Similar lots by type
-
#300Swarovski Lourdes
Een 18 K geelgouden paternoster opgebouwd met Swarovski kristallen en in origineel doosje.
Un chapelet en or jaune 18 kt construit avec des cristaux Swarovski et dans sa boîte d'origine.No longer availableDim. bruto: 10,70 gEstimate: € 100/150 -
#700Lourdes
Vier verschillende paternosters opgebouwd met kristallen van Swarovski. Twee van zilver en twee van verzilverd metaal.
Quatre chapelets différents construits avec des cristaux Swarovski. Deux en argent et deux en métal argenté.No longer availableDim. -Estimate: € 80/120 -
#340Swarovski Lourdes
Een paternoster van verguld metaal opgebouwd met Swarovski kristallen. In verguld metalen doosje.
Un chapelet en métal plaqué or construit avec des cristaux Swarovski. Dans une boîte en métal plaqué or.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#642
Een kom van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en planten. Op sokkel van rood marmer, versierd met twee 950‰ zilveren monturen met merkteken van Matelot te Luik.
Bol en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs et végétaux. Sur un socle en marbre rouge, orné de deux montures en argent 950‰ avec la marque de Matelot à Liège.No longer availableDim. h: 20,5 Ø: 23 cmEstimate: € 120/200 -
#517
Een meerkleurig Chinees porseleinen warmhoudschaal met deksel.
Un plat chauffant en porcelaine de Chine multicolore avec couvercle.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 100/120 -
#537
Een grote dekselvaas van Chinees wit en blauw porselein. Versierd met draken in het decor en een tempelleeuw op het deksel.
Un grand vase à couvercle en porcelaine de Chine blanche et bleue. Décoré de dragons dans le décor et d'un lion du temple sur le couvercle.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 480/520 -
#330Swarovski Lourdes
Twee verschillende paternosters van verguld metaal en opgebouwd met kristallen van Swarovski. In originele doosjes.
Deux chapelets différents en métal plaqué or et construits avec des cristaux Swarovski. Dans les boîtes d'origine.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#198Feltman, Weiden, Bavaria
Een uitgebreid porseleinen eetservies met Chinees decor. Gemerkt.
Un vaste service de table en porcelaine à décor chinois. Marqué.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#680Lourdes
Vier verschillende paternosters bezet met half edelstenen en vijf tientjes van parelmoer.
Quatre chapelets différents sertis de pierres semi-précieuses et cinq dizaines de nacre.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#95Manufacture de Nast à Paris
Een paar porseleinen vaasjes met handgeschilderde decors van veldslagen en landschappen in cartouches op een blauwe fond met vergulde motieven. De oren in de vorm van zwanenhalzen. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Paire de vases en porcelaine à décor peint à la main de batailles et de paysages dans des cartouches sur fond bleu à motifs dorés. Les oreilles en forme de cols de cygne. Marqué en bas. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 26,5 cmEstimate: € 200/240 -
#501
Een celadonkleurige vaas van Chinees porselein.
Vase en porcelaine de Chine couleur céladon.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 420/460 -
#105
Twee verschillende zilveren doosjes. 925‰. Eén ervan met Lourdes tafereel.
Deux boîtes en argent différentes. 925‰. L'une d'eux avec scène de Lourdes.No longer availableDim. 70,60 gEstimate: € 100/120 -
#477
Een paar cilindervormige cachepots van chinees wit en blauw porselein.
Une paire de cache-pots cylindriques en porcelaine de Chine blanche et bleue.No longer availableDim. h: 20 cm Ø 20 cmEstimate: € 160/180 -
#670
Een lot van acht vergulde schapulieren een klein kristallen kruisje en drie verschillende bronzen kruisjes.
Lot de huit scapulaires dorés, une petite croix en cristal et trois croix en bronze différentes.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#280Lourdes
Een 18 K geelgouden paternoster met half edelstenen in origineel doosje.
Un chapelet en or jaune 18 kt avec des pierres semi-précieuses dans la boîte d'origine.No longer availableDim. bruto: 13,30 gEstimate: € 150/200 -
#491
Twee porseleinen sierpotjes, gedragen door figuren, met opengewerkte messingen deksels. Beide in bronzen montuur met voet in Lodewijk XV-stijl en met dubbele kandelaar met bladermotieven en met porseleinen bloemetjes. Op elektriciteit.
Deux pots décoratifs en porcelaine, portés par des personnages, avec couvercles en laiton ajouré. Les deux dans une monture en bronze avec un pied de style Louis XV et avec un double bougeoir à motifs de feuilles et de fleurs en porcelaine. Sur l'électricité.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 100/120 -
#512
Een grote balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.
Un grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor de Canton.No longer availableDim. h: 107 cmEstimate: € 250/400 -
#497
Een paar gemberpotten van blauw en wit chinees porselein met een decor van bomen, bloemen en vogels.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor d'arbres, de fleurs et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 160/180 -
#502
“Een Chinese familie”. Aquarel op papier.
"Une famille chinoise". Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 107 cm x 79 cmEstimate: € 260/300 -
#410
Een 18 K geelgouden met bloemen gegraveerde zakhorloge.
Une montre de poche gravée aux fleurs en or jaune 18 carats.No longer availableDim. bruto: 29,37 gEstimate: € 200/300 -
#527
Een grote zalfpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloesems. Met houten sokkel.
Un grand pot à onguent en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs. Avec socle en bois.No longer availableDim. Ø: 27,5 cmEstimate: € 120/200 -
#634Limoges
Een uitgebreid porseleinen servies, handgeschilderd gedecoreerd met bloemen. Voor 12 personen, 1 kopje gebarsten.
Un vaste service en porcelaine, peint à la main et décoré de fleurs. Pour 12 personnes, 1 tasse endommagé.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#690Lourdes
Drie verschillende vergulde paternosters opgebouwd met kristallen van Swarovski. In originele doosjes.
Trois chapelets plaqués or différents construits avec des cristaux Swarovski. Dans les boîtes d'origine.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#320Swarovski Lourdes
“Ghirelli”. Een paternoster en twee tientjes opgebouwd met kristallen van Swarovski en tussenstukken van 925‰ zilver. In originele doosjes en met certificaat.
"Ghirelli". Un chapelet et deux dizaines composés de cristaux Swarovski et d'entretoises en argent 925‰. Dans les boîtes d'origine et avec certificat.No longer availableEstimate: € 100/150
Other lots in this auction
-
#553Goebel, Germany
“Unter einem Dach”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 71. Gesigneerd door de decorateur.
"Unter einem Dach". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 71. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60/80 -
#185
Drie vazen van geslepen en rood gedubbeld kristal. Zonder merken.
Trois vases en cristal taillé et doublé rouge. Sans marques.No longer availableDim. h: 21,5 & 26 cmEstimate: € 60/80 -
#556
Een staande klok in eikenhouten kast, de kap versierd met uitgestoken motieven en de wijzerplaat met de hand gedecoreerd.
Une horloge grand-père dans une gaine en chêne, le dessus orné de motifs sculptés et le cadran décoré à la main.No longer availableDim. H:225cmEstimate: € 80/120 -
#125
Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,25 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un brillant central de +- 0,25 ct et de brillants d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 3,05 gEstimate: € 750/800 -
#529Karel VerschootenPeriod: 1910 - 1993
“Heidezicht te Kalmthout”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1979.
Heidezicht à Kalmthout. Huile sur toile. Signée et datée 1979.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 50/80 -
#176
Een gefineerde rechte secretaire met één lade boven en drie laden onder het blad. Binnenin veertien fraai ingelegde schuifjes en een opening met dambordpatroon. Periode Biedermeier. Slijtage aan het fineer en aan een ornament bovenaan.
Un secrétaire droit en placage avec un tiroir au-dessus et trois tiroirs en dessous du plateau. A l'intérieur, quatorze petits tiroirs joliment incrustées et un théâtre à motif damier. Période Biedermeier. Usure au placage et à un ornement au sommet.No longer availableDim. 182 x 102 x 53 cmEstimate: € 120/200 -
#663Goebel, Germany
“Herbst” & “Fruhling”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I.Hummel. Onderaan gemerkt en resp. genummerd 142 3/0 & 141 3/0. We voegen er een kunststoffen miniatuurtje van het eerste aan toe. 257-P 1st edition.
"Herbes" & "Fruhling". Deux figurines en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marqué en bas et resp. numéroté 142 3/0 & 141 3/0. Nous ajoutons une miniature en plastique du premier. 257-P 1ère édition.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 50/80 -
#164Herman VerbaerePeriod: 1906-1993
“Scheldezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘42.
"Vue sur l'Escaut". Huile sur toile. Signée et datée '42.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 260/300 -
#70
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,18 ct. en een centrale briljant van +- 0,40 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,18 ct et d'une taille brillant central de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 1,55 gEstimate: € 850/900 -
#92François LamorinIèrePeriod: 1828 - 1911
“Duinzicht met vrouw.” Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd.
“Vue sur les dunes avec femme.” Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté.No longer availableDim. 22,5 x 40 cmEstimate: € 500/800 -
#335Alka Kunst Bavaria
“Meisje met gans”. Een meerkleurig porseleinen groepje. Onderaan gemerkt. Gaaf.
"Fille à l'oie". Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué en bas. Intact.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 35/45 -
#104G. William
“Heren met een glas wijn”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Messieurs avec un verre de vin". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80/120