#166
#346
Een gebeeldhouwd eikenhouten canapé met fluwelen bekleding.
#565Zero Halliburton
“Leopard”. Een aktetas van aluminium.
#528
“Visser”. Een gesculpteerd houten beeld. Chinees werk.
#697
#646Tabriz
Handgeknoopt wollen karpet met zijden details. Centraal medaillon.
#363
Oude brandweerhelm en spuit.
Un ancien casque de sapeur-pompier et lance.No longer availableDim. H: 20 cm L: 50 cm (Spuit)Estimate: € 55/65 -
#405Devecchi
Een zwart daim handtasje.
#67
Lot XIXe eeuwse Franstalige boeken :- “Bruxelles à travers les ages”. Louis Hymans. Ed. Bruylant-Christophe et Cie. Brussel, 1882. In twee delen. - “Journal des dames et des demoiselles”. Ed. Bruylant-Christophe et Cie. Brussel, 1877 - 1878.- “Moeurs, usages et costumes de tous les peuples du monde”. Auguste Wahlen. Ed. La bibliothèque historique-artistique. Brussel, 1844. In vier delen. - “Oeuvres complètes de Buffon”. Ed. Furne & Cie. Parijs, rond 1840. In zes delen.
Un lot de livres en français, XIXème siècle:- “Bruxelles à travers les âges”. Louis Hymans. Ed. Bruylant-Christophe et Cie. Bruxelles, 2 volumes, 1882. - “Journal des dames et des demoiselles”. Ed. Bruylant-Christophe et Cie. Bruxelles, 1877 - 1878.- “Moeurs, usages et costumes de tous les peuples du monde”. Auguste Wahlen. Ed. La bibliothèque historique-artistique. Bruxelles 1844. 4 volumes. - “Oeuvres complètes de Buffon”. Ed. Furne & Cie. Paris, +- 1840. 6 volumes.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#597
Een eikenhouten bureau met negen laden. Louis-Philippe-stijl.
#710Pierre Balmain Paris
Een roestvrij stalen horloge in originele doos. Swiss Made.
#292Carl Berckmans
“Nature morte aux fruits et noix”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 33 x 52 cmEstimate: € 80/120