#263Driedelig zilveren serveerbestek. Belgische keuren. We voegen er een zilveren taartschep aan toe.
#442Chanman“Oosterse danseres.” Gemengde techniek. Gesigneerd.
“Danseuse orientale”. Technique mixte. Signée.No longer availableDim. 39 x 39 cmEstimate: € 60 / 100 -
#794Een messingen lampenvoet met drie lichtarmen.
#545SABAEen oude radio. Wisselstroom. TypeS41W. Bouwjaar 1930.
#322“Abbaye de Tongerlo” Een oude ingekaderde gravure.
#40Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 2,58 gEstimate: € 350 / 450 -
#544“Kasura”. Gemengde techniek.
#285Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale smaragd van ± 0,25 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’une émeraude de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 4,46 gEstimate: € 400 / 500 -
#740Een achthoekige Chinese sokkel van gesculpteerd en zwartgepatineerd hout met een roze marmeren sokkel.
Socle chinois octogonal en bois dur sculpté et noirci avec tablette en marbre rose.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 200 / 250