Other lots in this auction
-
#736
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 286 x 191 cmEstimate: € 100/150 -
#75
Twee paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met parels.
Deux paires de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de perles.No longer availableDim. 4,60 gEstimate: € 150/200 -
#104Gaspar Huybrechts
“Sint Franciscus zegent de menigte” & “Ignatius van Loyola”. Twee gravures naar werken van Rubens.
“Saint-François béni le peuple” et “Ignace de Loyola”. Deux gravures d’après Rubens.No longer availableDim. 62 x 45 cmEstimate: € 200/240 -
#118
Een bronzen art deco beeldje van een vrouw.
Statuette art déco en bronze représentant une femme.No longer availableDim. h:19 cmEstimate: € 100/130 -
#339
Een zeldzame gravure met afbeelding van de St. Bernardusabdij te Hemiksem. XVIIe eeuw. Bijgevoegd een tweede XVIIe eeuwse gravure van de St. Goedele-kathedraal te Brussel.
Gravure rare représentant l’Abbaye Saint-Bernard à Hemiksem. XVIIe siècle. Nous ajoutons une gravure du XVIIe siècle représentant Sainte-Gudule de Bruxelles.No longer availableDim. 25 x 45 - 35 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#34Valeruis De Saedeleer
“Besneeuwd molenlandschap”. Een lithografie. Gesigneerd in de plaat.
“Moulin sous la neige”. Lithographie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 34 x 42 cmEstimate: € 20/30 -
#631
Een balustervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor met pioenen, pauwen en eenden. XIXe eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose aux pivoines, paons et canards. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 200/300 -
#131Capodimonte
Een siervaas met deksel en een sierterrine op voet van meerkleurig en verguld Italiaans aardewerk, versierd met reliëfdecor.
Vase décoratif couvert et terrine sur piédouche en faïence polychrome et dorée italienne, à décor en relief.No longer availableDim. h: 36 & 57 cmEstimate: € 60/80 -
#419
Een lot van 15 bruine apothekerspotten met markering.
Lot de 15 pots de pharmacie avec marques.No longer availableDim. H. 19 - 13,5 cmEstimate: € 70/80 -
#127Hermès Paris
Een zijden foulard in originele doos.
Foulard en soie dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 88 x 86 cmEstimate: € 150/200 -
#91
Een paardenhoofd van verzilverd brons.
Tête de cheval en bronze argenté.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 100/120 -
#297Capodimonte
Een grote sierkoffiekan van meerkleurig en verguld Italiaans aardewerk, versierd met reliëfdecor.
Grande cafetière décorative en faïence polychrome et dorée et avec décor en relief.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 60/80