Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een reeks van vier litho’s met jachtscènes naar werken van Harry Eliott en een grotere naar Dorothy Hardy. Twee met gebarsten glas.

Een reeks van vier litho’s met jachtscènes naar werken van Harry Eliott en een grotere naar Dorothy Hardy. Twee met gebarsten glas.

Une série de quatre lithographies représentant des scènes de chasse après des œuvres de Harry Eliott et une plus grande après Dorothy Hardy. Deux avec du verre fissuré.
Dim. 16 x 41 & 28 x 72 cm
SKU: 2610210044.
Category: Grafiek.
Auction day: 26 October 2021 19:00
Catalogue #44
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #339
    Braun & Hogenberg

    “Lira, elegans et amoenum Brabantiae”. Een XVIIe eeuwse kaart van Lier. Centrale vouw, niet ingekleurd. Bijgevoegd een recente reproductie van een antieke kaart van Lier.

    Lira, elegans et amoenum Brabantiae. Carte de Lierre du XVIIe siècle. Pliée au milieu, sans couleurs. On ajoute une reproduction récente d’une carte ancienne de Lierre.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 31,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #502

    “Le mousquetaire bleu” & “La femme nue”. Twee lithografieën naar werken van Pablo Picasso, uitgegeven bij Artco, France. Met certificaat op de rugzijde.

    Le mousquetaire bleu & La femme nue. Deux lithographies d'après des œuvres de Pablo Picasso, éditées par Artco, France. Avec certificat au dos.
    No longer available
    Dim. 20 x 15 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #509

    Een zeefdruk naar een werk van Keith Haring. Uitgave Artestar, New York.

    Une sérigraphie d'après une œuvre de Keith Haring. Edition Artestar, New York.
    No longer available
    Dim. 62 x 74 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #319

    Een lot van negen lithografieën met rozen naar P. J. Redoute.

    Un lot de neuf lithographies aux roses d'après P. J. Redoute.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #299

    Een lot van vier gravures, bestaande uit twee XVIIIe eeuwse architectuurprenten (34 x 23,5 cm), een portret van André-Modeste Grétry (met handtekening?) en een portret van karel Rogiers, gesigneerd door Léon Brunin. (14,5 x 10,5 cm)

    Un lot de quatre gravures, composé de deux estampes architecturales du XVIIIe siècle (34 x 23,5 cm), un portrait d'André-Modeste Grétry (avec signature ?) et un portrait de Karel Rogiers, signé par Léon Brunin (14,5 x 10,5 cm)
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #532

    Een expressionistische houtsnede. Draagt monogram rechts onder.

    Une gravure sur bois expressionniste. Porte le monogramme en bas à droite.
    No longer available
    Dim. 24 x 49 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #699
    William Woollett
    Period: 1735 - 1785

    “The fishery”. Een XVIIIe eeuwse gravure naar een werk van Richard Wright.

    “The fishery”. Gravure du XVIIIe siècle d’après Richard Wright.
    No longer available
    Dim. 38 x 52 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #302

    “Les environs de Dinant, ...” Een oude ingekleurde kaart door N. de Fer uit 1703.

    Les environs de Dinant,... Une carte colorée ancienne par N. de Fer. 1703.
    No longer available
    Dim. 22 x 59 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #329
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “O. L. Vr. Rockoxhuis Keizerstraat Antwerpen II” Een ets. Gesigneerd en genummerd 12/100 buiten de plaat.

    “O. L. Vr. Rockoxhuis Keizerstraat Antwerp II” Une eau-forte. Signée et numérotée 12/100 à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 36,5 x 16 cm
    Estimate: € 50 / 55
  • #542
    Irene Awret
    Period: 1921 - 2014

    “Meisje met duiven”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Epreuve d’artiste.

    Fille aux pigeons. Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche. Epreuve d'artiste.
    No longer available
    Dim. 53 x 37 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #332

    Twee ingekaderde Amerikaanse Marineprenten, begin XXe eeuw.

    Deux gravures encadrées de l'US Navy, début du 20e siècle.
    No longer available
    Dim. 20 x 39 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #309
    Edmond Van Dooren
    Period: 1896-1965

    “De denker”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 2/75 buiten de plaat.

    Le Penseur. Une lithographie. Signée et numérotée 2/75 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 32,5 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #22
    Dirk Baksteen
    Period: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971

    Een reeks van twaalf originele kleine etsen. Allen gesigneerd buiten de plaat. In map met inhoudstafel.

    Un ensemble de douze petites eaux-fortes originales. Toutes signées à l'extérieur de la plaque. Dans chemise avec table des matières.
    No longer available
    Estimate: € 240 / 300
  • #694
    Bernard Charoy

    “Moeder en dochter”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.

    Mère et fille. Une lithographie. Signée à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 57 x 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #692
    Amedee Charpentier

    “Insurrection de juin 1848”. Twee XIXe eeuwse gravures naar werk van Graaf Calix François Claudius.

    “Insurrection de juin 1848”. Deux gravures du XIXème siècle d'après l'œuvre du comte Calix François Claudius.
    No longer available
    Dim. 42,3 x 49,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #452

    “Dames op een brug”. Een herdruk van een Japanse houtsnede van Utamaro.

    “Femmes sur un pont”. Réédition d’une gravure sur bois japonaise par Utamaro.
    No longer available
    Dim. 39 x 26 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #689
    Boris O’Klein
    Period: 1893 - 1985

    “Le fruit défendu”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.

    Le fruit défendu. Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 23 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #618

    Lot boeken. “Pantheon der Winnaars van de Nobelprijs voor Literatuur”. 13 stuks Ed. Heideland e.a. omstr. 1960. Gisela Stappenbeck. “Erlebtes Bauen Ost-Berlin 1959 bis 1989”. Ed. Dom 2008. En vele andere in diverse talen.

    Lot de livres. Panthéon des lauréats du prix Nobel de littérature. 13 pièces Ed. Heideland ea circa 1960. Gisela Stappenbeck. Erlebtes Bauen Ost-Berlin 1959 bis 1989. Ed. Dom 2008. Et bien d'autres en plusieurs langues.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #305

    Een 18 K wit en geel en gouden ring bezet met rode steen.

    Une bague blanche et jaune et or 18 carats sertie d'une pierre rouge.
    No longer available
    Dim. 5,35 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #103
    Emile Lascaris

    “Moeder en kind”. Een groep van zwartgepatineerd teracotta. Gemonogrammeerd.

    Mère et enfant. Un groupe de terre cuite patinée noire. Monogrammé.
    No longer available
    Dim. 44 x 23 cm
  • #444
    Barbie

    Marilyn Monroe gentlemen prefer blondes. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.

    Marilyn Monroe, Les gentlemen préfèrent les blondes. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #184
    Michel D’Hulst

    “Stilleven met haas” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1900.

    Nature morte au lièvre. Huile sur toile. Signée et datée 1900.
    No longer available
    Dim. 67 x 88 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #622
    Van Maldeghem

    “Romantisch landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechts onderaan. XIXe eeuw.

    “Paysage romantique”. Huile sur panneau. Signée en bas à droite. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 17 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #60

    Een paar 18 K geelgouden manchetknopen.

    Une paire de boutons de manchette en or jaune 18K.
    No longer available
    Estimate: € 380 / 450
  • #383

    Een verzilverd metalen bestek voor twaalf personen met messen, vorken, lepels, koffielepeltjes en een pollepel. Drie vorken manco. We voegen er drie Frans zilveren lepels aan toe.

    Un ensemble de couverts en métal argenté pour douze personnes avec des couteaux, des fourchettes, des cuillères, des cuillères à café et une louche. Il manque trois fourchettes. Nous ajoutons trois cuillères françaises en argent.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #385
    Paul Van Dessel
    Period: 1956-2021

    “Plaisir d’amour ne dure qu’un moment” (sanguine, 1999), “Alle Lust will Ewigkeit” (aquarel), 2001, “De Duisternis (voorstudie)” (aquarel, 1998) en “...Oh shame, where is thy blush (aquarel, 1999). Alle gesigneerd.

    Plaisir d'amour ne dure qu'un moment (sanguine, 1999), Alle Lust will Ewigkeit (aquarelle), 2001, The Darkness (étude préliminaire) (aquarelle, 1998 ) et ...Oh shame, where is thy blush (aquarelle, 1999). Tous signés.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #355
    Paul Van Dessel
    Period: 1956-2021

    “Schuld of onschuld” (44 x 49 cm) en “Stilleven met fruit” (40 x 44 cm). Twee stillevens op doek. Gesigneerd en gedateerd 1986 en 1987.

    Culpabilité ou innocence (44 x 49 cm) et Nature morte aux fruits (40 x 44 cm). Deux natures mortes sur toile. Signé et daté 1986 et 1987.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 250
  • #667

    “Alfred Ost 1884 - 1945”. Een kunstboek. Bert Maes & Alfons Raeymaekers. Ed. Fiscale Hogeschool. Brussel, 1988. Inclusief bijlage met 17 prenten.

    “Alfred Ost 1884 - 1945”. Un livre d'art. Bert Maes & Alfons Raeymaekers. Ed. Fiscale Hogeschool. Bruxelles, 1988. Y compris l'annexe avec 17 tirages.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 35
  • #169
    Adèle Koekkoek

    “Vrouw aan de haard”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Femme au foyer. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x84 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 Oktober 2021

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 oktober van 10.00 tot 17.00.

26 October 2021 19:00
27 October 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 October 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More