Other lots in this auction
-
#755
Een lot boeken en reproducties met betrekking tot Antwerpen. Waaronder ‘De Antwerpse Tram 1873 - 1979’.
Lot de livres et de reproductions concernant Anvers. Dont “De Antwerpse Tram 1873-1979”.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#795
Een messingen luchtertje met drie lichtpunten en bloemvormige glazen kapjes.
Petit lustre en laiton à trois bras de lumière et aux abat-jour en verre en forme de fleurs.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 60/100 -
#465
Een bronzen wandkandelaar met twee lichtpunten, gedragen door meermannen.
Applique à deux lumières en bronze, portées par deux homme de la mer.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 100/120 -
#312
Twee XVIIIe eeuwse aardewerken schotels, waarbij een Franse met een vogel in het plat en een Delftse met Chinees decor. De tweede gemerkt en met randschilfer.
Deux plats en faïence du XVIIIe siècle dont un français décoré d’un oiseau, l’autre de Delft à décor Chinois. Avec marques et avec un éclat.No longer availableDim. Ø: 30 & 31 cmEstimate: € 80/120 -
#636Kirman
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 355 x 266 cmEstimate: € 200/240 -
#76
Een ronde eikenhouten tafel op centrale voet.
Table ronde en chêne sur pied central aux patins croisés.No longer availableDim. h: 78 cm Ø 125 cmEstimate: € 50/80 -
#62
Een reeks van drie kleurenetsen met stadsgezichten. Allen gesigneerd buiten de plaat.
Suite de trois eaux-fortes en couleurs aux vues de villes. Les trois signées hors planche.No longer availableDim. 30 x 80 en 35 x 35 en 45 x 30 cmEstimate: € 60/80 -
#573
Een paar balustervaasjes (H. 28 cm) van polychroom Chinees porselein met decor van personages, vogels, vlinders en bloemen in uitsparingen op witte fond. Canton, XIXde eeuw. Eén haarscheur. En een dito balustervaasje met fo-honden en draken op de hals (H. 25,5 cm, schade aan de bovenrand).
Paire de petits vases (H. 28 cm) en porcelaine polychrome de Chine à décor famille rose de personnages, d’oiseaux, de papillons et de fleurs dans des cartouches sur fond blanc. Canton XIXe siècle. Un cheveu. Ainsi qu’un petit vase balustre similaire aux dragons et chiens de Pho sur le col (H. 25,5 cm, dégât au bord supérieur).No longer availableEstimate: € 200/300 -
#20
Een 18 karaats geelgouden ketting met hanger bezet met drie kleine diamantjes oude slijp en half edelstenen.
Chaîne en or jaune 18 ct sertie de trois petits diamants de taille ancienne et de pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 6,60 gEstimate: € 400/500 -
#35
Een 18 karaats wit en geel gouden broche bezet met witte en gele diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct.
Broche en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants blancs et jaunes ayant un poids total de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 8,57 gEstimate: € 500/600 -
#52
“Madonna met kind.” & “St. Joris met de draak.” Twee replica iconen.
“Vierge à l’Enfant” et “St-Georges au dragon”. Deux répliques d’icônes anciennes.No longer availableDim. ± 30 x 25 cmEstimate: € 70/100 -
#551
Een vaas van Murano glas.
Vase en verre de Murano.No longer availableDim. h: 25 cm Ø 40 cmEstimate: € 40/60