Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een reeks van vier lederen schedes met Kukrimessen in oplopende groottes.  Drie kleine exemplaartjes manco.
Een reeks van vier lederen schedes met Kukrimessen in oplopende groottes.  Drie kleine exemplaartjes manco.

Een reeks van vier lederen schedes met Kukrimessen in oplopende groottes. Drie kleine exemplaartjes manco.

Suite de quatre fourreaux aux couteaux Khukuri de tailles ascendantes. Trois petits exemplaires manquent.
SKU: 0702170518.
Category: wapens.
Auction day: 8 February 2017 19:00
Catalogue #518
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #465

    Een Maleisisch kromzwaard met lederen schede.

    Cimeterre malaysienne et son fourreau en cuir.
    No longer available
    Dim. l: 108 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #630

    Een Braziliaanse sabel met schede.

    Sabre brésilien et son fourreau.
    No longer available
    Dim. l: 102 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #541

    Twee ceremoniesabels, waarvan één voor een Franse infanterieofficier uit 1918 van Chatellerault en het andere uit 1897.

    Deux sabres de cérémonie dont un d’officier de l’infanterie française de 1918 par Chatellerault. L’autre de 1897.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240

Other lots in this auction

  • #76
    Gabbeh

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 210 x 106 cm
    Estimate: € 30 / 60
  • #440

    “Abstracte compositie”. Collage. Draagt een handtekening: Charrin.

    “Composition abstraite”. Collage. Porte une signature: Charrin.
    No longer available
    Dim. 15 x 20 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #601

    Een paar cloisonné koro’s in de vorm van tempelleeuwen.

    Paire de koro en cloisonné en forme de lions de temple.
    No longer available
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #15

    Drie verschillende 14 karaats geel gouden ringen bezet met een parel en half edelstenen.

    Trois différentes bagues en or jaune 14 ct serties d’une perle et de pierres semi-précieuses.
    No longer available
    Dim. 5,55 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #17

    Een lot religieuze voorwerpen, bestaande uit twee verzilverde schrijntjes, waarbij één met de kruisweg en de andere voor Onze Lieve Vrouw van Lourdes, een meerkleurig porseleinen kruisbeeld en een miniatuur Madonna van Halle van Brussels porselein.

    Lot d’objets religieux comprenant deux écrins en métal argenté dont un représentant le chemin de la croix, l’autre la Sainte Vierge de Lourdes, un crucifix en porcelaine polychrome et une miniature de la Vierge Noire de Halle en porcelaine de Bruxelles.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #104

    Kelim. Twee aan elkaar gezette panden met geometrisch motief.

    Kilim. Deux moitiés cousues ensemble au motifs géométriques.
    No longer available
    Dim. 208 x 174 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #221

    Een mahoniehouten replica van een meesterstuk in de vorm van een trappenhuis.

    Réplique en acajou d’une pièce de maîtrise en forme d’escalier.
    No longer available
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #179
    Pierre Verbeke
    Period: 1895-1962

    “Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Leerling van Constant Permeke.

    “Paysage”. Huile sur toile. Signée. Elève de Constant Permeke.
    No longer available
    Dim. 68 x 82 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #598

    Paar grote vazen van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Eironde buiken, lichtjes verbredende basissen. Verbredende kragen met oren in de vorm van olifantenkoppen. Decor in rechthoekige uitsparingen met hoogwaardigheidsbekleders in interieurs. Roestrode achtergrond, bezaaid met vlinders en bloemen. Met hun houten sokkels. Onderaan een zegelmerk verwijzend naar Keizer Qianlong.

    Paire de grands vases en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Panses ovoïdes, bases légèrement élargies. Cols évasés accostés de tête d’éléphants. Décor dans des réserves rectangulaires de dignitaires dans des intérieurs. Fond rouille aux semis de fleurs et de papillons. Avec leurs socle en bois. Sous la base une marque sigillaire référant à l’Empereur Qianlong.
    No longer available
    Dim. H. 97 cm
    Estimate: € 2000 / 3000
  • #669
    André Lynen
    Period: 1888 - 1984

    “De pijprokers”. Potlood op papier. Gesigneerd. Kleine beschadiging.

    “Les fumeurs de pipe”. Crayon sur papier. Signé. Petit accident.
    No longer available
    Dim. 20 x 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #116
    Bidjar

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 260 x 145 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #64
    Ant. Gadoy

    “Portret van een rokende man”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Portrait d’un fumeur”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 februari 2017

De veiling is volledig - 845 loten online. Catalogus beschikbaar in .pdf en .xls

7 February 2017 19:00
8 February 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 February 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More