Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een reeks van twaalf geslepen kleurloos kristallen schaaltjes/ onderzetters. enkele met lichte randschade.

Een reeks van twaalf geslepen kleurloos kristallen schaaltjes/ onderzetters. Enkele met lichte randschade.

Un ensemble de douze plats/sous-verres en cristal incolore taillé. Certains avec des dommages mineurs aux bords.
Dim. Ø: 15 cm
SKU: 2510220333.
Category: Kristal.
Auction day: 25 October 2022 19:00
Catalogue #333
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #157

    Een paar bronzen girandoles met telkens zes elektrische lichtpunten, versierd met kristallen pegels en pendeloques.

    Une paire de girandoles en bronze à six points lumineux électriques chacune, décorées de pendentifs et de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #48
    Val Saint Lambert

    Een art deco vaas van geslepen en deels paars gedubbeld kristal. Restant van label.

    Un vase art déco en cristal doublé taillé et en partie violet. Reste de l'étiquette.
    No longer available
    Dim. h: 21,5 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #281
    Val Saint Lambert

    Een getorste magentakleurig kristallen lampenvoet. Gemerkt.

    Un pied de lampe en cristal de couleur magenta torsadé. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #585

    Een vaas van geslepen en rood gedubbeld kristal. Enkele kleine schilfers. Vermoedelijk Val Saint Lambert.

    Vase en cristal taillé et doublé rouge. Quelques petits éclats. Vraisemblablement le Val Saint Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #350
    Val Saint Lambert

    Een kleurloos kristallen cocktailshaker met verguld deksel. Gemerkt.

    Un shaker en cristal incolore avec un couvercle plaqué or. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #407
    Val Saint Lambert

    Een vaasje van geslepen en groen gedubbeld kristal. Gemerkt.

    Vase en cristal doublé vert et taillé. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 15,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #513

    Een designvaas van rood en blauw kristal.

    Un vase design en cristal rouge et bleu.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #271
    Val Saint Lambert

    Een geslepen en roodbruin gedubbeld vaasje. Gemerkt.

    Un vase doublé taillé et brun-rouge. Marqué.
    No longer available
    Dim. H:15cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #41

    Een vaas en een coupe op voet van geslepen en rood gedubbeld kristal.

    Un vase et une coupe sur pied en cristal taillé et rouge doublé.
    No longer available
    Dim. h: 23 & 26 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #71

    Een vaas en een karaf van blauw gedubbeld en geslepen Boheems kristal. Gaaf.

    Un vase et une carafe en cristal de Bohême bleu doublé et taillé. Intact.
    No longer available
    Dim. h: 26 & 45 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #197
    Val Saint Lambert - Studio Crystal

    Een designvaas van rozebruin kristal met een verguld swirldecor. Gemerkt.

    Vase design en cristal rose-marron à décor de volutes dorées. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 38,5 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #191
    Val Saint Lambert

    Een zeldzame vaas van kobaltblauw glas met een geëtst en koud verguld decor van bloemen en planten. Gemerkt. Kleine barst in het glas onderaan de buik.

    Un rare vase en verre bleu cobalt à décor gravé et doré à froid de fleurs et plantes. marqué. Petite fêle au verre en bas de la panse.
    No longer available
    Dim. h: 30,5 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #387
    Val Saint Lambert

    Een paar kandelaars van geslepen kleurloos kristal.

    Une paire de bougeoirs en cristal incolore taillé.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #295

    Een reeks van tien geslepen kristallen glazen met gekleurde kelken. Hier en daar zeer lichte gebruikssporen.

    Un ensemble de dix verres en cristal taillé avec des calices colorés. Très légers signes d'utilisation ici et là.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm Ø: 8 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #43
    Val Saint Lambert

    Een vaas van roze kristal met getorste ribben. Gemerkt onderaan.

    Vase en cristal rose à côtes torsadées. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 35 / 45

Other lots in this auction

  • #147

    Een driedelig klokstel van albast en messing. Met slinger en sleutel.

    Un ensemble d'horloge en trois pièces d'albâtre et de laiton. Avec balancier et clé.
    No longer available
    Dim. h: 48 & 39 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #384

    Een paar schotels met handgeschilderde damesportretten op porselein met gedreven koperen boord. XIXe eeuw.

    Une paire de plats avec des portraits de femmes peints à la main sur porcelaine avec bord en cuivre repoussé. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 41 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #514

    “Moderne composities”. Een studie in kleurenstift en het tweede uitgewerkt in olieverf op doek.

    "Compositions modernes". Une étude au feutre de couleur et la seconde élaborée à l'huile sur toile.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 & 46 x 35 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #584
    F. Van Hamme

    “La lumière luit dans la nuit”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1974.

    « La lumière luit dans la nuit ». Technique mixte sur panneau. Signé et daté 1974 au verso.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #654

    Een lot van 20 asbakken in kleurloos kristal in geometrische vormen (op 1 na).

    Lot de 20 cendriers en cristal incolore de formes géométriques (sauf 1).
    No longer available
    Estimate: € 6 / 100
  • #49

    “Zicht met boten bij een brug”. Olieverf op doek.

    "Vue avec des bateaux sur un pont". Huile sur toile.
    No longer available
    Dim. 65 x 95 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #398

    Een voorwerp van zeepsteen met een gesculpteerd landschapsdecor.

    Objet en stéatite à décor de paysage sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 9,5 x 12 x 4 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #45

    Een lot kleine geciseleerde zilveren voorwerpen: een theeglashouder, twee servetringen, een fotolijstje, een schoentrekker, een luciferhouder (schade), vier geajoureerde lepeltjes. Iran, medio XXste eeuw.

    Lot de petits objets en argent martelé: un porte-verre à thé, deux ronds de serviette, un cadre photo, un tire-chaussures, un porte-allumette (dégâts), quatre cuillères ancrées. Iran, milieu du XXe siècle .
    No longer available
    Estimate: € 70 / 80
  • #94
    Georges Steel
    Period: 1923 - 2010

    “Twee rustende jongens”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1964.

    "Deux garçons au repos". Huile sur toile. Signée et datée 1964.
    No longer available
    Dim. 73 x 59 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #311
    Boch Frères Keramis

    Een klein bol aardewerken vaasje met meerkleurig Perzisch decor. Vorm 1001, decor 69. Initialen F.D. Gemerkt.

    Petit vase sphérique en faïence à décor persan polychrome. Forme 1001, décor 69. Initiales FD Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 45 / 50
  • #56

    Een gefineerd notenhouten bidstoel met drie kleine laden onder het klapblad.

    Prie-dieu en placage de noyer à trois petits tiroirs sous l’abattant.
    No longer available
    Dim. H:95cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #453

    Replica kapiteel ornament in terracotta van de Santes Creus gotische kerk (circa XIVe eeuw) op glas met marmeren voet.

    Réplique de l'ornement du chapiteau en terre cuite de l'église gothique de Santes Creus (vers XIVe siècle) sur verre avec socle en marbre.
    No longer available
    Dim. 34 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Oktober 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: vrijdag 21 & zaterdag 22 oktober van 10.00u tot 17.00u.

25 October 2022 19:00
26 October 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 October 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More