Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een reeks van twaalf Napoleontische officiers en soldaten van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt ‘CVD’ in een vogeltje.

Een reeks van twaalf Napoleontische officiers en soldaten van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt ‘CVD’ in een vogeltje.

Une série de douze soldats officiers Napoléon en porcelaine polychrome et dorée. Marque sous la base ‘CVD’ dans un oiseau;
Dim. h: +/- 32 cm
SKU: 2603190191.
Category: Porselein.
Auction day: 26 March 2019 19:00
Catalogue #191
Estimate: € 250 / 350
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #691

    Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages met een fabeldier in een parade. XXe eeuw.

    Un vase balustre en porcelaine de Chine avec décor polychrome d’un animal de fable dans une parade. XXième siècle;
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #898
    Von Schierholz

    Een siervaas van meerkleurig en verguld porselein, versierd met bloemen in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.

    Un vase de décoration en porcelaine polychrome et doré, décoration de fleurs en haut-relief. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #617

    Een zittende guanyin met ruyi van monochroom wit porselein in de stijl van het blanc-de-Chine.

    Un Guan Yin assis et ruyi en porcelaine blanche, style Blanc-de-Chine.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #862

    Een paar borden van Imari-porselein met geribde vleugel en een decor van een cachepot met bloemen op het plat. We voegen er een kleiner, gelijkaardig bordje aan toe.

    Deux assiettes en porcelaine Imari aux ailes côtelées et aux décors de cache-pot et fleurs sur le plat. Nous ajoutons une assiette plus petite et semblable.
    No longer available
    Dim. Ø: 19 & 24 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #653

    Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille-rosedecor van krijgers. Onderaan gemerkt.

    Deux potiches en porcelaine chinoise polychrome, décor famille-rose. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #708

    Een antieke gemberpot van Chinees porselein met een blauw op wit landschapsdecor.

    Un pot à gingembre en porcelaine chinoise, décor de paysage bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #900

    “Napoleon” & “Jongen met mand”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. XIXe eeuw. Eerste met kleine schilfer.

    ”Napoléon” & “ Garçon et panier”. Deux statues en porcelaine polychrome. XIXème siècle. Le premier à un éclat.
    No longer available
    Dim. h: 12 & 16 cm
    Estimate: € 32 / 40
  • #153

    Twee siervazen van kobaltblauw porselein in de stijl van Sèvres met bronzen voet en monturen en met meerkleurige decors van een koppel in een landschap in een cartouche, omringd met vergulde versieringen. Achteraan gemerkt “A.C.F.”

    Deux vases en porcelaine bleu cobalt, style de Sèvres, pied et montures en bronze et décors de couple dans un paysage en cartouche. marque “A.C.F” au dos.
    No longer available
    Dim. h: 79 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #893
    Aynsley

    Een Engels theeservies van wit, kobaltblauw en verguld porselein, bestaande uit theekopjes met onderschoteltjes en met bordjes. Compleet voor twaalf personen.

    Un service à thé anglais en porcelaine cobalt, blanche et dorée, comprenant tasses et sous-tasses et assiettes. Complet pour douze convives.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #687

    Een dekselvaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloesems en vogels en het deksel getooid met een Fo-hond.

    Un vase couvercle en porcelaine chinoise, décor bleu sur blanc de floraisons et oiseaux, couvercle décoré d’un chien Fo.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #657

    Een Chinese wandplaquette van blauw en wit porselein met een voorstelling van een Guanyin in reliëf. In houten lijst.

    Une plaquette murale chinoise en porcelaine bleue et blanche, représentation de Guan Yin en relief. Encadrement en bois.
    No longer available
    Dim. 90 x 45 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #726

    Twee pijpen van meerkleurig Chinees porselein met koperen monturen, versierd met een decor van bloemen en vogels.

    Deux pipes en porcelaine de Chine polychrome, montures en cuivre, décor de fleurs et d’oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 15 en 7 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #651

    Een klein Chinees kraagvaasje van olijfgroen porselein. Onderaan gemerkt.

    Un petit vase à col chinois en porcelaine olive verte. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #595

    Vijf recente borden van meerkleurig Chinees porselein.

    Cinq assiettes récentes en porcelaine chinoise.
    No longer available
    Dim. Ø: 26 cm
    Estimate: € 25 / 45
  • #747

    Een Chinese theepot van blauw en wit Chinees porselein met een decor van kostbaarheden.

    Une théière chinoise en porcelaine chinoise bleue et blanche, décor de pièces précieuses.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #627

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit bloemendecor.

    Une paire de vases à couvercle en porcelaine chinoise, décor de fleurs bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #661

    Een kalebasvaasje van olijfgroen porselein. Chinees werk. Onderaan gemerkt.

    Petite gourde en porcelaine vert olive. Travail chinois. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #697

    Een schotel van Chinees porselein met blauw op wit decor in de stijl van het Wanli-porselein.

    Un plat en porcelaine chinoise, décor bleu sur blanc , style porcelaine de Wanli.
    No longer available
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #717

    Een zittende Guanyin met twee kindjes. Monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.

    Un Guan Yin assis et deux enfants. Porcelaine monochrome blanche, esprit Blanc-de-Chine.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #618

    Een paar gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein met een decor van perziken, vleermuizen en pauwen.

    Une paire de pots à gingembre en porcelaine chinoise bleue et blanche, décor de pêches, chauve-souris et paons.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #707

    Drie schoteltjes van Chinees porselein met een blauw op wit decor. Haarscheuren en schilfers.

    Trois plats en porcelaine chinoise, décor bleu sur blanc. Cheveux et éclats.
    No longer available
    Dim. Ø: 16 cm
    Estimate: € 85 / 100
  • #702

    Een grote en een kleine balustervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor.

    Un grand et petit vase balustre en porcelaine chinoise, décor famille-rose.
    No longer available
    Dim. h: 63 & 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #603

    Een vijfdelig kaststelletje van blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit twee balustervaasjes en drie dekselvaasjes.

    Une garniture de cheminée en cinq pièces en porcelaine chinoise bleue et blanche, comprenant deux vases balustre et trois vases à couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 14 & 15 cm
    Estimate: € 320 / 400
  • #727

    “Guanyin met bal”. Een beeldje van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.

    ”Guan Yin et boule”. Une statue en porcelaine blanche monochrome, esprit Blanc-de-Chine.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #677

    Twee Afrikaanse staffen. Zaïre.

    Deux bâtons africains. Zaïre.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #853

    Een vaas van Booms glas met vergulde lijnen en een korrelstructuur.

    Un vase en verre de Boom, structure granuleuse et lignes dorées.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 24 / 26
  • #66

    Een antieke mahoniehouten tafel met getorste poten, twee neerklapbare uiteinden en twee laden in de gordel. Steunlatjes afgebroken.

    Une table antique en acajou aux pieds torsadés, les extrémités rabattables et deux tiroirs dans la ceinture. Les lattes de support sont démolies.
    No longer available
    Dim. 90 (132) x 56 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #320

    Een 14 karaats geel gouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.

    Un bracelet à maillons en or jaune 14 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 2 ct.
    No longer available
    Dim. 26,67 g
    Estimate: € 2200 / 2400
  • #448

    Een groot lot oude postkaarten, waaronder van voor 1930, een aantal van het heilige land. Onder meer abdijen en kloosters.

    Un grand lot d’anciennes cartes postales, dont certaines d’avant 1930, et certains du Pays sacré. Également des cartes postales des abbayes et couvents.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #577

    Een grote en een kleine siervaas van Tunesisch aardewerk, versierd met meerkleurige vissendecors.

    Un grand et un plus petit vase en faïence de Tunisie, décorations de poissons polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 40 & 61 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #64
    Eugène Verboeckhoven
    Period: 1798 - 1881

    “Koeien”. Een studietekening. Potlood op papier. Draagt een handtekening.

    ”Vaches”. Une étude. Crayon sur papier. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 30 x 34 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #205

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en twee parels.

    Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,80 ct. et deux perles.
    No longer available
    Dim. 7,65 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #170

    Een 14 karaats geel gouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.

    Un bracelet à maillons en or jaune 14 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 3 ct.
    No longer available
    Dim. 22,08 g
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #163

    Een bronzen plaquette in art-decostijl.

    Une plaquette en bronze Art Déco.
    No longer available
    Dim. 41 x 18 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #250

    Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,11 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1,37 ct.

    Un bracelet à maillons en or blanc serti de diamants ayant un poids total de ± 1,11 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 1,37 ct.
    No longer available
    Dim. 7,42 g
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #489

    “Compositie”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Surier.

    ”Composition”. Techniques mixtes. Porte une signature: Surier.
    No longer available
    Dim. 30 x 25 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Maart 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Catalogus is verkrijgbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina

26 March 2019 19:00
27 March 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 March 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More