Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een reeks van twaalf kopjes meerkleurig Chinees porselein. Op houten sokkeltjes en in originele doos.
Een reeks van twaalf kopjes meerkleurig Chinees porselein. Op houten sokkeltjes en in originele doos.

Een reeks van twaalf kopjes meerkleurig Chinees porselein. Op houten sokkeltjes en in originele doos.

Suite de douze tasses en porcelaine de Chine polychrome. Sur socles en bois et dans la boîte d’origine.
Dim. H. 2,5 - Ø 5 cm
SKU: 0402200788.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 5 February 2020 19:00
Catalogue #788
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #631

    Een balustervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor met pioenen, pauwen en eenden. XIXe eeuw.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose aux pivoines, paons et canards. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #458

    Een emmertje van Frans porselein met een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor.

    Petit seau en porcelaine française à décor de fleurs peint à la main.
    No longer available
    Dim. Ø: 12 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #508

    Een lot van drie zittende Boeddha’s van brons.

    Lot de trois Bouddhas assis en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 9 & 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #777

    Een schotel van meerkleurig Japans porselein in messingen montuur. XIXe eeuw. Kleine restauratie.

    Plat en porcelaine polychrome du Japon à monture en laiton. XIXe siècle. Petite restauration.
    No longer available
    Dim. Ø: 33 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #687

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met meerkleurige decors van personages. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine, décor de personnages polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #465

    Een zilveren ring 900 ‰ bezet met een lichtblauwe kleursteen van ± 10 ct.

    Bague en argent 900‰ sertie d’une pierre de couleur bleue claire de ± 10 ct.
    No longer available
    Dim. 10,60 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #548

    Een vaas van Satsuma-aardewerk met een meerkleurig reliëfdecor van bloemen en personages. Onderaan gemerkt. Japan, medio XXe eeuw.

    Vase en faïence de Satsuma à décor polychrome en relief de fleurs et de personnages. Marque sous la base. Japon, milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #573

    Een geisha met waaier van gesculpteerd jade. Op houten sokkeltje en in doos.

    Geisha à l’éventail en jade sculpté. Sur socle en bois et dans sa boîte.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #697

    Een paar vazen van meerkleurig Chinees porselein met een decor van krijgers en personages aan het hof in cartouches. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases en porcelaine chinoise polychrome, décor de guerriers et personnages à la cour, en cartouches. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #728

    Een lot van drie Brusselse hoornvaasjes onder stolp.

    Lot de trois cornets en porcelaine de Bruxelles sous globes.
    No longer available
    Dim. H. 38 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #501

    “Meisje”. Een porseleinen beeldje met zilverkleurig glazuur.

    “Fille”. Statuette en porcelaine à glaçure de couleur argent.
    No longer available
    Dim. h:
    Estimate: € 40 / 60
  • #688

    Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille-rosedecor van krijgers. Onderaan gemerkt.

    Deux potiches en porcelaine chinoise polychrome, décor famille-rose. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #567

    Een grote kokervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor van pioenenstruiken en fazanten.

    Grand vase cylindrique en porcelaine de Chine avec décor famille rose de pivoines et de faisans.
    No longer available
    Dim. h: 45,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #498

    Een lot Aziatisch houtsnijwerk, bestaande uit een kruitbuidel, een textielstempel en een vleesbestek in houder.

    Lot de sculptures asiatiques comprenant une corne à poudre, un cachet à textile et un couvert à viande dans son étui.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #762

    “Dames op een brug”. Een herdruk van een Japanse houtsnede van Utamaro.

    “Femmes sur un pont”. Réédition d’une gravure sur bois japonaise par Utamaro.
    No longer available
    Dim. 39 x 26 cm
    Estimate: € 10 / 120
  • #358
    Lladro

    “Zusjes met wagentje en hond” Een groepje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.

    “Deux soeurs avec une charrette et un chien”. Groupe en porcelaine polychrome espagnole. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #691

    Een vaas van Cantonporselein met een meerkleurig decor van een klasscène in cartouces op achtergrond van bloemen en vlinders. XIXe eeuw.

    Un vase en porcelaine Canton, décor polychrome d’une scène de classe, en cartouches sur fond de papillons et fleurs. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #791

    Een reeks van vier bordjes van meerkleurig Japans porselein.

    Suite de quatre assiettes en porcelaine polychrome japonaise.
    No longer available
    Dim. Ø 19 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #87

    Een lot van negentien Mariabeeldjes en twee hoogreliëfjes van overwegend Brussels porselein.

    Lot de 19 statuettes de la Sainte Vierge et deux reliefs. Généralement porcelaine de Bruxelles.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #560

    Twee krokodillen van ivoor en een bewerkte tand met olifanten en krokodil. Eerste kwart van de XXste eeuw.

    Deux crocodiles en ivoire sculpté et une défense décorée d’éléphants et d’une crocodile. Premier quart du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. l: 30 en 20 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #787

    Een schotel van meerkleurig Japans porselein met een decor van bloesems en waterdragende vrouwen.

    Plat en porcelaine polychrome du Japon avec décor de fleurs et de porteuse d’eau.
    No longer available
    Dim. Ø: 36 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #473

    Een lot Chinees porselein, bestaande uit een Wanli-bord (gerestaureerd), een snuff-bottle, drie kommetjes en een bol vaasje.

    Lot de porcelaines de Chine comprenant une assiette Wanli (restaurée), un flacons à priser, trois petit bols et un petit vase sphérique.
    No longer available
    Dim. Ø 22 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #403

    Een lotje van twaalf porseleinen beeldjes, waarbij enkele kerstversieringen

    Lot de douze statuettes en porcelaine dont quelques décorations de Noël.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #742
    Kunisada

    “Courtisane met dienstmeisjes. Een originele Japanse houtsnede. Omstreeks 1820.

    “Courtisane et ses filles de service”. Gravure sur bois japonaise. Vers 1820.
    No longer available
    Dim. 35,5 x 24,5 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #639

    Een zittende heilige van gebeeldhouwd hout. Vermoedelijk Oost-Europa, XVIe eeuw. Sporen van polychromie

    Sculpture d’un saint assis en bois. Probablement Europe Orientale du XVIe siècle. Traces de polychromie.
    No longer available
    Dim. h: 94 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #349

    “Et procidentes adorauerunt eum, De Aanbidding der Wijzen”. Een ets van Witdouc naar een werk van Peter Paul Rubens.

    “Et procidentes adorauerunt eum. L’Adoration des Mages”. Eau-forte par Witdouc d’après Peter Paul Rubens.
    No longer available
    Dim. 47 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #753

    Een vaas van Murano glas.

    Vase en verre de Murano.
    No longer available
    Dim. H. 40 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #758

    Een theepot van Chinees porselein.

    Théière en porcelaine de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #236

    Een groot klapbureau in Lodewijk XV-stijl. Klapblad en drie laden, rijkelijk versierd met gebeeldhouwde rocailles. Voluutpoten. Binnenin talrijke kleine laden. Vroeg XIXd eeuw.

    Grand bureau à abattant de style Louis XV. Abattant et trois tiroirs richement sculptés et décorés de rocailles. Pieds volutes. L’abattant cache nombreux petits tiroirs. Début XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 122 x 130 x 64 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #368

    Een reeks van vier borden van Delfts aardewerk. XVIIIe eeuw. Randslijtage.

    Suite de quatre assiettes en faïence de Delft. XVIIIe siècle. Usures au bord.
    No longer available
    Dim. Ø: 19 - 28 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #484
    J.Pierre Stemmer
    Period: 1876 - 1950

    “Aan de Royerssluis - Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Aan de Royerssluis - Antwerpen”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 37 x 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #654
    Corneille

    “L’ange descendu des astres”. Gesigneerd, gedateerd ‘92 en genummerd 171/200 buiten de plaat.

    “L’ange descendu des astres”. Signée, datée ‘92 et numérotée 171/200 hors planche.
    No longer available
    Dim. 49,5 x 61 cm
    Estimate: € 280 / 300
  • #676

    Een Amerikaanse mahoniehouten sideboard op zes leeuwenpoten en met een lade in de gordel. XIXe eeuw.

    Georgian dresse américaine en acajou sculpté sur six pieds griffes et avec un tiroir en ceinture. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 94 x 200 x 70 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #361

    Drie verzamelalbums van “Spirou”. Nrs. 90, 91 & 94.

    Trois albums de collection de Spirou. Numéros 90, 91 et 94.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #206

    Een gebeeldhouwd eikenhouten jachtkast met onderaan twee paneeldeuren en twee laden, geflankeerd door twee getorste zuiltjes. Het bovenstuk met gevitreerde deuren met glas in lood, eveneens geflankeerd door getorste zuiltjes en gedragen door gevleugelde leeuwen.

    Une armoire de chasse en chêne sculpté, le bas à deux portes pleines et deux tiroirs, flanqués de deux colonnettes torsadées. Le haut à deux portes à vitraux, également flanquées de colonnettes torsadées et porté de lions ailés.
    No longer available
    Dim. 235 x 150 x 60 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #375

    Een halssnoer met langwerpige parels.

    Collier de perles allongées.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling 4 & 5 Februari 2020

Catalogus volledig - 850 loten. Catalogus verkrijgbaar in .pdf en .xls

4 February 2020 19:00
5 February 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 February 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More