Similar lots by type
-
#26
Een mahoniehouten tweedeurskast met bovenaan een étagère. Gedraaide zuiltjes op de stijlen. Einde XIXde eeuw.
Meuble à deux portes en acajou, le haut formant étagère. Colonnettes tournées sur les montants. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. L. 101 cmEstimate: € 200/300 -
#28
Een karaf van kleurloos geslepen kristal.
Carafe en cristal taillé incolore.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 30/50 -
#237Val St Lambert
Een konische karaf (schilfer onderaan) en een vaas van geslepen kristal (drie schilfers aan de bovenrand), resp. rood en mauve gekleurd in de massa.
Carafe conique (éclat à la base) et un vase en cristal taillé (trois petits éclats au bord supérieur), respectivement colorés rouge et mauve dans la masse.No longer availableDim. H. 30,5 & 41,5 cmEstimate: € 50/80 -
#328Val St. Lambert
Een paar zeshoekige kandelaars van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Paire de candélabres hexagonaux en cristal taillé incolore. Avec griffe.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120/140 -
#387
Een grote en een kleine vaas van kleurloos Boheems kristal. De eerste met koperen montuur en op arduinen sokkel.
Un grand et un petit vase en cristal de Bohème incolore. Le premier à monture en cuivre et sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. H 34 en 21 cmEstimate: € 40/60 -
#22Val St. Lambert
Een lot kleurloos kristal bestaande uit een ijsemmertje, een pennendoos, een bekertje en een kleine hoed. Gemerkt.
Lot de cristaux incolores comprenant un seau à glace, une boîte à plumes, un gobelet et un petit chapeau. Avec marques.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#753
Een vaas van geslepen kristal met mauve motieven. Kleine schilfer aan de voet.
Vase en cristal taillé aux motifs mauves. Petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 65/75 -
#390
Een nertsmantel en twee bontkragen.
Manteau en vison et deux cols en fourrure.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#741
Schemerlamp in de vorm van een klassieke zuil van koper met lederen schacht en verguld houten voetstuk. Medio XXste eeuw.
Lampadaire de forme colonne classique en cuivre à tige en cuir et base en bois doré. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. H. 103 cmEstimate: € 40/60 -
#213Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal in art decostijl met rode details. Gemerkt.
Vase en cristal taillé de style art déco aux détails rouges. Avec marque.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120/200 -
#303Val St. Lambert
Een toiletstel, bestaande uit een parfumverstuiver, een karaf en een poederdoos van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Garniture de toilette comprenant un diffuseur de parfum, une carafe et une boîte à poudre en cristal taillé incolore. Avec marque.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#246
Een coupe van kleurloos geslepen kristal op een massief zilveren voet. XIXe eeuw. Kleine beschadiging aan de voet. Geen keuren gevonden.
Coupe en cristal taillé incolore sur piédouche en argent massif. XIXe siècle. Petit dégât à a base. Nous n’avons pas trouvé des poinçons.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 200/240 -
#639Val St. Lambert
Een lot gekleurd kristal bestaande uit twee vazen en een lampenvoet. Gemerkt.
Lot de cristaux colorés comprenant deux vases et un pied de lampe. Avec marques.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#103Lalique, France
Een coupe van kleurloos kristal, gedragen door een gesatineerde ramskop. Onderaan gemerkt.
Coupe en cristal incolore, portée par une tête de bélier satinée. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100/120 -
#402
Een paar bronzen girandoles met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. H 61 cmEstimate: € 160/180 -
#407Val St. Lambert
Een kristallen vaas met een rood gegraveerd decor van gestileerde bloemen. Gemerkt VSL en getekend JS. Omstreeks 1900. De basis beschadigd.
Vase en cristal au décor rouge gravé de fleurs stylisées. Marque VSL et signature J.S. Vers 1900. Dégât à la base.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120/140 -
#207
Een designvaas van groen en mauve glaspasta. Onderaan gemerkt en getiteld ‘Coquille’.
Vase design en pâte de verre vert et mauve. Marque sous la base et le titre “Coquille”.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#389
Een achthoekige schaal van kleurloos geslepen kristal, versierd met vrouwenfiguren.
Plat octogonale en cristal taillé incolore décoré de figures féminines.No longer availableDim. 24 x 24 cmEstimate: € 50/60 -
#51Val St. Lambert
Een lot van vier verschillende coupes van kleurloos geslepen kristal met geelkoperen monturen. Allen gemerkt.
Lot de quatre coupes différentes en cristal taillé aux montures en cuivre jaune. Chaque pièces avec marque.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#101Val St. lambert
Een coupe in art decostijl, groen gekleurd in de massa en een pique-fleur van kleurloos kristal. De eerste gemerkt Val St. Lambert.
Coupe de style art déco en cristal taillé colorée vert dans la masse et un pique-fleurs en cristal incolore. La première à la marque de Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#83Daum, France
Een coupe van kleurloos kristal. Gemerkt.
Coupe en cristal incolore. Marquée.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#367Lalique
Een siervaasje en -schaaltje van gesatineerd kristal, versierd met vogeltjes in reliëf. Gemerkt.
Vase décoratif et petit plat en cristal satiné décoré d’oiseaux en relief. Avec marque.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 220/260 -
#73
Een grote en een kleine vaas van kleurloos kristal. De eerste Oostenrijks en met getorste ribben, de tweede gemerkt Val St. Lambert.
Un grand et un petit vase en cristal incolore. Le premier d’Autriche aux côtes torses, l’autre marqué de Val St-Lambert.No longer availableDim. h: 30 & 20 cmEstimate: € 40/60 -
#297
Een lot van vijftien glazen van geslepen kristal in diverse kleuren. Vermoedelijk Val St. Lambert, maar niet gemerkt.
Lot de quinze verres en cristal taillé de couleurs différentes. Probablement Val St-Lambert mais sans marques.No longer availableEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#582
“Spelende kinderen”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening J. Montigny. Herstellingen aan doek.
“Enfants jouant”. Huile sur toile. Porte une signature: J. Montigny. Réparations à la toile.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 120/200 -
#243Val St-Lambert
20 kleine schaaltjes met tekens van de dierenriem in kristal, met een vergulde metalen omlijsting. Vergezeld van een grote ronde schaal van geslepen kristal met vergulde metalen omlijsting en van een dito dubbel snoepschaaltje met verguld koperen montuur met bovenaan een zwaan. Alle stukken gemerkt.
20 petits plats aux signes du zodiaque en cristal encadrés de métal doré. Accompagnés dun grand plat rond en cristal taillé encadré de métal doré et d’un plat à frandises semblable monté en cuivre doré et surmonté d’un cygne. Chaque pièce avec marque.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#569
Indische batik met personages. Zijde.
Batik de l’Inde aux personnages. Sur soie.No longer availableDim. 46 x 79 cmEstimate: € 20/30 -
#403
Een miniatuur wenteltrap mahoniehouten.
Escalier en colimaçon miniature en acajou.No longer availableDim. 38 x 20 cmEstimate: € 160/200 -
#333Johnson Bros.
Een aardewerken servies met een rood ‘Coaching scenes’ decor, bestaande uit 12 grote borden, 10 soepborden, 12 dessertborden, 6 + 12 kleine borden, 6 diepe borden, 2 koffiepotten, 2 suikerpotten, 2 melkkannen, een sauskom, 12 kopjes met onderschoteltjes, zes soepkommen, enz.
Service en faïence au décor “Coaching scenes” rouge, comprenant 12 grandes assiettes, 10 assiettes creuses, 12 assiettes à dessert, 6 pus 12 petites assiettes, 6 assiettes creuses, 2 cafetières, 2 sucriers, 2 pots à lait, une saucière, 12 tasses et soucoupes, six soupières etc.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#80
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met drie briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de trois brillants ayant un poids total de ± 0,65 ct.No longer availableDim. 2,59 gEstimate: € 350/550 -
#310
Een 18 karaats geel gouden ring met Medusa afbeelding en fantasiestenen.
Bague en or jaune 18 ct à la tête de Méduse entourée de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 13,75 gEstimate: € 250/350 -
#632G. Sijssens
“Compositie”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd Brasschaat 2001.
“Composition”. Technique mixte. Signée et datée Brasschaat 2001.No longer availableDim. 49 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#170
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,29 ct. en een centrale Ceylon saffier van ± 1,87 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,29 ct et d’un saphir de Ceylan central de ± 1,87 ct.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 1800/2000 -
#29
Een Mariabeeldje van gesculpteerd ivoor op een houten voetstuk.
Statuette de Marie en ivoire sculpté sur socle en bois. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 120/200 -
#435
Een lot van vijf amuletten met afbeeldingen van Boeddha in verschillende materialen.
Lot de cinq amulettes représentant le Bouddha. Différents matériaux.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#439L. Claus
“Strandjutters”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Déferlants”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 69 cmEstimate: € 30/50