Similar lots by type
-
#100
Een 18 K geelgouden gegraveerde en gevlochten schakelarmband.
Un bracelet à maillons gravés et tressés en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 55,52 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#117Maurice Van Reeth
Portretbuste van Felix Timmermans van terracottakleurig plaaster. Gesigneerd.
Portrait de Felix Timmermans en plâtre couleur terre cuite. Signé.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#150
Een 18 K geelgouden armband met gegraveerde sterren en ingelegd met geometrische motieven van 18 K witgoud.
Un bracelet en or jaune 18 carats avec étoiles gravées et incrusté de motifs géométriques en or blanc 18 carats.No longer availableDim. 95,35 gEstimate: € 3000 / 3400 -
#380
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de + - 0,30 ct.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#690
Een gedreven vergulde zakhorloge. In origineel etui.
Montre à gousset en métal doré repoussé. Dans son étui d’origine.No longer availableDim. C.W. CoEstimate: € 300 / 400
Other lots in this auction
-
#640
Vier verschillende 18 K geelgouden ringen waaronder twee cachetringen (te herstellen).
Quatre bagues différentes en or jaune 18 carats dont deux bagues à cachet. (à réparer).No longer availableDim. 8,70 gEstimate: € 250 / 300 -
#63
Een houten wijnpompje met messingen monturen. Firenze.
Une pompe à vin en bois avec des montures en laiton. Florence.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 70 / 100 -
#7
Een aardewerken scheerbekken met meerkleurig bloemenmotief. XIXe eeuw.
Bassin de rasage en faïence à décor polychrome de fleurs.No longer availableDim. b: 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#64
Drie olieverfschilderijtjes op paneel met vee en eenden in de geest van de XIXe eeuw.
Trois peintures à l'huile sur panneau représentant des bovins et des canards dans l'esprit du 19ème siècle.No longer availableDim. 12,5 x 17,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#267
Een grote gedreven en verzilverd metalen siervaas.
Un grand vase décoratif en métal chassé et argenté.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#323
Een lot van drie boeken:- “Kunstenaars & galerijen”. Christophe en Nicolas Poncelet, Ed. Art in Belgium. Vierde uitgave. Brussel, 2000.- “De grote geïllustreerde antiek encyclopedie”. Ed. Rebo. Lisse, 2001. - “Antiek encyclopedie”. Judith Miller. Ed. Tirion. Baarn, 2002.
Lot de trois livres : - « Artistes & Galeries ». Christophe et Nicolas Poncelet, Éd. Arts en Belgique. Quatrième édition. Bruxelles, 2000. - « La grande encyclopédie antique illustrée ». Éd. rebo. Lisse, 2001. - « Encyclopédie antique ». Judith Miller. Éd. Tyrion. Barn, 2002.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#236
Een lage eikenhouten tafel met vier leeuwenkoppen als poten. Blad recenter.
Une table basse en chêne avec quatre têtes de lion pour pieds. Feuille plus récente.No longer availableDim. h: 63 cm Ø: 76 cmEstimate: € 80 / 120 -
#272
“Stilleven met bloemen en voorraadpotten”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd rechts onderaan. Kleine beschadeging rechts boven.
"Nature morte aux fleurs et pots de conservation". Huile sur toile. Signée illisible en bas à droite. Dégâts mineurs en haut à droite.No longer availableDim. 65 x 54 cmEstimate: € 75 / 100 -
#691
Een tinnen theepot op komfoor.
Une théière en étain sur un rechaud.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 40 / 50 -
#360Wakmann Calendrice, Swiss
Een dameshorloge met lederen bandje en 14 K geelgouden kast.
Une montre pour femme avec bracelet en cuir et boîtier en or jaune 14 carats.No longer availableDim. bruto: 14,85 gEstimate: € 50 / 100 -
#552
“Dageraad”. Olieverf op board. Draagt handtekening ‘K. Appel’.
"Aube". Huile sur carton. Porte la signature 'K. Appel'.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100 / 150 -
#496Heriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 294 x 200 cmEstimate: € 200 / 250