Similar lots by type
-
#332
Twee ingekaderde Amerikaanse Marineprenten, begin XXe eeuw.
Deux gravures encadrées de l'US Navy, début du 20e siècle.No longer availableDim. 20 x 39 cmEstimate: € 30/35 -
#302
“Les environs de Dinant, ...” Een oude ingekleurde kaart door N. de Fer uit 1703.
Les environs de Dinant,... Une carte colorée ancienne par N. de Fer. 1703.No longer availableDim. 22 x 59 cmEstimate: € 50/70 -
#542Irene AwretPeriod: 1921 - 2014
“Meisje met duiven”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Epreuve d’artiste.
Fille aux pigeons. Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. 53 x 37 cmEstimate: € 160/180 -
#694Bernard Charoy
“Moeder en dochter”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
Mère et fille. Une lithographie. Signée à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 57 x 42 cmEstimate: € 80/120 -
#452
“Dames op een brug”. Een herdruk van een Japanse houtsnede van Utamaro.
“Femmes sur un pont”. Réédition d’une gravure sur bois japonaise par Utamaro.No longer availableDim. 39 x 26 cmEstimate: € 100/120 -
#692Amedee Charpentier
“Insurrection de juin 1848”. Twee XIXe eeuwse gravures naar werk van Graaf Calix François Claudius.
“Insurrection de juin 1848”. Deux gravures du XIXème siècle d'après l'œuvre du comte Calix François Claudius.No longer availableDim. 42,3 x 49,5 cmEstimate: € 50/80 -
#44
Een reeks van vier litho’s met jachtscènes naar werken van Harry Eliott en een grotere naar Dorothy Hardy. Twee met gebarsten glas.
Une série de quatre lithographies représentant des scènes de chasse après des œuvres de Harry Eliott et une plus grande après Dorothy Hardy. Deux avec du verre fissuré.No longer availableDim. 16 x 41 & 28 x 72 cmEstimate: € 60/100 -
#319
Een lot van negen lithografieën met rozen naar P. J. Redoute.
Un lot de neuf lithographies aux roses d'après P. J. Redoute.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 150/180 -
#502
“Le mousquetaire bleu” & “La femme nue”. Twee lithografieën naar werken van Pablo Picasso, uitgegeven bij Artco, France. Met certificaat op de rugzijde.
Le mousquetaire bleu & La femme nue. Deux lithographies d'après des œuvres de Pablo Picasso, éditées par Artco, France. Avec certificat au dos.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 300/400 -
#339Braun & Hogenberg
“Lira, elegans et amoenum Brabantiae”. Een XVIIe eeuwse kaart van Lier. Centrale vouw, niet ingekleurd. Bijgevoegd een recente reproductie van een antieke kaart van Lier.
Lira, elegans et amoenum Brabantiae. Carte de Lierre du XVIIe siècle. Pliée au milieu, sans couleurs. On ajoute une reproduction récente d’une carte ancienne de Lierre.No longer availableDim. 23,5 x 31,5 cmEstimate: € 120/200 -
#689Boris O’KleinPeriod: 1893 - 1985
“Le fruit défendu”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
Le fruit défendu. Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 23 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#532
Een expressionistische houtsnede. Draagt monogram rechts onder.
Une gravure sur bois expressionniste. Porte le monogramme en bas à droite.No longer availableDim. 24 x 49 cmEstimate: € 100/150 -
#509
Een zeefdruk naar een werk van Keith Haring. Uitgave Artestar, New York.
Une sérigraphie d'après une œuvre de Keith Haring. Edition Artestar, New York.No longer availableDim. 62 x 74 cmEstimate: € 260/300 -
#699William WoollettPeriod: 1735 - 1785
“The fishery”. Een XVIIIe eeuwse gravure naar een werk van Richard Wright.
“The fishery”. Gravure du XVIIIe siècle d’après Richard Wright.No longer availableDim. 38 x 52 cmEstimate: € 60/80 -
#309Edmond Van DoorenPeriod: 1896-1965
“De denker”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 2/75 buiten de plaat.
Le Penseur. Une lithographie. Signée et numérotée 2/75 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 32,5 x 25 cmEstimate: € 80/120 -
#329Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“O. L. Vr. Rockoxhuis Keizerstraat Antwerpen II” Een ets. Gesigneerd en genummerd 12/100 buiten de plaat.
“O. L. Vr. Rockoxhuis Keizerstraat Antwerp II” Une eau-forte. Signée et numérotée 12/100 à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 36,5 x 16 cmEstimate: € 50/55 -
#299
Een lot van vier gravures, bestaande uit twee XVIIIe eeuwse architectuurprenten (34 x 23,5 cm), een portret van André-Modeste Grétry (met handtekening?) en een portret van karel Rogiers, gesigneerd door Léon Brunin. (14,5 x 10,5 cm)
Un lot de quatre gravures, composé de deux estampes architecturales du XVIIIe siècle (34 x 23,5 cm), un portrait d'André-Modeste Grétry (avec signature ?) et un portrait de Karel Rogiers, signé par Léon Brunin (14,5 x 10,5 cm)No longer availableEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#414Barbie
Great eras; French lady. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Grandes époques, dame française. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#111A. Thornburn
Een grote en een kleine arendskop op natuurstenen sokkel.
Une grande et une petite tête d'aigle sur un socle en pierre naturelle.No longer availableDim. h: 32 en 21 cmEstimate: € 100/150 -
#398
Een paar karaffen van geslepen kleurloos kristal. Met originele stoppen. XIXe eeuw.
Une paire de carafes en cristal taillé clair. Avec bouchons d'origine. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100/150 -
#402J. Vermeylen
“Dorpszicht door het bos.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue du village à travers la forêt. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 36 x 47 cmEstimate: € 80/100 -
#191
Een aap van donkergepatineerd brons in futuristische stijl.
Un singe en bronze patiné foncé de style futuriste.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 500/550 -
#15
Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,10 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18K serties de diamants d'un poids combiné de 0,10 ct.No longer availableDim. 0,66 gEstimate: € 180/250 -
#147
Een staande figuur uit Noord-Ghana, Komaland. XVIde eeuw.
Une figure debout du nord du Ghana, Komaland. XVIe siècle.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 150/200 -
#3
Een lot bestek van verzilverd metaal waaronder 12 lepels, 12 koffielepels, 12 soeplepels, 12 vorken en 12 messen en een suikerstrooier.
Un lot de couverts en métal argenté comprenant 12 cuillères, 12 cuillères à café, 12 cuillères à soupe, 12 fourchettes et 12 couteaux et un sucrier.No longer availableEstimate: € 20/50 -
#570Goebel, Germany
“Knecht Ruprecht”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No.473. Onderaan gemerkt en genummerd 10036/20000. Met certificaat.
Knecht Ruprecht. Un groupe de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°473. Marqué et numéroté en bas 10036/20000. Avec certificat.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40/60 -
#39Josée Melsen
Een kalfje. Olieverf op papier. Gesigneerd in potlood.
Un veau. Huile sur papier. Signé au crayon.No longer availableDim. 59 x 100 cmEstimate: € 100/120 -
#376Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
Serie van zes diverse linosneden. Gesigneerd en gedateerd. Sommige inlijstingen beschadigd.
Série de six linogravures diverses. Signées et datées. Quelques cadres abîmés.No longer availableDim. 39 x 57 cmEstimate: € 120/200 -
#129Adèle Koekkoek
“Neerhofzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de basse cour. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 71 x 86 cmEstimate: € 80/120