Similar lots by type
-
#690
Een gedreven vergulde zakhorloge. In origineel etui.
Montre à gousset en métal doré repoussé. Dans son étui d’origine.No longer availableDim. C.W. CoEstimate: € 300/400 -
#100
Een 18 K geelgouden gegraveerde en gevlochten schakelarmband.
Un bracelet à maillons gravés et tressés en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 55,52 gEstimate: € 1800/2000 -
#150
Een 18 K geelgouden armband met gegraveerde sterren en ingelegd met geometrische motieven van 18 K witgoud.
Un bracelet en or jaune 18 carats avec étoiles gravées et incrusté de motifs géométriques en or blanc 18 carats.No longer availableDim. 95,35 gEstimate: € 3000/3400 -
#117Maurice Van Reeth
Portretbuste van Felix Timmermans van terracottakleurig plaaster. Gesigneerd.
Portrait de Felix Timmermans en plâtre couleur terre cuite. Signé.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 60/80 -
#380
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de + - 0,30 ct.No longer availableEstimate: € 200/250
Other lots in this auction
-
#680Pierre Balmain Paris
Een roestvrij stalen horloge in originele doos. Swiss Made.
Montre en acier inoxydable dans la boîte d’origine. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#429
“Constructivistisch abstract.” Gemengde techniek op karton. Gedateerd 1955. Draagt handtekening achteraan.
"Abstrait constructiviste." Technique mixte sur carton. Daté 1955. Signé au dos.No longer availableDim. 29 x 16 cmEstimate: € 300/500 -
#126
Een mahoniehouten buffet met drie laden en drie paneeldeuren.
Buffet en acajou ouvrant à trois tiroirs et trois portes pleines.No longer availableDim. 91 x 182 x 47 cmEstimate: € 80/120 -
#320De Greef Swiss
Een dameshorloge met roestvrijstalen polsband.
Une montre pour femme avec bracelet en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#62
Een lot los grafiek, bestaande uit een groot aantal etsen en gravures met betrekking tot Antwerpen en een map met een reeks zeeschepen naar Pieter Bruegel de Oude, uitgegeven door de Stad Antwerpen.
Lot d’estampes en vrac, comprenant un lot de gravures et eaux fortes relatives à Anvers et une carte avec une série de navires de mer d'après Pieter Bruegel l'Ancien, publié par la Ville d'Anvers.No longer availableDim. 40x32cmEstimate: € 60/100 -
#290
Een fijne 18 K roze gouden armband.
Un fin bracelet en or rose 18 carats.No longer availableDim. 1,33 gEstimate: € 140/180 -
#161Delvaux, Bruxelles
Een donkerbruin lederen handtas met lange schouderriem.
Un sac à main en cuir marron foncé avec une longue bandoulière.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 340/380 -
#156
Een mahoniehouten eettafel.
Table à dîner en acajou.No longer availableDim. 200 x 100 cmEstimate: € 40/60 -
#42
“Portret van een jongeman”. Olieverf op doek. XIXe eeuw. Gerestaureerd en herdoekt.
"Portrait d'un jeune homme". Huile sur toile. XIXème siècle. Restaurée et retoilée.No longer availableDim. 27 x 22 cmEstimate: € 80/120 -
#486
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Un tapis oriental en laine noué à la main. Usures.No longer availableDim. 390 x 300 cmEstimate: € 150/200 -
#460
Een 18 K witgouden hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.
Un pendentif en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,55 ct.No longer availableDim. 2,18 gEstimate: € 550/650 -
#580
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,83 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,83 ct.No longer availableDim. 5,76 gEstimate: € 1300/1400