
26 October 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 October 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More