#112
Een groot lot varia.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 40/60 -
#67
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. Ø: 58 & 47cm -
#100
Een aardewerken siervaas in barokke stijl, gedecoreerd met scènes in reliëf.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 43 cm -
#94
Drie meerkleurig porseleinen pierrots.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 14; 20 & 29 cm -
#20
“De diamantklover”. Een oude gravure.
The Diamond Cleaver . Une gravure ancienne.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 21 x 17,5 cm -
#101M. CoppensPeriod: 18895-1975
“Moeder en kind”. Een art deco bas-reliëf van plaaster. Gesigneerd.
Mère et enfant . Bas-relief art déco en plâtre. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 46.00 €Dim. 32 x 32 cm -
#83
Een mechanisch geknoopt wollen karpet.
Un tapis en laine noué mécaniquement.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 € -
#111
Een groot lot varia waaronder borden, beeldjes, vazen en theetassen en ondertassen van eierschaal en een grote asbak. e.a.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 40/60 -
#105
Een parasol met kunststoffen handvat in de vorm van een pierrot.
Une ombrelle avec une poignée en plastique représentant un pierrot.No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. l: 75 cm -
#81Godi, Moeskroen
Een mechanisch geknoopt tapijt van Nieuw-Zeelandse schaapswol.
Un tapis en laine de mouton néo-zélandais noué mécaniquement.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 300 x 200 cm -
#84Auguste Van SteenackerPeriod: 1890 - 1965
“Parkzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1922.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 33 x 26 cm -
#33
“Personages”. Gouache op zijde. Chinees werk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 26 x 10 cm