#412“Vogel op een bloeiende tak”. Een Chinees werkje op zijde.
#214“Portret van Nicolas Foucquet”. Olieverf op paneel. Franse school, XIXe eeuw.
#505Een paar gestileerde verguld messingen ramskoppen.
#192“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#586NaïnEen handgeknoopt Iraans tapijtje van wol en zijde.
#226Een vitrine met deurtjes aan de zijkanten op hoge voet, versierd met gesculpteerde barokke motieven en op leeuwenpoten.
Vitrine à portes latérales sur pied haut, décorée de motifs baroques sculptés et sur pattes de lion.No longer availableDim. h: 182 cmEstimate: € 120 / 200 -
#44Ponsin“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘37.
#436SabzavarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Table basse chinoise en bois laqué noir à décor en pierre dure de geishas sous verre.No longer availableDim. Ø 81 cmEstimate: € 50 / 80