Other lots in this auction
-
#47Val Saint Lambert
Een lampenvoet van paars kristal. Gemerkt.
Un pied de lampe en cristal violet. Marqué.No longer availableDim. h: 30 cm (z.k.)Estimate: € 60 / 80 -
#530
Een zwart kanten kleed met onderkleed bezet met een kraag van Rosaline perlé. We voegen er een bavette van 30 x 20 cm aan toe. Omstreeks 1900.
Une robe en dentelle noire avec sous-vêtement serti d'un col de Rosaline perlé. On rajoute une bavette de 30 x 20 cm. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#491
Een modern bronzen kunstwerk. Gemonogrameerd.
Une œuvre d'art moderne en bronze. Monogrammée.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 60 / 80 -
#266
Een eikenhouten klapsecretaire. XIXe eeuw.
Un secrétaire à abattant en chêne. XIXème siècle.No longer availableDim. 89x83x45cmEstimate: € 80 / 120 -
#622
Een reeks van twaalf meerkleurig glazen diertjes in originele doosjes. Chinees werk. We voegen er een groter exemplaar in doosje aan toe.
Une série de douze animaux en verre multicolores dans des boîtes d'origine. Travail chinois. Nous ajouterons une copie plus grande dans une boîte.No longer availableDim. H:2-5cmEstimate: € 20 / 25 -
#320
Een paar gegraveerde knijpoorbellen.
Paire de boucles d’oreilles type clips.No longer availableDim. 4,82 gEstimate: € 130 / 160 -
#375
Twee ruitvormige Chinees porseleinen schaaltjes met meerkleurige bloemendecors. Het kleinste met kleine randschade.
Deux plats en porcelaine de Chine de forme losange à décors floraux multicolores. Le plus petit avec des dommages mineurs aux bords.No longer availableDim. 13 x 19 & 18 x 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#641
Twee kelkvormige Italiaans glazen vazen, waarbij een kleine kleurloze en een grote roze.
Deux vases en verre italien de forme calice, un petit incolore et un grand rose.No longer availableDim. h: 25 & 40 cmEstimate: € 35 / 45 -
#659Amédée-Ernest LynenPeriod: 1852-1938
“Dame”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1918.
"Dame". Technique mixte sur papier. Signé et daté 1918.No longer availableDim. 31 x 11 cmEstimate: € 40 / 60 -
#643
Twee verschillende mineraalfracties.
Deux fractions minérales différentes.No longer availableDim. l: 10 & 17 cmEstimate: € 30 / 40 -
#128
“Engelenkoor”. Een beeld in geglazuurd stenen wandgroep.
"Chœur des anges". Une sculpture en groupe mural en pierre vernissée.No longer availableDim. 60 cm x 33 cmEstimate: € 200 / 220 -
#195
Een antiek vat van steengoed.
Un ancien vase en grès.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100 / 120