#80
Een mechanisch geknoopt wollen karpet.
Un tapis de laine noué mécaniquement.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 € -
#115
No longer availableOnline onlyActive bid: 0.10 € -
#44
Een messingen schouwklokje met perptuümmechanisme.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 17 cm -
#112
Een groot lot varia.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 40 / 60 -
#107
Een messingen wijnmeter.
Une mesure à vin en laiton.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 € -
#6
Een paar tinnen kruisbeelden.
Une paire de crucifix en étain.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 39 cm -
#18Paul GhuysPeriod: 1919 - 2000
“Borreluur op een pleintje in Castiglione della Pescaia”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1986.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 60 x 80 cm -
#75
Een lot van acht verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.
Un lot de huit figurines de biscuits multicolores différentes.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 7 - 20 cm -
#41
Een Chinees porseleinen dekselvaasje met meerkleurig decor. Randschilfer.
Un vase à couvercle en porcelaine chinoise à décor multicolore. Un éclat.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 20 cm -
#37Danny Smet
“Landschap met molen”. Acryl op papier. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. 40 x 50 cm -
#19Moerenhout
“Vrouwenportretten”. Inkt en aquarel op papier. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 30 x 40 cm -
#5
Een oude houten speculaasplank.
Une vieille planche de pain d'épice en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 50 x 20 cm