Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een reeks van vier foto’s, uitgegeven door Yellow Korner, waarbij twee foto’s uit de film “Le Mépris” met Brigitte Bardot en Michel Piccoli, de foto “Models in red swimwear at beach” van Louise Dahl Wolfe en “Richelle II” van Formento + Formento.
Een reeks van vier foto’s, uitgegeven door Yellow Korner, waarbij twee foto’s uit de film “Le Mépris” met Brigitte Bardot en Michel Piccoli, de foto “Models in red swimwear at beach” van Louise Dahl Wolfe en “Richelle II” van Formento + Formento.

Een reeks van vier foto’s, uitgegeven door Yellow Korner, waarbij twee foto’s uit de film “Le Mépris” met Brigitte Bardot en Michel Piccoli, de foto “Models in red swimwear at beach” van Louise Dahl Wolfe en “Richelle II” van Formento + Formento.

Une série de quatre photos, éditée par Yellow Korner, dont deux photos du film « Le Mépris » avec Brigitte Bardot et Michel Piccoli, la photo « Mannequins en maillot de bain rouge à la plage » de Louise Dahl Wolfe et « Richelle II » de Formento + Formento.
Dim. 25x35cm 37x25cm
SKU: 2202220614.
Category: Uncategorized.
Auction day: 23 February 2022 19:00
Catalogue #614
Estimate: € 75 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #117
    Maurice Van Reeth

    Portretbuste van Felix Timmermans van terracottakleurig plaaster. Gesigneerd.

    Portrait de Felix Timmermans en plâtre couleur terre cuite. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #380

    Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de + - 0,30 ct.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 250
  • #150

    Een 18 K geelgouden armband met gegraveerde sterren en ingelegd met geometrische motieven van 18 K witgoud.

    Un bracelet en or jaune 18 carats avec étoiles gravées et incrusté de motifs géométriques en or blanc 18 carats.
    No longer available
    Dim. 95,35 g
    Estimate: € 3000 / 3400
  • #690

    Een gedreven vergulde zakhorloge. In origineel etui.

    Montre à gousset en métal doré repoussé. Dans son étui d’origine.
    No longer available
    Dim. C.W. Co
    Estimate: € 300 / 400
  • #100

    Een 18 K geelgouden gegraveerde en gevlochten schakelarmband.

    Un bracelet à maillons gravés et tressés en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 55,52 g
    Estimate: € 1800 / 2000

Other lots in this auction

  • #531

    Een schaal van rode lak met een landschapsdecor. Hong Kong.

    Coupe en laque rouge à décor de paysage. Hong Kong.
    No longer available
    Dim. 31 x 36 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #660

    Een 18 K witgouden ring met één briljant van +- 0,15 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt avec un diamant de +- 0,15 ct.
    No longer available
    Dim. 1,88g
    Estimate: € 100 / 150
  • #189
    Jules De Cort

    “Boerenpaarden”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘J. De Cort’.

    "Chevaux de la ferme". Huile sur toile. Signé 'J. Le Cort'.
    No longer available
    Dim. 70 x 100 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #357

    Licht groene gipsen vrouwebuste. Draagt monogram D.M. 20.

    Buste de femme en plâtre vert clair. Porte le monogramme DM 20.
    No longer available
    Dim. h 35 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #115
    Nicolas Van den Eeden
    Period: 1856 - 1918

    “Het gebed”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “La prière”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 188 x 121 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #136

    Een grote ovale notenhouten eettafel.

    Grande table à dîner ovale en noyer.
    No longer available
    Dim. 295 x 130 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #226

    Een mahoniehouten secretaire-bibliotheek met onderaan vier laden. Klapblad manco.

    Secrétaire-bibliothèque en acajou, le bas ouvrant à quatre tiroirs. Abattant manque.
    No longer available
    Dim. h: 211 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #235

    Een serie van vijftien ijs-of cocktailcoupes van kleurloos kristal. Eén met label NM Murano, Made in Italy.

    Série de quinze coupes à glace ou à cocktail en cristal incolore. Une étiquetée NM Murano, Made in Italy.
    No longer available
    Dim. H:9cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #307

    Een lot van 24 oude bronzen gedenkmunten en medailles met ontwerpen van o.a. Jean Vernon, C. Van Dionaut, Georges Petit, Dolf Ledel & R. Duboc.

    Lot de 24 anciennes monnaies et médailles commémoratives en bronze aux dessins de Jean Vernon, C. Van Dionaut, Georges Petit, Dolf Ledel & R. Duboc.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #29
    Alfred Van Neste
    Period: 1874 - 1969

    “Straatzicht”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 203/350 buiten de plaat.

    "Vue sur la rue". Une lithographie. Signée et numérotée 203/350 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 28 x 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #665

    Een lot messing, bestaande uit twee grote ketels en een tweedelig haardstelletje.

    Un lot de laiton, composé de deux grandes chaudières et d'un ensemble de cheminée en deux pièces.
    No longer available
    Dim. h: 30 & 50 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #13

    Twee oude stereokijkers met een aantal prenten. Eén zonder glaasjes. We voegen er een loep in houten staander aan toe, gemerkt ‘Jeusselein, Alger’. (Glas van de loep beschadigd aan de randen)

    Deux vieilles visionneuses stéréo avec un certain nombre d'impressions. Un sans lunettes. Nous ajoutons une loupe sur socle en bois, marquée 'Jeusselein, Alger' (Verre de la loupe abîmé sur les bords).
    No longer available
    Dim. H: 10-46cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 22 & 23 Februari 2022

Veiling volledig - 700 loten in veiling. Tentoonstelling Vrijdag 18/02/22 & Zaterdag 19/02/22 van 10.00u tot 17.00u

22 February 2022 19:00
23 February 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 February 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More