#630
Een Braziliaanse sabel met schede.
#465
Een Maleisisch kromzwaard met lederen schede.
#541
Deux sabres de cérémonie dont un d’officier de l’infanterie française de 1918 par Chatellerault. L’autre de 1897.No longer availableEstimate: € 200 / 240
#546
Een sobere dennenhouten tafel op zes gedraaide poten.
#729Bonnevallo
“Vrouw met kruik”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Femme à la cruche”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 90 x 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#837
Een armstoel van gesculpteerd eikenhout. XIXe eeuw. Bekleding te vervangen.
Fauteuil en chêne sculpté. XIXe siècle. Couverture à remplacer.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#540Val St. Lambert
Een paar kandelaars van kleurloos kristal. Gemerkt.
#707
“Mars”. Een bronzen buste.
“Mars”. Buste en bronze.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 60 / 100 -
#401
Twee pauwen van meerkleurig glaspasta van Murano.
Deux paons en pâte de verre polychrome de Murano.No longer availableDim. h: 17 & 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#767
Een kleine opgezette schildpad.
Petite tortue empaillée. Accidents.No longer availableDim. l: 17 cmEstimate: € 30 / 40 -
#829
Een kleine en sobere chaise commode van eikenhout.
#64Ant. Gadoy
“Portret van een rokende man”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait d’un fumeur”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#609
“Zittende Boeddha in tempel met diverse verschijningsvormen”. Stenen sculptuur.
#195
#150
Een zilveren ketting met 18 karaats geel gouden hanger bezet met diamant oude slijp in zilver gezet met gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en een hart en druppelvormige amethist met een gezamenlijk gewicht van ± 6 ct.
Chaîne en argent et son pendentif en or jaune 18 ct serti en argent de diamants de taille ancienne, ayant un poids total de ± 1 ct et d’une coeur et d’une améthyste de forme goutte ayant un poids total de ± 6 ct.No longer availableDim. 14,34 gEstimate: € 1800 / 2000