Similar lots by type
-
#465Een Maleisisch kromzwaard met lederen schede.
Cimeterre malaysienne et son fourreau en cuir.No longer availableDim. l: 108 cmEstimate: € 80 / 100 -
#630Een Braziliaanse sabel met schede.
Sabre brésilien et son fourreau.No longer availableDim. l: 102 cmEstimate: € 160 / 180 -
#541Twee ceremoniesabels, waarvan één voor een Franse infanterieofficier uit 1918 van Chatellerault en het andere uit 1897.
Deux sabres de cérémonie dont un d’officier de l’infanterie française de 1918 par Chatellerault. L’autre de 1897.No longer availableEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#76GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 210 x 106 cmEstimate: € 30 / 60 -
#440“Abstracte compositie”. Collage. Draagt een handtekening: Charrin.
“Composition abstraite”. Collage. Porte une signature: Charrin.No longer availableDim. 15 x 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#601Een paar cloisonné koro’s in de vorm van tempelleeuwen.
Paire de koro en cloisonné en forme de lions de temple.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 2000 / 2200 -
#15Drie verschillende 14 karaats geel gouden ringen bezet met een parel en half edelstenen.
Trois différentes bagues en or jaune 14 ct serties d’une perle et de pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 5,55 gEstimate: € 100 / 150 -
#17Een lot religieuze voorwerpen, bestaande uit twee verzilverde schrijntjes, waarbij één met de kruisweg en de andere voor Onze Lieve Vrouw van Lourdes, een meerkleurig porseleinen kruisbeeld en een miniatuur Madonna van Halle van Brussels porselein.
Lot d’objets religieux comprenant deux écrins en métal argenté dont un représentant le chemin de la croix, l’autre la Sainte Vierge de Lourdes, un crucifix en porcelaine polychrome et une miniature de la Vierge Noire de Halle en porcelaine de Bruxelles.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#104Kelim. Twee aan elkaar gezette panden met geometrisch motief.
Kilim. Deux moitiés cousues ensemble au motifs géométriques.No longer availableDim. 208 x 174 cmEstimate: € 80 / 120 -
#221Een mahoniehouten replica van een meesterstuk in de vorm van een trappenhuis.
Réplique en acajou d’une pièce de maîtrise en forme d’escalier.No longer availableDim. h 41 cmEstimate: € 200 / 220 -
#179Pierre VerbekePeriod: 1895-1962“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Leerling van Constant Permeke.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée. Elève de Constant Permeke.No longer availableDim. 68 x 82 cmEstimate: € 200 / 240 -
#598Paar grote vazen van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Eironde buiken, lichtjes verbredende basissen. Verbredende kragen met oren in de vorm van olifantenkoppen. Decor in rechthoekige uitsparingen met hoogwaardigheidsbekleders in interieurs. Roestrode achtergrond, bezaaid met vlinders en bloemen. Met hun houten sokkels. Onderaan een zegelmerk verwijzend naar Keizer Qianlong.
Paire de grands vases en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Panses ovoïdes, bases légèrement élargies. Cols évasés accostés de tête d’éléphants. Décor dans des réserves rectangulaires de dignitaires dans des intérieurs. Fond rouille aux semis de fleurs et de papillons. Avec leurs socle en bois. Sous la base une marque sigillaire référant à l’Empereur Qianlong.No longer availableDim. H. 97 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#669André LynenPeriod: 1888 - 1984“De pijprokers”. Potlood op papier. Gesigneerd. Kleine beschadiging.
“Les fumeurs de pipe”. Crayon sur papier. Signé. Petit accident.No longer availableDim. 20 x 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#116BidjarEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 260 x 145 cmEstimate: € 100 / 120 -
#64Ant. Gadoy“Portret van een rokende man”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait d’un fumeur”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 40 / 60


